quote:Op maandag 7 juni 2010 18:13 schreef Mandarijntjee het volgende:
Nou breng jullie kaartjes maar terug allemaal. Het is officieel.
http://www.doubleveeconce(...)pers-van-john-mayer/
KOMT DIE HIER?quote:Op maandag 7 juni 2010 19:46 schreef BoerBert het volgende:
[..]
Ik ga maar snel kaarten voor Bonamassa halen, m'n nieuwe held
Ja, die edit is ook een beetje wat ik denk.quote:Op maandag 7 juni 2010 19:54 schreef LeNick het volgende:
[..]
KOMT DIE HIER?
edit; Amsterdam is uitverkocht, en ik ga niet naar Groningen
Maar ik houd nog van Johnquote:Op maandag 7 juni 2010 19:58 schreef BoerBert het volgende:
[..]
Ja, die edit is ook een beetje wat ik denk.Maar hij is baas, dat wel
quote:Op dinsdag 8 juni 2010 10:40 schreef Hitmewithmusic_ het volgende:
Zal ik nu hetzelfde roepen als wat ik riep in een volle bisocoop zaal toen ik hoorde dat de concerten officieel gecancelled waren?
Ik riep heel hard:quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:29 schreef Numbie het volgende:
[..]
Please; verwoord wat wij allemaal denken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Als het zo is gaan we hem vierendelen!quote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:49 schreef Numbie het volgende:
Ik hoor net toch een bizar verhaal...
Al sinds '05 ben ik redelijk goed bevriend met de oprichtster van TryJM, zie haar ook elke keer weer bij NL'se en Engelse shows, vet leuk om bij te kletsen en zo. Anyway, zij kwam met het verhaal dat ze van verscheidene Japanse fans had gehoord dat in de dagen van de gecancelde shows, John gespot was in Japan! Ze had geen beeld of weblinks oid, alleen dat er verscheidene tweets over waren geweest. En dat deze fans eerder ook al met een in haar ogen BS verhaal aan waren gekomen over een nieuwe tattoo die hij zou hebben laten zetten, dat later waar bleek te zijn...
Weet niet helemaal wat ik ervan moet denken; klinkt als BS, maar ergens ook wel weer als een stunt die John zo zou hebben kunnen doen.
Dat staat op tryjm trouwens. Tsja, het werd gepost door zo'n accountloos figuur, die zag ik van de week wel meer rare dingen posten.quote:My best friend was on the same plane as John last week. He saw him walk into first class during boarding. And the plane surely didn’t fly to the US. It was a flight to Tokyo. I think Mayer is the biggest douchebag ever. I won’t ever believe a word he says again. I handed in my ticket request last week. Hopefully they will re-pay us quickly. Sad sad sad!
Zat jij vorige week dinsdag ook al in de bioscoop toen het nieuws officieel was? Ik was in de Sneak Preview in Eindhoven toen een maat me sms'te van het nieuws en ik wilde het ook uitschreeuwen en zat erbij alsof iemand dood wasquote:Op dinsdag 8 juni 2010 10:40 schreef Hitmewithmusic_ het volgende:
Zal ik nu hetzelfde roepen als wat ik riep in een volle bisocoop zaal toen ik hoorde dat de concerten officieel gecancelled waren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |