wel afzien he, poe poe, eindelijk zomer en nog klagen mensenquote:Op woensdag 23 juni 2010 08:03 schreef SnuggLe het volgende:
Ik vertrek (ook) morgenvroeg (een andere morgen, maar oke). Zin!
Maar het wordt ERG ERG warm. 28 tot 30 graden de hele week. Pffff......
Toen ik er was heb ik de hele week zo'n beetje zulk weer gehad m.u.v. 1 dag 35+ en 1 dag regen en rond de 20 graden ongeveer. Is prima te doen imoquote:Op woensdag 23 juni 2010 08:03 schreef SnuggLe het volgende:
Ik vertrek (ook) morgenvroeg (een andere morgen, maar oke). Zin!
Maar het wordt ERG ERG warm. 28 tot 30 graden de hele week. Pffff......
Was begin juni ook zo, dan zijn de frappuchino's en de iced tea van de starbucks erg lekker. Ook koud water is heerlijk.quote:Op donderdag 24 juni 2010 12:58 schreef Meneer_Agent het volgende:
Zit er nu, de hitte is best wel heavy, sloopt je aardig. Gewoon genoeg drinken en dan is het uiteindelijk wel te doen.
Ik heb daar tijdens het Itaiaans festival bij een tent gegeten waar ze niet eens wisten wat gnocci was.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 00:16 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Little Italy = goed eten!En dat van de BB is inderdaad een optie, maakt weinig verschil, al vond ik het persoonlijk wel leuk om van het drukke Manhattan af te lopen.
Drink wat vitamin water zou ik zeggen.. Vult gelijk je suikerspiegel aan en is lekker en verfrissendquote:Op donderdag 24 juni 2010 12:58 schreef Meneer_Agent het volgende:
Zit er nu, de hitte is best wel heavy, sloopt je aardig. Gewoon genoeg drinken en dan is het uiteindelijk wel te doen.
Tja, dat kun je treffen. Wij hadden een restaurantje uitgezocht dat al generaties lang in handen was van Italiaans-Amerikanen.. kwaliteit dusquote:Op donderdag 24 juni 2010 13:33 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Ik heb daar tijdens het Itaiaans festival bij een tent gegeten waar ze niet eens wisten wat gnocci was.
En het eten was erg slecht.
De betere Italiaanse restaurants zitten ook buiten little Italy.quote:Op donderdag 24 juni 2010 13:33 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Ik heb daar tijdens het Itaiaans festival bij een tent gegeten waar ze niet eens wisten wat gnocci was.
En het eten was erg slecht.
http://unclenicksgreekrestaurant.com/quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:22 schreef Mryc het volgende:
Ik ga in september weer een weekje, maar nu met mijn![]()
Plan is om hem tijdens het verblijf te verrassen met een romantisch etentje. Weet iemand nog een leuk en goed restaurant in Manhattan? rond de $ 50 p.p. max exclusief drank
Bedankt voor de tip, maar het ziet er nou niet echt romantisch uitquote:Op vrijdag 25 juni 2010 10:49 schreef Feitosa het volgende:
[..]
http://unclenicksgreekrestaurant.com/
Ik heb daar goed gegeten voor ongeveer 25 dollar.
Het is een man, dus als hij maar goed en veel vlees kan eten is ie al blij.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 13:33 schreef Mryc het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip, maar het ziet er nou niet echt romantisch uit
[ afbeelding ]
Haha, misschien heeft 'ie bij de Mac ook wel goed gegetenquote:Op vrijdag 25 juni 2010 13:38 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Het is een man, dus als hij maar goed en veel vlees kan eten is ie al blij.
In de buurt waar uncle Nick,s zit zijn trouwens erg veel leuke restaurants en bars. ( hells kitchen is dat geloof ik )quote:Op vrijdag 25 juni 2010 13:42 schreef Mryc het volgende:
[..]
Haha, misschien heeft 'ie bij de Mac ook wel goed gegeten
Probeer Country Cafe in Soho. Vaste prik toen ik voor iets langere tijd (2 maanden) op training in NY was. Beetje Frans/Marokkaans, heel kneuterig gerund door een oud echtpaar. Beide waren vroeger chefs in de betere restaurants, werden verliefd en doen dit er nu voor hun pensioen nog bij. Niet duur, erg gezellig. Veel van mijn Franse collega's gingen er 2 keer per week heen, met name de tagines zijn briljant, maar de rest is ook goed. Leuk deel van Soho ook.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 13:33 schreef Mryc het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip, maar het ziet er nou niet echt romantisch uit
[ afbeelding ]
Ik zou niet van de boot afgaan op het eiland waar dat beeld op staat, want daar is in principe niks te beleven, en vanaf de boot maak je mooiere foto's. Wij moesten echt 2 uur in de rij staan om vanaf dat eiland weer in de boot te mogen naar Ellis Island, en dat vond ik zelf veel interessanter.quote:Op maandag 21 juni 2010 11:51 schreef Jor_Dii het volgende:
Oke.. even een snel schema'tje:
Dag 1:
19.00: Aankomst hotel.. tassen droppen, opfrissen en richting Times Square
21.00: Eten op Times Square, dan te voet richting ESB óf Top of the Rock (naar boven!).. daarna naar bed voor een drukke dag!
Dag 2:
06.30: Vroeg opstaan voor vertrek richting Lower Manhattan, tussendoor ergens een snel ontbijtje
08.00: Tickets halen voor Ellis Island en Statue of Liberty.. proberen de 1e boot te halen
12.00: Terugkomst Lower Manhattan: bezichtigen Battery Park, Wall Street, Ground Zero en St. Paul's Cathedral.
13.30: Richting Brooklyn Bridge.. deze overlopen en in Brooklyn genieten van het uitzicht op Manhattan. Leuke restaurantjes ook daar aan de pier.
15.30: Met de metro terug naar Manhattan om het nodige shopwerk te verrichten.
18.00: Eten in Little Italy
20.00: Naar een comedy club of Musical op Time Square
22.00: Meer shoppen!
Dag 3:
08.30: Naar een museum (MOMA of Museum of Natural History ofzo)
12.00: Beide musea direct aan Central Park gelegen, dus daarna lekker uitrusten in Central Park.
..
Rest moet je zelf maar invullen.. je kunt gigantisch veel doen op een dag
Zoals ik ook vermeld moet je vroeg opstaan om proberen de 1e boot te kunnen pakken naar Liberty Island. Wij hadden het daar binnen een uurtje ook wel weer gezien inderdaad, maar toen konden we direct de boot weer nemen richting Ellis Island.. het is dan nog niet druk namelijk.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 14:11 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
Ik zou niet van de boot afgaan op het eiland waar dat beeld op staat, want daar is in principe niks te beleven, en vanaf de boot maak je mooiere foto's. Wij moesten echt 2 uur in de rij staan om vanaf dat eiland weer in de boot te mogen naar Ellis Island, en dat vond ik zelf veel interessanter.
Dat is waar, maar als je maar 2,5 dag hebt telt elk uurtje natuurlijkquote:Op vrijdag 25 juni 2010 15:00 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Zoals ik ook vermeld moet je vroeg opstaan om proberen de 1e boot te kunnen pakken naar Liberty Island. Wij hadden het daar binnen een uurtje ook wel weer gezien inderdaad, maar toen konden we direct de boot weer nemen richting Ellis Island.. het is dan nog niet druk namelijk.
Ik heb 2 keer gegeten bij Petite Abeille. Erg leuk restaurantje, zeker als je achterin of op de binnenplaats kan zittenquote:Op donderdag 24 juni 2010 15:22 schreef Mryc het volgende:
Ik ga in september weer een weekje, maar nu met mijn![]()
Plan is om hem tijdens het verblijf te verrassen met een romantisch etentje. Weet iemand nog een leuk en goed restaurant in Manhattan? rond de $ 50 p.p. max exclusief drank
Vlakbij TImes Square op 7th Avenue zit net voorbij de Mac wel een aardige. Weet de naam niet, maar heb er gisterenochtend met 300+ NL-ers de wedstrijd gekeken.quote:Op zaterdag 26 juni 2010 03:31 schreef Billy_Talent het volgende:
Wat is de beste (meeste Nederlanders) kroeg om NL 11tal te kijken?
Die hebben we ook gevonden. Ook geen idee hoe die heet. Wat ik wel weet, is dat ik er vrijdag (?) tegen brazilie weer benquote:Op dinsdag 29 juni 2010 18:21 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
Vlakbij TImes Square op 7th Avenue zit net voorbij de Mac wel een aardige. Weet de naam niet, maar heb er gisterenochtend met 300+ NL-ers de wedstrijd gekeken.
HOe kom je daar? Ga middenop Times Square staan, met je gezicht naar het noorden (richting Central Park). Loop rechts langs de TKTS-booth / die verhoging met trappen. Loop 1-2 blocks verder en je hebt er rechts een sportsbar/ierse pub. Kom vroeg als je wilt zitten; je mag alleen zitten aan de tafels als je wat eet. Anders kan je aan de bar hangen. Boven is ook plek.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |