Hoe heb je die gevonden zeg..quote:Op woensdag 2 juni 2010 16:48 schreef No-P het volgende:
Mijn vriendin fietst ook, maar alleen af en toe samen met mij. Gewoon een beetje rustig toeren als het een beetje mooi weer is. Zij is eigenlijk hockeyster. Cyclo's en dergelijke rij ik toch niet, alleen soms met wat vrienden wat verder weg.
Net terug van een rondje klimmen. 43km en 1000 hoogtemeters en 2 uur. Fietsten er meerdere rond die steeds die klimmetjes op en af gingen.
Ursel: heb je deze track nog voor mij? Meet 11 juli 2009
Heb ook bloed laten prikken, was al maanden erg moe. Heb dus een virus-infectiequote:Op woensdag 2 juni 2010 12:48 schreef Superher0 het volgende:
[..]
Beterschap. Ook oppassen met intensief sporten met een infectie. Vaak wordt het alleen maar erger.
[..]
Sinds gister weet ik dat 't niet zo is. Ik had 'n tijdrit vlak bij Zwolle en 't ging wat op en af. Tering wat zwaar. Bij m'n start vloog ik uit m'n pedaal en eigenlijk verneukte ik 't helemaalquote:Op woensdag 2 juni 2010 12:15 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Sporten gezond zeggen ze toch? Je krijgt je twijfels na dit topic (en de eerdere)![]()
Hopen maar dat het alleen en keelinfectie is Wombcat, Pfeifer is een langdurig gezeur.
Ze is inderdaad behoorlijk fanatiek inderdaad. Maar aangezien jullie samen doen met die vette wielen vind ik dat je aan je stand verplicht bent om minimaal één tijdrit mee te doen hoorquote:Op woensdag 2 juni 2010 16:38 schreef Yankee het volgende:
[..]
Ik denk dat bij ons m'n vriendin de fanatiekste is, die vindt het nodig om met wedstrijden mee te gaan doen terwijl ik de toerder uithang
M'n fiets is weer gereed, dus dat is weer chill![]()
Niet zeuren, ik heb littekens op mijn knieën van mijn operaties.quote:Op woensdag 2 juni 2010 19:56 schreef Freddeh het volgende:
Inmiddels nog maar 3 uurtjes zon gepakt met korte mouwtjes, maar mijn armen kleuren toch al weer aardig bij inmiddels
Lelijk: Ik heb groeistriemen op mijn knieën, die kleuren niet mooi mee
Jep, 2x geloof ik alquote:Op woensdag 2 juni 2010 22:58 schreef Littlecreep het volgende:
[..]
Hebben we de scheren/niet scheren discussie al gehad dit jaar?
De prof gaat je zadel zeker normaal afstellen. Dus zeg maar dag tegen je kinderenquote:Op woensdag 2 juni 2010 16:30 schreef Oksel het volgende:
[..]
Wel als ik rechtop zit, dus met zonder losse handen fiets. Als ik het stuur vast heb, zit het goed. Alle mensen die hun zadel zo recht hebben, hebben geen kinderen.
Maar ik wil eigenlijk mijn fiets nog eens echt laten afstellen door een prof. Geen idee waar ik dan moet zijn. Dus opmeten, etc. etc.
Ik was er tussen half 3 en half 5. 5x Oude holleweg, 5x Randwijckstraat, die weg ertussen 2 x en 2x Oude kleefsebaan. In dit shirt. Oude holleweg op de 40 naar boven, maar achter heb wel een groot blad op zitten, hoeveel weet ik zo niet.quote:Op woensdag 2 juni 2010 23:17 schreef hetsjhokleek het volgende:
Vandaag vanuit Grave richting het rijk van Nijmegen gegaan. Om weer wat klimmeters te maken. Mokerschans, 2x zevenheuvelenweg, oude holleweg, van Randwijckstraat en Oude kleefsebaan gedaan. De Oude Holleweg is echt een rotding. Maar ik ben boven gekomen op mijn 39.
Terug in Grave bijna bij mijn auto mijn eerste lekke band gekregen dus die moet voor zaterdag nog even worden gemaakt.. Daarnaast nog een probleem ondervonden dat ik niet kon doorschakelen naar mijn buitenblad. Hopelijk kan ik het maken met het maken van mijn fietsband anders wordt het limburgs mooiste zonder buitenblad. Heb namelijk niet de tijd om langs de fm te gaan.
Omdat het zo geil staatquote:Op donderdag 3 juni 2010 08:10 schreef Freddeh het volgende:
Heb vorig jaar een nieuwe wielset besteld in DE, werd prima geleverd maar had een week vertraging door de feestdagen. Als je trouwens denkt dat we hier in NL veel feestdagen hebt.... Man, die Duitsers feesten maar door. Die werken tussendoor telkens 2 weken ofzo om bij te komen![]()
Die scheren/niet scheren discussie heb ik gemist. Wat zijn de redenen om het wél te doen?
a. checkquote:Op donderdag 3 juni 2010 09:09 schreef Oksel het volgende:
En kale benen staat alleen geil als de persoon in kwestie a) echt gespierd is, b) bruin is, c) slank is, d) een vriendin heeft met een pot vaseline.
a) fail - benen beginnen er wel goed uit te zien, maar met mijn bovenlichaam is het nog slecht gesteldquote:Op donderdag 3 juni 2010 09:09 schreef Oksel het volgende:
En kale benen staat alleen geil als de persoon in kwestie a) echt gespierd is, b) bruin is, c) slank is, d) een vriendin heeft met een pot vaseline.
voor iemand die net begint heb ik al aardige spierbundels zeg ik tegen de speigel, mwoah knieen en armen beginnen wat te worden, dat onderwerp vermijd ik liever, nee maar wel een vrouw en een pot ergens in het huis.quote:Op donderdag 3 juni 2010 09:09 schreef Oksel het volgende:
En kale benen staat alleen geil als de persoon in kwestie a) echt gespierd is, b) bruin is, c) slank is, d) een vriendin heeft met een pot vaseline.
a) Gaat niet lukken, maar heb wel fietsbenenquote:Op donderdag 3 juni 2010 09:09 schreef Oksel het volgende:
En kale benen staat alleen geil als de persoon in kwestie a) echt gespierd is, b) bruin is, c) slank is, d) een vriendin heeft met een pot vaseline.
Ploegleider van de Bianchi ploeg?quote:Op donderdag 3 juni 2010 10:16 schreef Oksel het volgende:
Nou, de baan is trouwens niet intern. Dus ik ga ws. aan het eind van mijn proefmaand al ontslag nemen. Zijn ze vast blij mee. Oksel B.V. heet het.
Fietsers eerder gok ik danquote:Op donderdag 3 juni 2010 10:19 schreef Superher0 het volgende:
[..]
Ploegleider van de Bianchi ploeg?Zoek je nog renners?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |