En dat pokertoernooi waar hij voor ingeschreven was, dat vond hij blijkbaar plots ook niet meer zo interessant. Of was het al afgelopen?quote:Op vrijdag 4 juni 2010 07:32 schreef Maikuuul het volgende:
Mensen die denken dat hij hier niks mee te maken heeft
Nee hij gaat voor de lol een taxirit van 2 dagen maken om naar Chili te komen, hij wilde natuurlijk wat van de natuur zien vanuit zijn taxi
Blijkbaar had hij door dat hij bij voorbaat al kansloos was en dacht hij dat hij beter een grand tour Zuid Amerika zou kunnen makenquote:Op vrijdag 4 juni 2010 07:47 schreef Krantenman het volgende:
[..]
En dat pokertoernooi waar hij voor ingeschreven was, dat vond hij blijkbaar plots ook niet meer zo interessant. Of was het al afgelopen?
Nee, al die andere moordenaars hoeven niet zo erg te boeten als Joran héquote:Op vrijdag 4 juni 2010 14:42 schreef henrydg het volgende:
Lekker voor Joran.. dit zal 'm leren.
Overigens verdient alleen Joran dit, de rest van die gevangenen daar niet.
Hans teeuwen!quote:Op donderdag 3 juni 2010 13:09 schreef Me_Wesley het volgende:
Omdat je meisjes had vermoord, zit je in een Peruaanse cel.
Je had nog beter eeuwig kunnen branden in de hel.
Het eten is niet lekker, en ze slaan je om het uur.
Maar daarmee krijg je wel een inkijk in een andere cultuur
Dat dan weer wel, dat dan weer wel.
Ja, daar moeten we eerlijk over wezen.
Dat dan weer wel, dat dan weer wel.
Zo ben je ziek, en zo ben je weer genezen.
Nee, die hebben geen Jong blond Amerikaans meisje waarvan de ouders genoeg invloed hadden op regelmatig flink de media op te zoeken vermoord.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 19:38 schreef .Henry het volgende:
[..]
Nee, al die andere moordenaars hoeven niet zo erg te boeten als Joran hé.
Alleen al daarom deugt dat hele systeem voor geen meter. En dan heb je nog 10 andere dingen.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 20:09 schreef __Saviour__ het volgende:
Het voorarrest kan daar dus jaren duren, absurd eigenlijk.
Ik wil je heel graag aanraken!!! Mag dat? Mag dat!?!?!? heel hard, met mijn vuist, recht op je neus...quote:Op vrijdag 4 juni 2010 14:55 schreef Zith het volgende:
Ik heb joran een keer gezien in de bus in Arnhem
wie wilt mij aanraken (en meisjes mogen mijn lid kusjes geven als ze dat willen)?
Risico van het vak.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:17 schreef Ritmo het volgende:
Voorarrest daar duurt standaard 18 maanden, en dan gaan ze eens een keer kijken of iemand schuldig of onschuldig is. Als ze het nog niet weten verlengen ze het nog even tot 36 maanden....Als VERDACHTE krijg je daar dus al een straf die gelijk staat aan 10 jaar cel hier.
Wat een onzin. Zeg je dat ook als jij of je vriendin daar 2 jaar onschuldig ligt te creperen? Het proces zou in elk geval snel moeten.quote:
Stel je bent onschuldig en je komt daar in het gevang terecht, dan is het wel knap lullig.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:21 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Wat een onzin. Zeg je dat ook als jij of je vriendin daar 2 jaar onschuldig ligt te creperen?
Dat sowieso, maar schiet dan op met dat proces. Dat kan ook best wel in kortere tijd.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:24 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Stel je bent onschuldig en je komt daar in het gevang terecht, dan is het wel knap lullig.
Maar ben je gewoon bewust met drugshandel of moordpartijen bezig in dat soort landen, waarvan algemeen bekend is hoe slecht de omstandigheden daar in de bajes zijn, dan is het helaas pindakaas. Risico van het vak, had je maar in Nederland moeten blijven.
Joran is dan wel de laatste van de NLse gevangenen die daar zitten die we zouden moeten terug eisen. Laten we dan eerst maar beginnen met de domme kneuzen die met drugshandel bezig waren ofzo... ipv met een verwaand en verwend liegend rotjoch dat blijkbaar een hobby heeft wat betreft het achterlaten van dode meisjes...quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:17 schreef Ritmo het volgende:
Voorarrest daar duurt standaard 18 maanden, en dan gaan ze eens een keer kijken of iemand schuldig of onschuldig is. Als ze het nog niet weten verlengen ze het nog even tot 36 maanden....Als VERDACHTE krijg je daar dus al een straf die gelijk staat aan 10 jaar cel hier.
Alleen al om (in de toekomst) Nederlanders die onschuldig zijn te beschermen zou je Joran terug moeten eisen.
Gaat dit niet tegen de internationale mensenrechten in?
Je hebt opzich wel gelijk, maar zo kun je niet redeneren. Joran is nog niet eens veroordeeld, terwijl die drugshandel-kneuzen daar (9 van de 10 keer terecht) al schuldig bevonden zijn.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:56 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Joran is dan wel de laatste van de NLse gevangenen die daar zitten die we zouden moeten terug eisen. Laten we dan eerst maar beginnen met de domme kneuzen die met drugshandel bezig waren ofzo... ipv met een verwaand en verwend liegend rotjoch dat blijkbaar een hobby heeft wat betreft het achterlaten van dode meisjes...
Tuurlijk, maar die hebben dan volgens jou ook geen eerlijk proces gehad, of wel?quote:Op vrijdag 4 juni 2010 22:06 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Je hebt opzich wel gelijk, maar zo kun je niet redeneren. Joran is nog niet eens veroordeeld, terwijl die drugshandel-kneuzen daar (9 van de 10 keer terecht) al schuldig bevonden zijn.
Ik denk dat ie ook schuldig is, maar aan de andere kant heb ik ook twijfels. Waarom heeft dat lichaam 3 dagen op Jorans kamer gelegen terwijl er meerdere mensen haar met hem de Casino zagen verlaten? Joran zou toch de nummer 1 verdachte zijn waar je bij binnen valt als iemand na een dag vermist is?quote:Op vrijdag 4 juni 2010 22:28 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar die hebben dan volgens jou ook geen eerlijk proces gehad, of wel?
Laten we nou eerst maar eens kijken wat ze met Joran gaan doen de komende tijd. Misschien is de zaak helemaal knip-en-klaar, staat zijn ring afgedrukt in het voorhoofd van de gebarste schedel van het meisje, heeft hij haar bloed nog onder zijn nagels, en heeft hij het voor Terror Jaap ook nog allemaal gefilmd op zijn mobiele telefoon...
We zien het wel. Ik hoop er persoonlijk gewoon op dat ze de juiste dader te pakken hebben, en dat daarmee de moordenaar van dat meisje dus is opgepakt en niet meer vrij rondloopt, en als hij dan voor 25 jaar de bak ingaat, dan hebben de nabestaanden van die Nathalie ook tenminste enig gevoel van 'gerechtigheid'.
En dat hij schuldig is, ga ik eigenlijk ook wel gewoon voor 99% van uit.
Zag hem bij de mediamarkt in Arnhem, met een zonnebril terwijl er geen zon scheenquote:Op vrijdag 4 juni 2010 14:55 schreef Zith het volgende:
Ik heb joran een keer gezien in de bus in Arnhem
wie wilt mij aanraken (en meisjes mogen mijn lid kusjes geven als ze dat willen)?
Mijn wat?quote:Op donderdag 3 juni 2010 12:13 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
Waarom hebben ze jouw daar niet gehouden
Ik denk niet dat Joran in staat is om uberhaupt iets te bedenken als het over z'n vermoedelijke daden gaat.. Psychopaten zien geen gevolgen van hun acties in, hoe vaker en harder je ze straft hoe meer ze zichzelf gelijk gaan geven.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 22:49 schreef mtx1680 het volgende:
Nouja dat moest meneer Van der Sloot dan maar eerder bedenken hè. 't Is tenslotte niet de eerste keer dat 'ie zoiets flikt.(als hij schuldig is dan)
bronquote:'Bajes in Lima is hel op aarde'
LIMA - Joran van der Sloot kan zijn borst natmaken als hij in de gevangenis van Lima belandt. De bajescellen hebben veel weg van een middeleeuwse kerker, waar criminelen op elkaar zitten gepropt.
„Het is hier voor Nederlanders de hel op aarde. Erger kan gewoon niet. Gevangenen lopen hier in de bajes rond met messen van dertig centimeter. Overvol, de hitte, de misselijkmakende stank”, zegt Jasper Bloemendal (20) uit Enter.
Bloemendal kwam twee weken geleden terug van een bezoek aan de beruchte gevangenissen van Lima, waar veel Nederlandse drugskoeriers vastzitten. Eerdere ervaringen waren zo schokkend dat hij besloot de stichting Nederlandse Gevangenen in Peru op te richten. „Ik kan melden dat de gevangenissen nu nog voller zitten dan een halfjaar geleden.”
Jasper helpt de gevangenen met zeep, een tandenborstel, flessen water, een bord soep met Kerstmis, pen en papier, postzegels. Of met kleren. Of ze nu schuldig zijn of niet. „Want dit wens je je ergste vijand niet toe. Ze hebben daar nul komma niks, op de kleren na waarin ze ooit zijn gearresteerd. Sommigen lopen al jaren in dezelfde lompen.”
De straffen in Peru zijn niet misselijk. Een paar gram drugs in de bagage is voldoende om 8 tot 25 jaar weg te kwijnen in de beruchte Sarita Colinia of de Lurigancho-gevangenis. En de straf uitzitten in eigen land kunnen ze vergeten, want Nederland heeft geen zogenoemd WOTS-verdrag met Peru.
„Wat je daarbinnen ziet, is onbeschrijflijk. Erger kan gewoon niet. In Callao zitten vierduizend man in een bunker gepropt, die is gebouwd voor achthonderd man. Er is één bewaker op honderd man. De gedetineerden zijn er de baas. Er wordt gemoord, verkracht, geïntimideerd. De gestraften vrezen voor hun leven. Bewakers zijn corrupt en agressief. Er is geen enkele privacy. Gevangenen proberen met z’n tweeën op een eenpersoons dun matje op de vuile betonvloer ’s nachts nog iets te slapen, maar het gekrijs en gehuil van de medegevangenen gaat door merg en been.”
Hij vervolgt: „Overal liggen gevangenen: op de eettafels, in de vensterbanken, op elke traptrede, tussen de afvaltonnen en de rottende uitwerpselen. De hitte en de stank zijn ondraaglijk. Het eten is te goor om aan te raken. Velen hebben ziektes, open wonden, continu diarree. Het is mensonterend wat ik heb gezien. Nederlandse gevangenen huilden en smeekten om hulp. Bezoek krijgen ze nooit. Hun families hebben hen laten vallen. Ze zijn eenzaam. Ik gaf ze twintig kilo drop. Ze stortten zich erbovenop.”
Ik zou graag met Joran willen ruilenquote:Op zaterdag 5 juni 2010 19:32 schreef Buitendam het volgende:
Ik zou graag met Joran willen ruilen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |