En jij weet dat hij dat op een kinderafdeling heeft gekocht omdat??quote:Op vrijdag 28 mei 2010 09:59 schreef MaximumRush het volgende:
[..]
Als jij met een pak rondloopt die je hebt gekocht op de kinderafdeling neem ik je niet echt serieus, nee.
TS zelf een kind is.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 10:02 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
En jij weet dat hij dat op een kinderafdeling heeft gekocht omdat??
Vaak zitten er van die leuke afbeeldingen opquote:Op vrijdag 28 mei 2010 10:01 schreef Miss-me het volgende:
[..]
& wat maakt dat uit der zit toch geen kind in die kleding.
Een manager met een 'superman' pakje aan.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 10:03 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Vaak zitten er van die leuke afbeeldingen opLeuk hoor maar als je zo iemand ziet neem je het bij voorbaat al niet serieus
Oke maar dan nog iemand van 2 meter kan ook een kinderachtig pak aan hebben met zon leuke afbeeldingen hoef je niet persee 1,55 voor te zijn.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 10:03 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Vaak zitten er van die leuke afbeeldingen opLeuk hoor maar als je zo iemand ziet neem je het bij voorbaat al niet serieus
Moeder negerin?quote:Op vrijdag 28 mei 2010 10:04 schreef BunnyCookii het volgende:
[..]
Een maneger met een 'superman' pakje aan.
Sirieuze.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 10:05 schreef Miss-me het volgende:
[..]
Oke maar dan nog iemand van 2 meter kan ook een kinderachtig pak aan hebben met zon leuke afbeeldingen hoef je niet persee 1,55 voor te zijn.
quote:Op vrijdag 28 mei 2010 10:06 schreef BunnyCookii het volgende:
[..]
Sirieuze.![]()
1.55 Met kinderkleding is wel leuker om te zien.
Om kleine mensen moet ik altijd lachen. Dus ik kan een ukkie in een leidinggevende positie ook niet serieus nemen.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 09:54 schreef Miss-me het volgende:
[..]
Dus je neemt iemand niet serieus vanwege zn lengte?
Dat is Paté. Maar phonetic gewijs is het hetzelfde.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 09:52 schreef ManianMan het volgende:
[..]
Pathé is toch ook vlees of ben ik nu kassiewijle
Popcorn,quote:Op vrijdag 28 mei 2010 11:16 schreef einschtein het volgende:
[..]
Dat is Paté. Maar phonetic gewijs is het hetzelfde.
En toch denk ik altijd aan popcorn.
ze zitten op de zuidas, zijn maar een paar kantoor complexen moet te vinden zijnquote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:35 schreef MaximumRush het volgende:
Kick,
Inmiddels het geld nog steeds niet binnen. Alweer gebeld, en ze zouden me vandaag nog terugbellen.
Heeft iemand het adres van de hoofdkantoor van Pathe? Op google niks kunnen vinden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |