! Felicitados!quote:Op maandag 31 mei 2010 19:23 schreef P.F het volgende:
Ik heb zo een date met de BF2 jaar , 2 jaar
en ik heb een nieuw rokje aan en ik vind het helemaal schattig en te fab
maar ik denk dat hij het niet snapt
Heb je niet nodig.quote:Op maandag 31 mei 2010 20:40 schreef loveli het volgende:
Bij de weg, bankstel gezien. Is een imitatie van designmeubelen. Graag jullie mening, foto in spoiler als dat werkt achter een link want /img werkt niet.
http://verkopen.marktplaats.nl/photopopup/351337748
Heb ik een bankstel nodig? Heb een oude bank opgeknapt, als ik dit eerder had gezien was de kans aanwezig dat ik mijn huidige bank niet had opgeknapt. En er zitten allemaal knopen in de stoelen, dus praktisch is het niet. En wit leer is ook niet praktisch, maar wel mooi.
Aight, boks en felicitados jeweets.quote:Op maandag 31 mei 2010 22:04 schreef Laureline het volgende:
[..]
Toen ik 16 was dacht ik eigenlijk helemaal niet na over mijn figuur, toen ging ik er gewoon vanuit dat ik onweerstaanbaar wasOver mijn figuur ging ik pas op mijn 26e nadenken. En nu, 10 jaar later, ben ik er nog steeds mee bezig
![]()
Maar nu geniet ik ook meer van met de meneer en de mini uit eten gaan dan naar de kroeg, ja. Het was ook niet een echte verjaardag, ik moet nu gewoon weer in het atelier aan de slag, werk inhalen van toen ik ziek was. Volwassen hè
Ik kreeg van de mini o.a. een paar zelf uitgezochte, e-nor-me kristallen oorbellenWat de gemiddelde rapper in zijn oorlel heeft tegenwoordig
Dus jullie begrijpen, ik loop er de hele dag al ontzettend hip bij
![]()
quote:Op maandag 31 mei 2010 22:15 schreef DevilsAndDust het volgende:
Gek is dat he, dat je spontaan ineens hartstikke moe wordt zodra je weet dat je om half 7 op moet staan.
Ketting spannenquote:Op maandag 31 mei 2010 22:34 schreef MevrouwPuff het volgende:
Dat heb ik als ik me bedenk hoe eng mn fiets tegenwoordig weerstand biedt als ik de brug op wil fietsen... Hij maakt van die recalcitrante 'tok'geluidjes en het is altijd spannend of de ketting er wel op blijft. En hij schakelt niet meer...
RIP fiets
Geniaal dit. Dank. Hoe doe ik dat zonder al te veel apparatuur?quote:
quote:Op maandag 31 mei 2010 22:41 schreef Laureline het volgende:
Oh God, ik heb U2 opstaan terwijl ik aan het werk ben en ik besef me nu pas dat she moves in mysterious ways overdrachtelijk bedoeld is!Ik dacht altijd dat ze gewoon heel raar danste
Als het goed is zitten bij het achterwiel waar hij aan het frame vastzit ook van die kettingspanners, die kun je nog wat aandraaien zodat je wiel een klein beetje naar achteren gaat en je ketting dus wat strakker staat.quote:Op maandag 31 mei 2010 22:44 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Geniaal dit. Dank. Hoe doe ik dat zonder al te veel apparatuur?
(Slap excuus: mn papa houdt van knutselen en daarom heb ik nooit zelf iets aan mn fiets gedaan)
Voor de verandering heb ik altijd geweten dat het overdrachtelijk bedoeld wasquote:Op maandag 31 mei 2010 22:41 schreef Laureline het volgende:
Oh God, ik heb U2 opstaan terwijl ik aan het werk ben en ik besef me nu pas dat she moves in mysterious ways overdrachtelijk bedoeld is!Ik dacht altijd dat ze gewoon heel raar danste
Tapas.quote:Op maandag 31 mei 2010 23:20 schreef Noukjee het volgende:
En ik heb even advies nodig,
ik wil namelijk morgen, of een andere dag deze week,
mijn vriend mee uit eten nemen!
