Wacht maar tot je ziet hoe sexy ik eruit zie met kisten onder een korte broek.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 20:55 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
En gympen dan want kisten kan dan ook niet hè
Van dat flink wrijven kan ik niet meer verticaal scrollen en werkt het bolletje ook niet meer als derde muisknop.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 20:54 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Bovenop[ afbeelding ]
Ik heb een speciaal doekje om het beeldscherm mee af te doen (zie foto boven), en als je met dat doekje zo af en toe even flink over dat scrollballetje wrijft, blijft hij het super doen.Brilpoetsdoekje werkt ook, zelfde stofje.
Klinkt als een goedkope reclame.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:00 schreef Ian_Nick het volgende:
[Ziltoid:] Commander
[Commander:] Yes Captain Ziltoid!
[Ziltoid:] Have the humans delivered their ultimate cup of coffee?
[Commander:] I have it right here.
[Ziltoid:] Ah! Yes
[Ziltoid drinks the coffee]
[Ziltoid:] FETID! How dare they present this to me! FOUL! They hide their finest bean! Prepare the attack!
[Commander:] Captain Ziltoid! The humans are preparing themselves for the attack!quote:
Best slim aangezien de Israeli's alles hebben behalve voldoende manschappen.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:06 schreef Dementor het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)en_call_of_duty.html
Idioten..
Ze gedragen zich als monsters.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:09 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Best slim aangezien de Israeli's alles hebben behalve voldoende manschappen.
Nou als je de inmiddels 20 delen tellende topicserie in NWS zou zien, zou je geloven van niet.quote:
Mannen, kunnen ook niks met beleid doenquote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:00 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Van dat flink wrijven kan ik niet meer verticaal scrollen en werkt het bolletje ook niet meer als derde muisknop.
Liever niet, ik bestel tzt wel een kek paar nike air max voor je oidquote:Op vrijdag 4 juni 2010 20:58 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Wacht maar tot je ziet hoe sexy ik eruit zie met kisten onder een korte broek.
quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:14 schreef Coos het volgende:
De visboer had vandaag 3 joekels van schollen voor 6 euro. Heb er net onder het teruglezen 2 opgegeten en zit vol tot aan mijn oren. Maar goed, 48 biertjes er achteraan en alles komt goed. Want vis moet zwemmen, nietwaar?
Las ook dat je het ziekenhuis in moet Laysa. Kut, maar wat moet dat moet!! Weet je al wanneer en hoe lang dat gaat duren? We sturen wel een kaartje.![]()
Snap ook niet goed dat er hier nog mensen zijn die Joran nog een "menselijke straf" gunnen. Ik hoop dat die hondekop als ie over 30 jaar vrij komt dat als hij op een barkruk gaat zitten er zo overheen zakt. Met dank aan Bubba natuurlijk.![]()
![]()
![]()
Ja, en morgen verkiezings KoefNoen. Hopelijk vergeet ik dat niet. Lijkt me leuk!!![]()
Soury laten ze natuurlijk nooit meer los uit Artis. Atractie erbij. Gelijk sfeer.![]()
Vandaag voor de eerste keer in buitenwater gezwommen. Godver wat was dat koud. Normaal krijg je een heel klein pikkie maar vandaag sloeg ie zelfs naar binnen.
Ja, en daarom kocht ik een Macquote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:17 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Mannen, kunnen ook niks met beleid doen
Vandaag een paar fijne teenslippers gekocht...ipv zo'n plastic tussenstukje is het een touwtje...dat doet tenminste geen pijnquote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:18 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Liever niet, ik bestel tzt wel een kek paar nike air max voor je oid
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |