Maar dat weet je toch als je naar zo'n land gaat!quote:Op vrijdag 4 juni 2010 23:55 schreef Kasparovi het volgende:
[..]
Nou, zielig gaat ver, en hij is extreem verkeerd bezig. Maar ik probeer toch altijd ook de andere kant van het verhaal te beschouwen. Die jongen is volledig ontspoord en handelt echt niet rationeel. Dat soort dingen vind ik wel belangrijk bij een proces. En daarbij is de straf die hij nu (waarschijnlijk) krijgt en de tijd die hij tegemoet gaat gewoon veel te erg.
"Ik sta voor paal, ik sta voor paal"quote:Op zaterdag 5 juni 2010 00:05 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Is dat een kogelwerend vest? Ze zijn bang dat hij neergeknald wordt?
Der zijn altijd gekken die dan zo boos zijn en hem gewn neerknallen ja.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 00:05 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Is dat een kogelwerend vest? Ze zijn bang dat hij neergeknald wordt?
Dat bedoel ik, zolang hij in de handen is van peruaanse politie, mag hij blij zijn.... in peru.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 00:06 schreef sig000 het volgende:
[..]
50 Peruanen hebben 'm inmiddels overgenomen van hun Chileense buren.
We gaan er, totdat je met een bron komt, maar even vanuit dat het het 2e is danquote:Op zaterdag 5 juni 2010 00:07 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
Zou je wensen ik heb het gelezen ergens. Maar kan ook in mijn droom zijn geweest.
Die snappen ook wel dat erg veel mensen meekijken.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 00:09 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Dat bedoel ik, zolang hij in de handen is van peruaanse politie, mag hij blij zijn.... in peru.
Ik maak het nu weer algemeen, maar wat betreft drugssmokkel, heel vaak komt het voor dat mensen erin geluisd worden..., en daar heeft de Peruaanse politie een broertje dood aan, me dunkt.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 00:06 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
Maar dat weet je toch als je naar zo'n land gaat!
Dat zijn de consequenties...hoor je ook vaak met mensen die drugs smokkelen naar landen...tjah als je daar gepakt wordt ben je dus echt supers de lul..sorry wel heel dom dan om daar ook iets te gaan flikken en uithalen, anderzijds is iemand die een ander vermoord ook niet normaal!
Zijn er verzachtende omstandigheden? Hmmz..stel reincarnatie bestaat, en ik zou nu oordelen dat hij berecht moet worden blabla, en in een volgend leven overkomt mij hetzelfde, wat zal dan mijn oordeel zijn?
Daarom vind ik reincarnatie een intrigrerende gedachte.
't is je vergeven. Maarre, in je signature staat 't ook met een hoofdletter, of is dat anders omdat het een quote is? (aanhalingstekens ontbreken overigens).quote:Op zaterdag 5 juni 2010 00:08 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
Heb ik dat gedaan??????
IK ga nu boete doen...ff mijn pastoor of rabbi bellen...
Komt een man in de gevangenis?quote:
Een goed schot door z'n hoofd doet 't 'm ook hoor.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 00:08 schreef Creeg het volgende:
[..]
Der zijn altijd gekken die dan zo boos zijn en hem gewn neerknallen ja.
Links een snackautomaat.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 00:20 schreef Caesu het volgende:
[ afbeelding ]
overhandigt aan de Peruaanse autoriteiten
Ze kijken al boos.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 00:20 schreef Caesu het volgende:
[ afbeelding ]
overhandigt aan de Peruaanse autoriteiten
Mjah, ze zeiden net voor de reclame dat ze 't zo over Joran zouden gaan hebben. (nu...)quote:
Ah, dan lees ik het hier wel want ik lig al in bed zonder tvquote:Op zaterdag 5 juni 2010 00:30 schreef Kasparovi het volgende:
[..]
Mjah, ze zeiden net voor de reclame dat ze 't zo over Joran zouden gaan hebben. (nu...)
Ok, zal ´t even samenvatten.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 00:32 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ah, dan lees ik het hier wel want ik lig al in bed zonder tv
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |