Net of stone island niet duur is.quote:Op maandag 20 juni 2011 20:22 schreef zwartemarktplaats het volgende:
Dan noem je het kakker, wat een non-redenatie.
LOL!quote:Op maandag 20 juni 2011 20:40 schreef OMGWTFBBQSAUCE het volgende:
[..]
Net of stone island niet duur is.
Wel pats.quote:Op maandag 20 juni 2011 20:43 schreef alexandervdb het volgende:
[..]
LOL!
Als iets duur is, dan is iets gelijk kak?

Ik ben het met je eens dat het écht onzin is om daarover ruzie te zoeken. Moet zeggen dat ik de laatste jaren meer een dresser ben geworden i.v.m school en werk maar krijg toch geregeld de vraag voor welke club etc.quote:Op donderdag 23 juni 2011 15:55 schreef ATOMIC_FUUU het volgende:
Dit vind ik zo'n bullshit he, die hele scene.![]()
Ik draag gewoon kleding die ik mooi vind, en heb al een aantal keer gezeur gehad met 'casuals' omdat ik 'hun' kleding droegvragen voor welke voetbal club ik ben en zo. Doe normaal. [ afbeelding ]
Verder vind ik dat Lyle & Scott erg mooie kleding maakt, en de Stone Island jassen erg uniek en innovatief zijn.
Nog nooit last van gehad eigenlijk. Als ik al aangesproken wordt dan is het eigenlijk vanwege het SI filmpjequote:Op donderdag 23 juni 2011 17:12 schreef Modjopower het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens dat het écht onzin is om daarover ruzie te zoeken. Moet zeggen dat ik de laatste jaren meer een dresser ben geworden i.v.m school en werk maar krijg toch geregeld de vraag voor welke club etc.
Waar woon je ongeveer?quote:Op zaterdag 25 juni 2011 19:57 schreef Kruitdampje het volgende:
[..]
Nog nooit last van gehad eigenlijk. Als ik al aangesproken wordt dan is het eigenlijk vanwege het SI filmpje
Is L&S nog enigzins Casual te noemen?quote:Verder vind ik dat Lyle & Scott erg mooie kleding maakt, en de Stone Island jassen erg uniek en innovatief zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |