quote:Op donderdag 3 juni 2010 20:45 schreef Socios het volgende:
Eerst op NOS TT 221 kijken of er interessante onderwerpen zijn, zoniet, dan niet kijken.
Gister ging het over duurzame energie, dat viel nog mee inderdaad.. maar bij politieke onderwerpen gaat het echt nergens over. Probleem is dat er verder ook niets op is... iemand tips?quote:Op donderdag 3 juni 2010 20:45 schreef Socios het volgende:
Eerst op NOS TT 221 kijken of er interessante onderwerpen zijn, zoniet, dan niet kijken.
Als alleenstaande moeders nog kleine kinderen hebben, dan moeten die kids natuurlijk ook naar een opvang en dat is niet gratis.quote:Op donderdag 3 juni 2010 20:44 schreef L4mpje het volgende:
Wát een smerig en suggestief programma is dat zeg... bij het cda en vvd gaan bijstandmoeders erop achteruit. Dat klopt deels, maar partijen als cda en vvd willen er juist voor gaan zorgen dat ze uit de bijstand komen, i.p.v. ze alleen maar meer geld te geven. Daarbij woont ze in een te duur huis.. Balkenende legt dat goed uit, en Rutte deed dat laatst ook.. maar toch blijft die presentatrice hameren op het feit dat ze er op achter uit gaat en dat de rekening van de staatsschuld bij haar wordt gelegd etc.
Inmiddels weggezapt, kan het niet aanzien
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |