abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_84445303
quote:
Op zaterdag 24 juli 2010 16:23 schreef Dubby het volgende:

[..]

Ik heb gekeken, maar dat maakt niet dat ik de illusie heb historie gemaakt te hebben.


ik ook niet hoor
maar je ziet toch wel waar op ik reageerde
pi_84592954
quote:
Kraay toch niet terug bij VI



Johan Derksen en René van der Gijp moeten het na de zomerstop definitief doen zonder Hans Kraay jr. De onderhandelingen tussen RTL en SBS over een terugkeer van de voetbalanalyticus zijn gisteravond stukgelopen.

Kraay schitterde het afgelopen jaar in het RTL-praatprogramma, maar werd toen op het matje geroepen door zijn werkgever. Om brood op de plank te krijgen, praat hij voor SBS funny homevideo's aan elkaar.

"Wij vinden het jammer en de deur staat voor Hans altijd open. VI is een goed bekeken voetbaltalkshow waarin Hans zich ook kon profileren", zegt RTL-woordvoerder Jaap Paulsen. "We hebben hier met SBS over gesproken maar hun eisen waren wat ons betreft niet realistisch."
:'(
  woensdag 28 juli 2010 @ 16:59:16 #153
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_84594555
Het hele verhaal:
quote:
Hans Kraay Jr. niet terug bij Voetbal International
Hans Kraay Jr. zal komend televisieseizoen niet meer terugkeren aan tafel bij Voetbal International. Zowel SBS als RTL heeft dit nieuws bevestigd. "De onderhandelingen tussen de twee zenders zijn dinsdagavond stukgelopen", aldus een woordvoerder van SBS.

Al langer was duidelijk dat SBS niet heel gelukkig was met de optredens van Kraay Jr. bij RTL, maar de verwachting was dat de zender haar presentator zou toestaan nog één keer in de twee weken aan te schuiven. Dat gaat nu dus ook niet door.

SBS wilde in ruil voor het optreden van Kraay Jr. in Voetbal International een vergoeding en/of dat er RTL-sterren zouden gaan verschijnen in SBS-programma's. "Hun eisen waren wat ons betreft niet realistisch", aldus RTL-woordvoerder Jaap Paulsen. "RTL-presentatoren kunnen al in andere programma’s optreden. Dit gaat uiteraard in samenspraak met hen. Wij gaan hen niet verplichten om in bepaalde programma's te gast te zijn."

"Wij gaan 9 augustus weer volop van start, maar helaas dus zonder Hans", zo gaat de woordvoerder verder. "Wij vinden het jammer en de deur staat voor Hans altijd open. VI is een goed bekeken voetbaltalkshow waarin Hans zich ook kon profileren."

SBS laat weten de houding van RTL te betreuren. "Voor SBS was het geen probleem geweest als Hans Kraay Jr. ook komend seizoen studiogast zou zijn bij Voetbal International, mits daar een redelijke tegenprestatie tegenover komt te staan", zo zegt een woordvoerder.

Het is niet bekend wat Hans Kraay Jr. zelf van het besluit vindt. Zijn management heeft laten weten niet bereid te zijn om te reageren op het stuklopen van de onderhandelingen. Eerder zei Kraay Jr. iedere beslissing van SBS te accepteren. "Zij zijn mijn werkgever. Ik sta voor de volle honderd procent achter ze."
http://sigaarsnor.blogspot.com/
Tú estás dura y yo me veo cabrón en el espejo
  woensdag 28 juli 2010 @ 17:04:47 #154
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_84594773
Wat een marginaal en overbodig bedrijf is SBS Nederland toch ook... :|W
pi_84595059
Begrijpelijk dat Johan niet in een jurk in de Uri Geller show wil.
  woensdag 28 juli 2010 @ 17:16:50 #156
159093 bascross
Get to the chopper!
pi_84595223
Bedankt Hans.
pi_84595299
Hans is helaas geen personality. :(
The time you enjoy wasting is not wasted time.
pi_84598088
SBS :r
Wat een pauperzender is het toch ook :')
  woensdag 28 juli 2010 @ 20:14:43 #159
28609 Veerboot
Mensoverbrengschuit
pi_84601178
Hoe hoog zou die vergoeding zijn die SBS wil? Misschien dat Hansie gewoon zelf de helft van zijn gage kan inleveren? :P
pi_84607594

quote:
Volgens collega Jack van Gelder maakten wij vanuit het Kurhaus Koffietijd voor mannen en had ons programma niets met journalistiek te maken. Vanuit zijn ivoren Zuid-Afrikaanse toren meldde Van Gelder dat hij bij de NOS journalistiek bedreef.

Hij verbleef op kosten van de gemeenschap in een peperduur hotel en op kosten van dezelfde gemeenschap werden er vanuit Nederland voortdurend gasten ingevlogen die vervolgens niets te melden hadden.

En als Van Gelder vindt dat hij journalistiek bedrijft, wil ik niets met journalistiek te maken hebben, want ik heb geen enkele ambitie om een slijmende talking head te worden die iedereen in zijn kont kruipt en de kijkers structureel in de maling neemt door als een zelfingenomen ijdeltuit in beeld te verschijnen, maar nooit een mening te ventileren.

Op het programma Voetbal International is veel aan te merken, maar we draaien nergens omheen, we spreken de taal van het voetbalpubliek, hebben zelfspot en er is soms zelfs sprake van humor.

Van Gelder zit als een Mart Smeets-kloon gewichtig te doen, Tom Egbers oogt hulpeloos zonder autocue, Joep Schreuder is het niveau van NAC-tv nooit ontstegen en prima donna Frank Snoeks is geen commentator, maar een ouwehoer die denkt dat de kijkers dom zijn en dat hij anderhalf uur alles moet uitleggen. En dat wordt allemaal gefinancierd met belastinggeld. Is het niet droevig?
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 28 juli 2010 @ 23:14:15 #161
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_84609486
;(
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_84609828
heel erg jammer,

had Hans graag weer gezien als het pispaaltje..
pi_84612629
Hansie Hansie :'( :'(
  donderdag 29 juli 2010 @ 08:20:49 #164
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_84615960
Ik kijk nooit meer SBS! :(
Tú estás dura y yo me veo cabrón en el espejo
  donderdag 29 juli 2010 @ 10:15:39 #165
28609 Veerboot
Mensoverbrengschuit
pi_84618087
quote:
Op donderdag 29 juli 2010 08:20 schreef RobertoCarlos het volgende:
Ik kijk nooit meer SBS! :(
Dat impliceert dat je dat nu wel deed? :P
pi_84621184
quote:
Op donderdag 29 juli 2010 08:20 schreef RobertoCarlos het volgende:
Ik kijk nooit meer SBS! :(
Veronica zendt dit seizoen wel bekervoetbal uit, wat onder SBS valt :(
  donderdag 29 juli 2010 @ 18:20:33 #167
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_84635853
Ik kijk nooit meer bekervoetbal ! :(
Tú estás dura y yo me veo cabrón en el espejo
  donderdag 29 juli 2010 @ 18:29:19 #168
305146 heloef
20, Een omgekeerde Saab
pi_84636128
quote:
Op donderdag 29 juli 2010 18:20 schreef RobertoCarlos het volgende:
Ik kijk nooit meer bekervoetbal ! :(
Alsof dat interessant is Spakenburg-Ijsselmeervogels spannend hoor :')
C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
  donderdag 29 juli 2010 @ 18:31:38 #169
312168 Xepa
Rechtvaardigheid
pi_84636201
quote:
Op donderdag 29 juli 2010 18:29 schreef heloef het volgende:

[..]

Alsof dat interessant is Spakenburg-Ijsselmeervogels spannend hoor :')
:')
Soep met bazen troep.
  vrijdag 30 juli 2010 @ 20:26:11 #170
235428 di0r1
foto_van_mij.jpg .exe
pi_84679138
Wanneer kunnen wij weer genieten van VI?
Sterk Topic || Lekker nummertje
"Als oprecht democraat eerbiedig ik iedere mening: het is immers het goed recht van mijn buurman om ongelijk te hebben."- Jan Greshoff
pi_84679184
quote:
Op vrijdag 30 juli 2010 20:26 schreef di0r1 het volgende:
Wanneer kunnen wij weer genieten van VI?
Noteer in uw agenda: 9 augustus.
The time you enjoy wasting is not wasted time.
  vrijdag 30 juli 2010 @ 23:14:42 #172
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_84686659
Van de blog van Sigaarsnor:http://sigaarsnor.blogspot.com/

quote:
Wilfred Genee: SBS stelde onredelijke eisen

Wilfred Genee vindt het jammer dat Hans Kraay Jr. komend televisieseizoen niet meer terugkeert aan tafel bij Voetbal International. SBS stelde volgens hem echter "onredelijke eisen", zo zei hij op Radio 538.

Zo zou SBS "behoorlijke bedragen" geëist hebben en wilden ze dat alle sterren van RTL regelmatig zouden opdraven in programma's van SBS6. "Johan en ik hebben aangegeven dat wij dat wel wilden doen zo nu en dan. Maar het ging echt om de grote namen en dat lukte dus niet."

Genee: "Soms denk ik weleens: waar een grote zender klein in kan zijn. Waar maken we ons allemaal druk over, weet je wel. Om dáár nou strijd over te gaan voeren, maar goed... Het zal er allemaal wel een beetje bijhoren. Ik weet ook niet hoe het omgekeerd zou zijn gegaan."

"Het is jammer", zo gaat Genee verder. "Hans is een leuke gozer en met hem erbij gebeurde er wel wat. Hij is een bevlogen voetbalman, iemand die zijn mening durft te geven en bovendien een beetje voor vuurwerk zorgt. Lang niet iedereen op tv wil wat zeggen op het moment dat-ie aan een tafel zit."

Dat laatste maakt het volgens Genee dan ook lastig om een vervanger voor Hans Kraay Jr. te vinden. "Maar dat gaat ons absoluut natuurlijk weer lukken dit jaar!", zo is hij hoopvol gestemd.
Luister hier naar de mp3: http://sigaarsnor.blogspot.com/
Tú estás dura y yo me veo cabrón en el espejo
  vrijdag 30 juli 2010 @ 23:20:53 #173
305146 heloef
20, Een omgekeerde Saab
pi_84686949
quote:
Op vrijdag 30 juli 2010 23:14 schreef RobertoCarlos het volgende:
Van de blog van Sigaarsnor:http://sigaarsnor.blogspot.com/
[..]

Luister hier naar de mp3: http://sigaarsnor.blogspot.com/
Sinds wanneer horen Johan en Wilfred niet bij de grote namen? SBS is zo'n pauperzender dat ze twee kijkcijfer kanonnen laten liggen voor een gozer die alleen maar homevideos aan elkaar praat en domino day presenteert. :')
C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
pi_84688695
Geen Hansie Hansie meer?

Ga binnenkort weer naar een uitzending en had me er zo op verheugd hem in levende lijve te mogen aanschouwen.

:'(
pi_84688918
Geen goede opvolger = dalende kijkcijfers. :Y
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')