Kun je dan beter wokken of naar een tapasrestaurant?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb al een productieve ochtend achter de rug, de badkamer blinkt weer en ik zelf ook![]()
Fijn om alles lekker fris en schoon te hebben!
Nu maar eens een wasje doen en dan toch echt aan de studie beginnen..but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 1 juni 2010 10:05 schreef Blurred86 het volgende:
goedemorgen,
Nog gefeliciteerd Lau!De halve wereld is rond deze tijd jarig! Komt vast van alle zwoele augustusnachten 9 maanden voor deze periodeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik ga ook maar eens aan de slag, kijken welke diepere textuele betekenis ik nu weer uit mijn cd's kan halen![]()
Daar lees ik steeds iets anders in. Gisteren kreeg ik een reuzenrad voor ogen en nu reuze ijs.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:33 schreef Syrena het volgende:
T: Reuzenradijzen uit Dtsl. of een Bounty ijsje. Ook uit Duitsland
Overdrachtelijk?quote:Op maandag 31 mei 2010 22:41 schreef Laureline het volgende:
Oh God, ik heb U2 opstaan terwijl ik aan het werk ben en ik besef me nu pas dat she moves in mysterious ways overdrachtelijk bedoeld is!Ik dacht altijd dat ze gewoon heel raar danste
Uh.. achter 2 schroefjes losdraaien (ringsleutel) en dan met schroevendraaier ergens anders iets aandraaier, die tandwieltjes komen dus meer uit elkaar te staan.quote:Op maandag 31 mei 2010 22:44 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Geniaal dit. Dank. Hoe doe ik dat zonder al te veel apparatuur?
(Slap excuus: mn papa houdt van knutselen en daarom heb ik nooit zelf iets aan mn fiets gedaan)
Wat kut! En ook niet als je hem iets hoger doet en de bandjes wat korter maakt?quote:Op maandag 31 mei 2010 20:26 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
de jurk past nietmijn borstkasomvang is te groot
wat doen we nu? Als er nog een geïnteresseerde is mij die meteen door laten sturen?
Jij bent echt goed!quote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:47 schreef P.F het volgende:
[..]
Uh.. achter 2 schroefjes losdraaien (ringsleutel) en dan met schroevendraaier ergens anders iets aandraaier, die tandwieltjes komen dus meer uit elkaar te staan.
Je zou eigenlijk mijn handboek fietsentechniek moeten lenen. Het is niet zo heel moeilijk maar dit is best delicaat...
Als ie echt heeel los is kun je er ook een tandje met een kettingpons uithalenamar dan moet je ketting niet helemaal geroest zijn..
Nope.. verder zat hij prima, alleen mn borstkas is gewoon niet compatible met leuke jurkjesquote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:52 schreef P.F het volgende:
[..]
Wat kut! En ook niet als je hem iets hoger doet en de bandjes wat korter maakt?
Ja is goed, doen we dat!
Hihi, ja maar dan kun je die tandwielen ook weer wat dichter bij elkaar draaienquote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:53 schreef neen het volgende:
[..]
Jij bent echt goed!
En je moet zeker weten dat je een hele schakel kunt missen
* heeft een keer een schakel er tussenuit gehaald en toen was de ketting natuurlijk te kort
Wat stom! Hij ging dus totaal niet dicht?quote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:54 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Nope.. verder zat hij prima, alleen mn borstkas is gewoon niet compatible met leuke jurkjes![]()
da's zo jammer.. elke keer als ik dan iets vind wat wel daar past, is de rest te groot..!
Ja, en dat is overdrachtelijk dus.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:46 schreef P.F het volgende:
[..]
Overdrachtelijk?
Gewoon dat haar gangen raar zijn toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |