Een cursus afmaken kan toch nooit meer zijn dan 2 dagen? Of is het echt een vergevorderde cursus?quote:Op woensdag 9 juni 2010 13:31 schreef Zonnestraaltje86 het volgende:
Hmmzz.. ik zit dus zwaar te twijfelen, omdat ik het een beetje verkeerd heb ingeschat (alhoewel verkeerd.. 4 dagen Hong Kong is ook leuk).. hebben we maar 15,5 dag in Maleisie..
Nu wil ik echt heel graag naar de Kinabatangan rivier.. maar we willen ook met rust onze duikcursus afmaken.. Wat is nu het slimste..
De teman negara en de oostkust doen.. of Borneo? Ik wil aantal dagen jungle en dan island hoppen zeg maar..
Hoe heb je dat gedaan, in Nederland de theorie gedaan?quote:Op woensdag 9 juni 2010 15:49 schreef Zonnestraaltje86 het volgende:
Nee is inderdaad maar 2 dagen.. de 4 open water duiken gaan we doen.. maar denk dat we dan ook wel eventueel een fun duik willen gaan doen
Maar Uncle Tan (van wat wij ervan zagen) zag er redelijk druk en toeristisch uit. Daarbij ligt de hut wat verder de rivier af, dus je bent meer tijd bezig in de boot om overal heen te gaan. Voordeel van echt in de jungle zitten zijn de ochtend en avond tochtjes, dan kon je de mooiste dingen zien.quote:Op woensdag 9 juni 2010 16:25 schreef fishbeer het volgende:
Uncle Tan! Voor goedkope Kinabatang rivier ervaring.... en idd duiken bij Semporna (Sipadan) was zooo mooi!!!!
Nee, niet de afstand tot de rivier zelf, maar de afstand tot de betere stukken jungle. We waren daardoor 's ochtends altijd lekker alleen dieren aan het kijken en zagen pas later de boten van Uncle Tan enzo voorbij racen. Boeit niet zo heel veel, maar was wel een voordeel. Zeker 's avonds, met de schemer krokodillen spotten vanuit de boot was echt tof, maar veel boten moet dan alweer richting huis als het ware.quote:Op woensdag 9 juni 2010 17:10 schreef fishbeer het volgende:
ver van de rivier? ik denk dat je je vergist, de hut lag *aan* de rivier, ze zijn wel twee jaar geleden ofzo verhuisd, de Orangs zaten aan de overkant, ach toeristisch, het is wel druk omdat het goedkoop is maar de jongens zijn ethousiast, het is gezellig, het eten heerlijk, en je ziet veel daar (Orangs, vleermuizen, Crocs, veel vogels, civetkatten etc etc)
Ik ben ook naar Tabin en Danum geweest maar de prijs/kwaliteit van Uncle Tan won het toch hoor!
Zodra je in Semporna binnen komt kun je bij Uncle Chang informeren. Het gebouwtje ligt naast de ingang van de Dragon Inn (niet te missen) Als je daar aangeeft dat je graag je cursus wilt afmaken met 4 open water duiken (rond Mabul Island, genoeg te zien!) en dan nog 2 normale duiken op Sipadan, dan moet het wel goed komen!quote:Op woensdag 9 juni 2010 15:49 schreef Zonnestraaltje86 het volgende:
Nee is inderdaad maar 2 dagen.. de 4 open water duiken gaan we doen.. maar denk dat we dan ook wel eventueel een fun duik willen gaan doen
Yep, een zogenoemde vakantiecursus, binnenwater duiken en theorie hier en de buitenwater op vakantie.quote:Op woensdag 9 juni 2010 16:12 schreef Blik het volgende:
[..]
Hoe heb je dat gedaan, in Nederland de theorie gedaan?
Mabul, is dat mooier dan de Perhentians?quote:Op woensdag 9 juni 2010 19:46 schreef Veersesmurf het volgende:
[..]
Zodra je in Semporna binnen komt kun je bij Uncle Chang informeren. Het gebouwtje ligt naast de ingang van de Dragon Inn (niet te missen) Als je daar aangeeft dat je graag je cursus wilt afmaken met 4 open water duiken (rond Mabul Island, genoeg te zien!) en dan nog 2 normale duiken op Sipadan, dan moet het wel goed komen!
ik moet zeggen, zonde van je tijd en geld. Kost je maar 1 dag extra op vakantie om alles tegelijk te doen. Heb mijn PADI open water in 3 dagen gehaaldquote:Op donderdag 10 juni 2010 08:49 schreef Zonnestraaltje86 het volgende:
[..]
Yep, een zogenoemde vakantiecursus, binnenwater duiken en theorie hier en de buitenwater op vakantie.
Hoeveel heb je betaald voor de cursus in Nederland zonder de 4 Open Water dives?quote:Op donderdag 10 juni 2010 10:21 schreef Zonnestraaltje86 het volgende:
Vind ik niet.. ik heb geen zin om op vakantie in de boeken te gaan zitten...
Geen idee, ben niet op de Perhentians geweestquote:Op donderdag 10 juni 2010 08:49 schreef Zonnestraaltje86 het volgende:
Mabul, is dat mooier dan de Perhentians?
Tja, het is een hoop geld. Ik heb voor de complete cursus inclusief boek 280 dollar betaald (toen 200 euro). Maar voor jouw manier is ook wel wat te zeggen, scheelt je wel een dag vakantie.quote:Op donderdag 10 juni 2010 16:50 schreef Zonnestraaltje86 het volgende:
189 euro..
Weet dat wanneer ik in 1x op vakantie doorga het goedkoper is, maar ik vond het wel fijner wanneer je het rustig kunt doen én goed..
Nope nog niet.. maar we hebben een vliegreis van ong 3,5 uur achter de rug (komen vanuit Hong Kong, dus valt mee).. blijven zowieso 1,5 dag in Kuala Lumpur, aangezien vriendlief toch wel graan Nederland-Japan wil zien.. Weten jullie nog leuke kroegen??quote:Op zondag 13 juni 2010 13:14 schreef traveljunky het volgende:
Heb je inmiddels een hotel gezocht voor bij aankomst? Dat zou ik wel doen, na lange vliegreis wil je inKL echt 's nachts niet lopen zoeken. Chinatown is een goede startlocatie.
Die Aziaten zijn misschien nog meer voetbalgek als ons, je gaat echt geen moeite hebben om een kroeg te vinden die het uitzend.Helemaal niet in Kuala Lumpur.quote:Op maandag 14 juni 2010 18:18 schreef Rubstah het volgende:
Ik wil ook graag plekken in Kuala Lumpur en Kuching weten waar het WK wordt uitgezonden.
Ten tijde van de (halve) finale zal ik daar zijn dus hoop ik wel voetbal te kunnen kijken.
Volgens mij zijn de achtste en kwartfinales om 16:00 NL tijd, dus rond 23:00 lokale tijd Maleisië.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 10:09 schreef Zonnestraaltje86 het volgende:
Net zitten kijken.. lokale tijd zal het 4 uur snachts zijn, wanneer oranje speelt..Dus hopelijk slaapt vriendlief dan door haha
Nederland-Japan is toch om nederlandse tijd 20.30?quote:Op dinsdag 15 juni 2010 10:44 schreef Blik het volgende:
[..]
Volgens mij zijn de achtste en kwartfinales om 16:00 NL tijd, dus rond 23:00 lokale tijd Maleisië.
Zie mijn overzicht van hierboven, en reken daar 6 of 7 uur tijdsverschil bij op (weet niet precies hoeveel het is voor Maleisië) en je hebt de tijden dat Nederland moet voetballen.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:56 schreef Zonnestraaltje86 het volgende:
[..]
Ik bedoel NL-Kameroen..
Zaterdag zijn we nog gewoon in NL, we gaan 21 juni tot 13 juli..
Snap sowieso niet waarom je een handtasje zou moeten dragen op vakantie. Gewoon een rugzak en evt. een moneybeltquote:Op woensdag 16 juni 2010 09:38 schreef Zonnestraaltje86 het volgende:
Beste lijkt me ook dat je in dat soort landen een tasje onder je kleding draagt.
Er staat dan ook niet dat het om een handtasje gaatquote:Op woensdag 16 juni 2010 10:34 schreef Blik het volgende:
[..]
Snap sowieso niet waarom je een handtasje zou moeten dragen op vakantie. Gewoon een rugzak en evt. een moneybelt
een rugzak heeft weinig nut als je hem niet om beide schouders draagt, die ben je na één goede ruk zo kwijt als je hem om één schouder heen hangt.quote:Op woensdag 16 juni 2010 11:04 schreef Grunner het volgende:
[..]
Er staat dan ook niet dat het om een handtasje gaat
met de bus en de bootquote:Op donderdag 17 juni 2010 15:44 schreef Zonnestraaltje86 het volgende:
Hoe kom je van de Teman negara naar Langkawi??
We willen onze vakantie afsluiten op langkawi namelijk..
inderdaad... Kun je dan niet beter naar Perhentian i.p.v. Lankawi gaan? Volgens mij komt de bus daar toch al min of meer langs.quote:
Nice! Misschien komen we elkaar nog wel tegen! Als alles meezit kom ik de 13de aan op de Perhentiansquote:Op zondag 20 juni 2010 16:04 schreef Rubstah het volgende:
Eigenlijk was ik van plan om na 2 daagjes acclamtiseren in KL door te vliegen naar Kuching om vanuit daar noordelijk te gaan. Echter kon ik op de door mij gewenste datum Mt. Kinabalu niet beklimmen(geen plek meer) maar pas een paar dagen later. Het gevolg is dat ik wat heb moeten schuiven en nu heb ik dus eigenlijk ineens een week in KL en heb ik dus 5 extra dagen in te vullen op het schiereiland. Dingen die gelijk als "highlights" naar voren komen zijn de Perhentians/Taman Negara/Cameron Highlands.
Tot nu toe denk ik het zo te gaan invullen maar tips/advies hierover is welkom.
Dinsdag 6/7 - Vliegen Londen STN - KL LCCT
Woensdag 7/7 - Aankomst KL om 20u lokale tijd
Donderdag 8/7 - Acclamatiseren
Vrijdag 9/7 - Acclamatiseren
Zaterdag 10/7 - Bus naar Cameron Highlands
Zondag 11/7 - Dag Cameron Highlands
Maandag 12/7 - Bus naar Perhentians
Dinsdag 13/7 - Dag Perhentians
Woensdag 14/7 - Bus van Perhentians naar KL
Donderdag 15/7 - Vliegen KL - Kuching
Op de dagen acclamatiseren zal ik natuurlijk ook wel KL gaan verkennen en op de reisdagen vertrek ik steeds met de vroegste optie zodat ik dan dus feitelijk 1,5 dag in de Cameron Highlands en 1,5 dag op Perhentian Kecil heb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |