 
		 
			 
			
			
			Weer die Challenger dus, waar Anne de Jong ook op zat die een rubberen kogel kreeg. Wie wil nu nog beweren dat er met de andere schepen geen problemen waren.quote:Op woensdag 2 juni 2010 12:46 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Het zijn idd geen fijne berichten en ze duiken op op de vreemdste plaatsen:
Witness: Australian Photographer Electroshocked By Israeli Soldier During Flotilla Attack
[..]
 
			 
			
			
			Jah, wat een schande.quote:Op woensdag 2 juni 2010 12:47 schreef Amos_ het volgende:
Och wat erg, een taser op je arm omdat je met je vloot door een blokkade wil varen.
.
 
  
			 
			
			
			Ook echt binnen 1 minuut reageren om de boel te bagatelliserenquote:Op woensdag 2 juni 2010 12:47 schreef Amos_ het volgende:
Och wat erg, een taser op je arm omdat je met je vloot door een blokkade wil varen.
.
 
											 
			 
			
			
			Rubberen kogel is goed tegen een angry mob. Een zogeheten non-lethal weapon. Kan me voorstellen als je door een grote groep op een boot belaagd wordt dat je daarmee zou schieten. Ze hadden ook met kogels kunnen vuren maar gelukkig kozen ze voor de humane rubberen kogels.quote:Op woensdag 2 juni 2010 12:48 schreef Disana het volgende:
[..]
Weer die Challenger dus, waar Anne de Jong ook op zat die een rubberen kogel kreeg. Wie wil nu nog beweren dat er met de andere schepen geen problemen waren.
 
			 
			
			
			Ik zie het staan en reageer erop ja. Is dat zo raar?quote:Op woensdag 2 juni 2010 12:49 schreef Kentoet het volgende:
[..]
Ook echt binnen 1 minuut reageren om de boel te bagatelliseren
 
			 
			
			
			Om precies te zijn was het een metalen kogel met rubber omhuld.quote:Op woensdag 2 juni 2010 12:49 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Rubberen kogel is goed tegen een angry mob. Een zogeheten non-lethal weapon. Kan me voorstellen als je door een grote groep op een boot belaagd wordt dat je daarmee zou schieten. Ze hadden ook met kogels kunnen vuren maar gelukkig kozen ze voor de humane rubberen kogels.
 
			 
			
			
			Dat klopt volgens het internationale oorlogsrecht.quote:Op woensdag 2 juni 2010 10:45 schreef Karrs het volgende:
[..]
Die boarding-actie an sich was legaal - het konvooi had meermalen aangegeven de blokkade van Israël te willen doorbreken en mag daarom, ook in internationale wateren, door een marine geënterd en geïnspecteerd worden.
Maar dat wist je al. Jullie Israël-haters hebben opvallend vaak last van Oostindische doofheid.
 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 2 juni 2010 12:49 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Rubberen kogel is goed tegen een angry mob. Een zogeheten non-lethal weapon. Kan me voorstellen als je door een grote groep op een boot belaagd wordt dat je daarmee zou schieten. Ze hadden ook met kogels kunnen vuren maar gelukkig kozen ze voor de humane rubberen kogels.
 
  
			 
			
			
			Idd, en ook 1 van een andere boot. Heb ge-edit.quote:Op woensdag 2 juni 2010 12:48 schreef Disana het volgende:
[..]
Weer die Challenger dus, waar Anne de Jong ook op zat die een rubberen kogel kreeg. Wie wil nu nog beweren dat er met de andere schepen geen problemen waren.

Obama wil geen standpunt innemen, vriendjes blijven met beide en voor vrede zorgen.quote:The Obama administration is trying to placate an outraged Turkish government while refusing to condemn Israel for its deadly raid on a flotilla of aid ships bound for Gaza.
-----------------------------
The White House said he told Erdogan that the United States was pushing Israel to return their bodies, as well as 300 Turks who were taken from the ship and being held in Israel.t said Obama has called for a "credible, impartial and transparent investigation of the facts surrounding this tragedy."
-------------------------------
The United States does not want to abandon Israel, which has been subjected to international opprobrium since the raid.
The administration is desperate to keep alive indirect peace negotiations between the Israelis and Palestinians brokered by its special envoy, George J. Mitchell.
But it also does not want to alienate Turkey, which is playing an increasingly vocal role on the world stage.
 
  
			 
			
			
			Dat is de hele opzet van een rubberen kogel inderdaad.quote:Op woensdag 2 juni 2010 12:51 schreef Disana het volgende:
[..]
Om precies te zijn was het een metalen kogel met rubber omhuld.
De Challenger is trouwens een klein jacht, dus van een grote groep kan geen sprake zijn.
 
			 
			
			
			Ook op deze boot? Dus er zijn 40 slachtoffers?quote:Op woensdag 2 juni 2010 12:54 schreef TeenWolf het volgende:
[..]

kennelijk waren de 'rubberen kogels' niet genoeg omhuld aangezien er 20 mensen zijn doodgeschoten.
 
			 
			
			
			Zo te zien heb je moeite met de flarden aan nieuws aan elkaar te knuppen.quote:Op woensdag 2 juni 2010 12:54 schreef TeenWolf het volgende:
[..]

kennelijk waren de 'rubberen kogels' niet genoeg omhuld aangezien er 20 mensen zijn doodgeschoten.
 
			 
			
			
			Daar had ik in een vorig topic al een idee over ..quote:Op woensdag 2 juni 2010 10:52 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Denk ik anders over :
deedeetee - woensdag 2 juni 2010 @ 09:36
[..]
Dit is dus het punt waar het voor mij om gaat :
Werd het grote schip op een meer geweldadige manier benaderd ?
Zijn er op de kleinere schepen ook gewonden(ik bedoel echt gewond, niet alleen blauwe plekken) en/ofdoden gevallen ? En als dit niet het geval is :
Waarom verliep het dan zo anders op dat grote schip ?
Werd er daar anders gereageerd op de benadering van de Israeli's ? Of werden ze zelf anders benaderd ?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Over 2 weken is iedereen dit "incident" alweer vergeten.quote:Op woensdag 2 juni 2010 12:49 schreef KoffieMetMelk het volgende:
[..]
Jah, wat een schande.
We gaan nu een week of 2 flinke overdrijvingen tegemoet om maar de Israëliërs als "monsters" af te schilderen.
 
			 
			
			
			Toevallig katapulten die bij knikkers lagen, stalen buizen met punten en rook en flitsbommen. Die liggen toevallig op het dekquote:Op woensdag 2 juni 2010 13:03 schreef Disana het volgende:
Radio 1
De Griekse kapitein van een kleiner schip zegt dat mensen geweren tegen hun hoofd kregen nadat het was overmeesterd. Een van zijn passagiers was beschoten en was er slecht aan toe.
Een andere getuige zegt dat de Israëli's op het grootste schip zelf aanvielen en dat door de actievoerders louter materiaal is gebruikt dat rondslingerde.
 
											 
			 
			
			
			het enige neiuws wat vrijkomt is uit de diverse propagandamachines van de betrokkenenquote:Op woensdag 2 juni 2010 12:34 schreef Disana het volgende:
[..]
Er komt weinig nieuws vrij. Ze zullen wel niet blij zijn met de informatie die de vrijgelaten actievoerders gaan geven, maar ze hebben weinig keus.
 
			 
			
			
			Achja.quote:Op woensdag 2 juni 2010 13:03 schreef Disana het volgende:
Radio 1
De Griekse kapitein van een kleiner schip zegt dat mensen geweren tegen hun hoofd kregen nadat het was overmeesterd. Een van zijn passagiers was beschoten en was er slecht aan toe.
Een andere getuige zegt dat de Israëli's op het grootste schip zelf aanvielen en dat door de actievoerders louter materiaal is gebruikt dat rondslingerde.
 
			 
			
			
			Ja, dat wist ik al. Heel raar dat hij Israël zelfs nu tegemoet komt door hen het onderzoek zelf te laten uitvoeren (als het aan hem ligt).quote:Op woensdag 2 juni 2010 12:58 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Idd, en ook 1 van een andere boot. Heb ge-edit.
Wat vind je van dit bericht? http://sify.com/news/flot(...)nal-kgcoaeihfdf.html
[..]
Obama wil geen standpunt innemen, vriendjes blijven met beide en voor vrede zorgen.
Oh ja, en Israel mag zelf het onderzoek doen wat hem betreft, maar wel een geloofwaardig, objectief en transparant onderzoek.
 
			 
			
			
			Volgensmij is er nog steeds niet bekent hoeveel doden er zijn, verschillende media hebben verschillende aantallen 9, 10 ,19 of 20......quote:Op woensdag 2 juni 2010 13:00 schreef KoffieMetMelk het volgende:
[..]
Zo te zien heb je moeite met de flarden aan nieuws aan elkaar te knuppen.
 
			 
			
			
			Maar de actievoerders komen ook vrij, dus het laatste is hier nog lang niet over gezegd. Of bedoel je dat ook. Ik denk dat het nuttig is het relaas van twee kanten te horen.quote:Op woensdag 2 juni 2010 13:05 schreef Re het volgende:
[..]
het enige neiuws wat vrijkomt is uit de diverse propagandamachines van de betrokkenen
 
			 
			
			
			Kep een rubber vissersbootje en elke zondag moet ik die krengen van brandbommen en flashbangs weer aan de kant schuiven. Wordt er flauw van.quote:Op woensdag 2 juni 2010 13:04 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Toevallig katapulten die bij knikkers lagen, stalen buizen met punten en rook en flitsbommen. Die liggen toevallig op het dek
 
			 
			
			
			Klopt. Die eenzijdige propaganda gaat nog wel ff door.quote:Op woensdag 2 juni 2010 13:05 schreef Disana het volgende:
[..]
Maar de actievoerders komen ook vrij, dus het laatste is hier nog lang niet over gezegd. Of bedoel je dat ook. Ik denk dat het nuttig is het relaas van twee kanten te horen.
 
			 
			
			
			En messen. Aan gekleurde getuigenverklaringen hecht ik niet veel waarde. Natuurlijk zeggen ze dat de Israël begon. Duhquote:Op woensdag 2 juni 2010 13:04 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Toevallig katapulten die bij knikkers lagen, stalen buizen met punten en rook en flitsbommen. Die liggen toevallig op het dek
 .
 .
											 
			 
			
			
			tsja, als ik als martelaar weg wil worden gezet en de confrontatie wil aangaan met Israel bewapen ik me ook met knikkers...quote:Op woensdag 2 juni 2010 13:04 schreef Amos_ het volgende:
[..]
Toevallig katapulten die bij knikkers lagen, stalen buizen met punten en rook en flitsbommen. Die liggen toevallig op het dek

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |