ah, een once you go black gevalquote:Op woensdag 2 juni 2010 16:56 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Oké, ik zal het beperken. Ik val op indo's. Aantrekkelijke indo's. Niet van die rijstveld indo's, maar van die lekkere. Zoals Rv.
Ik heb een kameraad die jij serieus zou willen. Ook Indo.quote:Op woensdag 2 juni 2010 16:56 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Oké, ik zal het beperken. Ik val op indo's. Aantrekkelijke indo's. Niet van die rijstveld indo's, maar van die lekkere. Zoals Rv.
quote:Op woensdag 2 juni 2010 16:55 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
BWHEHEEHEH JE MOEST EENS WETEN![]()
[..]
Ik had mijn polsen doorgesneden boven zijn hoofd als hij lag te slapen.
Pics.quote:Op woensdag 2 juni 2010 16:57 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
Ik heb een kameraad die jij serieus zou willen. Ook Indo.
Bernal is geen Indoquote:Op woensdag 2 juni 2010 16:56 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Oké, ik zal het beperken. Ik val op indo's. Aantrekkelijke indo's. Niet van die rijstveld indo's, maar van die lekkere. Zoals Rv.
quote:Op woensdag 2 juni 2010 16:56 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
Oké, dan is alles nog spang tussen ons.
Ouch. Dat is dan wel minder.quote:Op woensdag 2 juni 2010 16:57 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Hij had een relatie met mijn nicht die verongelukt is. Dat is al straf genoeg voor zijn muziek denk je niet?
Hij zong ook op haar begrafenis en daarna hebben we hem nooit meer gezienquote:Op woensdag 2 juni 2010 16:58 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Ouch. Dat is dan wel minder.
Maar goed, Jody en muziek.
Ja, want ik vind je vriendje ook aantrekkelijk. En dat zeg ik nu ook gewoon.quote:Op woensdag 2 juni 2010 16:58 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Wij hebben wel een beetje dezelfde smaak.
Hij heeft toch maar 1 nummer?quote:Op woensdag 2 juni 2010 16:59 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Hij zong ook op haar begrafenis en daarna hebben we hem nooit meer gezien
uh die jaquote:
Ja maar hij is eigenlijk heul niet mijn typquote:Op woensdag 2 juni 2010 16:59 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Ja, want ik vind je vriendje ook aantrekkelijk. En dat zeg ik nu ook gewoon.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |