Nee hoor. Ze willen alle voorzieningen omzeep helpen.quote:Op donderdag 27 mei 2010 11:52 schreef 08gnoT. het volgende:
[..]
Om in de onnodige uitgaven te hakken?
Inderdaad. Hoe Rutte met zijn feilloze charisma het plebs bespeeld.. Ongekend!quote:Op donderdag 27 mei 2010 11:53 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Een demagoog als premier? Ik feliciteer je ermee
Had ik dat al niet beantwoord? En voelen is wat anders dan het zijn, wel frappant dat jij juist mensen in wil delen in zwak en sterk terwijl ik het eigenlijk alleen maar heb over mensen. Mensen zijn niet zwak, de overheid hoort mensen niet zwak te vinden en ze al helemaal niet het gevoel te geven dat ze het zijn. Waarom jij dit wel graag zo wil zien vind ik dan ook zeer vreemd en weinig sociaal.quote:Op donderdag 27 mei 2010 11:50 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Er zijn mensen die zich kapot solliciteren voor werk, omdat ze een handicap hebben. Werkgevers zien ze niet staan. Nog een keer, vind jij het dan gek dat die mensen dan zichzelf zwak voelen?
Het is de bijl die Rutte gebruikt om de bodem onder de nederlandse economie vandaan te hakken...quote:Op donderdag 27 mei 2010 11:52 schreef 08gnoT. het volgende:
[..]
Om in de onnodige uitgaven te hakken?
Dat maakt hem tot gevaarlijk.quote:Op donderdag 27 mei 2010 11:54 schreef Ryon het volgende:
[..]
Inderdaad. Hoe Rutte met zijn feilloze charisma het plebs bespeeld.. Ongekend!
Ben je mal. De overheid moet haar burgers dom, zwak en zielig vinden. De burgerbevolking kan echt helemaal niets zonder dat er een ambtenaar aan de pas moet komen om het uit te leggen. Dat is algemeen bekend.quote:Op donderdag 27 mei 2010 11:54 schreef Chewie het volgende:
[..]
Had ik dat al niet beantwoord? En voelen is wat anders dan het zijn, wel frappant dat jij juist mensen in wil delen in zwak en sterk terwijl ik het eigenlijk alleen maar heb over mensen. Mensen zijn niet zwak, de overheid hoort mensen niet zwak te vinden en ze al helemaal niet het gevoel te geven dat ze het zijn. Waarom jij dit wel graag zo wil zien vind ik dan ook zeer vreemd en weinig sociaal.
Je draait het om. Ik constateer dat mensen chronisch niet aan de bak komen. Omdat jij graag ondernemen als een spel zonder nieten wilt zien.....quote:Op donderdag 27 mei 2010 11:54 schreef Chewie het volgende:
[..]
Had ik dat al niet beantwoord? En voelen is wat anders dan het zijn, wel frappant dat jij juist mensen in wil delen in zwak en sterk terwijl ik het eigenlijk alleen maar heb over mensen. Mensen zijn niet zwak, de overheid hoort mensen niet zwak te vinden en ze al helemaal niet het gevoel te geven dat ze het zijn. Waarom jij dit wel graag zo wil zien vind ik dan ook zeer vreemd en weinig sociaal.
Men moet maar eens opzoeken wat de consensus is over het woord " Full Employment" . En dat we daar in nederland nu bijna opzaten voor de crisis toont eigenlijk wel aan dat we niet in een land leven met luie rakkers.quote:Op donderdag 27 mei 2010 11:58 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Je draait het om. Ik constateer dat mensen chronisch niet aan de bak komen. Omdat jij graag ondernemen als een spel zonder nieten wilt zien.....
Dat die mensen aan de kant staan is niet hun keuze. En wat voor label iemand er op plakt is wel het minst relevant.
Hoe bepaalde werkgevers af en toe met zieke werknemers omgaan EG, echt erg. ze moesten zich kapot schamen. Dat is mij toch wel het meeste bijgebleven toen ik bij het UWV werkte. Sommigen "klanten" werkten al 30 jaar bij dezelfde werkgever, worden dan ziek, en worden dan zo schofterig behandeld. Als dank voor bewezen diensten. Bah.quote:Op donderdag 27 mei 2010 11:47 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Als werkgevers hen geen kans bieden, is dat dan zo raar?
Kwaliteitspost! Het toont klip en klaar aan dat de suggestie van de VVD over luiaards helemaal niet klopt.quote:Op donderdag 27 mei 2010 12:00 schreef dramatiek het volgende:
[..]
Men moet maar eens opzoeken wat de consensus is over het woord " Full Employment" . En dat we daar in nederland nu bijna opzaten voor de crisis toont eigenlijk wel aan dat we niet in een land leven met luie rakkers.
Dat is eerlijk van je, om dit te posten. Ik moet zeggen dat ik een groeiend respect voor je krijgt. Ik wil je niet kwetsen. Ik mag je, zie het los van de VVDquote:Op donderdag 27 mei 2010 12:03 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Hoe bepaalde werkgevers af en toe met zieke werknemers omgaan EG, echt erg. ze moesten zich kapot schamen. Dat is mij toch wel het meeste bijgebleven toen ik bij het UWV werkte. Sommigen "klanten" werkten al 30 jaar bij dezelfde werkgever, worden dan ziek, en worden dan zo schofterig behandeld. Als dank voor bewezen diensten. Bah.
quote:Op donderdag 27 mei 2010 12:05 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dat is eerlijk van je, om dit te posten. Ik moet zeggen dat ik een groeiend respect voor je krijgt. Ik wil je niet kwetsen. Ik mag je, zie het los van de VVD
jij bent eerlijk, en wil ook kritisch kijken. Hulde.![]()
Nee, dat maakt hem tot een volwaardig premier.quote:Op donderdag 27 mei 2010 11:56 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dat maakt hem tot gevaarlijk.![]()
Het erge is, het electoraat trapt er nog in ook.
Rutte zei eerst voor de Hardwerkende Nederlander op te komen. Halsema liet gisteren zien dat die Hardwerkende Nederlander bij Rutte gewoon ontzettende de klos is.
Als dat niet de kluit belazeren is dan weet ik het niet meer. Feit is dat een grote groep niet weet waarop ze stemmen.
De CDAleider wegzetten als iemand die politieke woekerpolissen verkoopt? Het land zal straks geregeerd moeten worden. Dit soort uitlatingen helpen dan ook niet echt. Een echte leider doet dit niet zo.quote:Op donderdag 27 mei 2010 12:12 schreef 08gnoT. het volgende:
[..]
Nee, dat maakt hem tot een volwaardig premier.
Even los over de gebruikte terminologie (quote:En wat Femkut zegt is zeker wel waar, zij kent haar eigen cijfers niet. Die linkse praatjes van haar klonken alsof ze ze van de autocue voorlas, en tuurlijk vallen de boomknuffelaars ervoor.
Ik heb niks met de grote meute die als een blind paard van hot naar her holt... Uiterst zorgwekkend, want het gaat wel ergens over.quote:Ik weet erg goed waarop ik stem, ik heb al op zeer jonge leeftijd mezelf verdiept in de politiek en een eigen mening gevormd zonder achter de meute aan te lopen. Dat die meute nu naar de VVD verhuisd ipv de SP, vind ik alleen maar mooi omdat het nu eindelijk eens de kans krijgt de grootste te worden.
quote:Op donderdag 27 mei 2010 12:03 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Hoe bepaalde werkgevers af en toe met zieke werknemers omgaan EG, echt erg. ze moesten zich kapot schamen. Dat is mij toch wel het meeste bijgebleven toen ik bij het UWV werkte. Sommigen "klanten" werkten al 30 jaar bij dezelfde werkgever, worden dan ziek, en worden dan zo schofterig behandeld. Als dank voor bewezen diensten. Bah.
quote:Op donderdag 27 mei 2010 12:48 schreef Chewie het volgende:
[..]
Daar kun je wel alleen de werkgever de schuld van geven maar die maken ook alleen maar gebruik van de aan hun geboden mogelijkheden door idiote instellingen als het uwv.
De PvdA is de boel ook aardig aan he verprutsen. Zo eerlijk wil ik ook zijn. Het is toch tenenkrommend hoe ze omgaan met hun verkiezingprogramma?quote:
Doen.quote:Op donderdag 27 mei 2010 12:50 schreef Citizen.Erased het volgende:
Vanwege de vele topics over de VVD ga ik denk ik over van D66 naar de VVD.
Mensen komen chronisch niet aan de bak omdat ze dat niet hoeven in het huidige systeem en werkgevers hoeven ze ook niet aan te nemen. Waarom wil jij, en ik zeg het maar even bot, als verliezer (want zo zie je je zelf blijkbaar) zo graag dit systeem in stand houden en zelfs uitbreiden?quote:Op donderdag 27 mei 2010 11:58 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Je draait het om. Ik constateer dat mensen chronisch niet aan de bak komen. Omdat jij graag ondernemen als een spel zonder nieten wilt zien.....
Voor jezelf en anderen die zich als loser zien lijkt het me wel heel relevant.quote:Dat die mensen aan de kant staan is niet hun keuze. En wat voor label iemand er op plakt is wel het minst relevant.
Wederom weer sterk inhoudelijk, misschien zou je het toch een keer inhoudelijk moeten proberen is vast goed voor je zelfvertrouwen.quote:
Het is van tweeen-een:quote:Op donderdag 27 mei 2010 12:51 schreef Chewie het volgende:
[..]
Mensen komen chronisch niet aan de bak omdat ze dat niet hoeven in het huidige systeem en werkgevers hoeven ze ook niet aan te nemen. Waarom wil jij, en ik zeg het maar even bot, als verliezer (want zo zie je je zelf blijkbaar) zo graag dit systeem in stand houden en zelfs uitbreiden?
[..]
Je draait het om en je bent niet eerlijk.quote:Voor jezelf en anderen die zich als loser zien lijkt het me wel heel relevant.
Heb je niet door hoe stompzinnig je conclusies zijn, die je trekt? Namelijk uitsluiten dat er botte werkgevers bestaan die na 30 jaar hun personeel dumpen maar daarvan het UWV de schuld geven?quote:Op donderdag 27 mei 2010 12:52 schreef Chewie het volgende:
[..]
Wederom weer sterk inhoudelijk, misschien zou je het toch een keer inhoudelijk moeten proberen is vast goed voor je zelfvertrouwen.
quote:Op donderdag 27 mei 2010 12:56 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Heb je niet door hoe stompzinnig je conclusies zijn, die je trekt? Namelijk uitsluiten dat er botte werkgevers bestaan die na 30 jaar hun personeel dumpen maar daarvan het UWV de schuld geven?![]()
Had liever een reactie gehad nadat je de moeite had genomen eens goed te lezen.quote:Verwachtte jij daar een repliek over?
Je gebruikt de regelingen van het UWV als excuus. Of krabbel je nu terug?quote:Op donderdag 27 mei 2010 12:58 schreef Chewie het volgende:
[..]
Als je mijn reacties eens goed zo lezen dan zie je dat ik nergens de schuld alleen bij het uwv neerleg, dus hoe stompzinnig zijn jouw conclusie over mijn reacties dan wel niet?
[..]
Had liever een reactie gehad nadat je de moeite had genomen eens goed te lezen.
En waarom moet de overheid hier verantwoordelijk voor zijn? Je hebt zelf ook al meerdere malen toegegeven dat de overheid hier niet mee om kan gaan namelijk.quote:Op donderdag 27 mei 2010 12:54 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Het is van tweeen-een:
of je zorgt dat voor iedereen DUURZAAM werk is (en nogmaals dat is een utopie, ook om eerder genoemde redenen, weet VVD ook donders goed mag ik hopen) of je houdt een systeem in stand dat NIET voor iedereen een plek geeft maar dan een fatsoenlijk uitkering geeft als je aan de kant staat.
Wat draai ik het om dan? Jij bent toch degene die in termen van winnaar en verliezer spreekt en jezelf tot de laatste categorie rekent?quote:Je draait het om en je bent niet eerlijk.
Is lezen nu zo moeilijk voor je? Dan snap ik wel dat je jezelf als loser bestempelt.quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:02 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Je gebruikt de regelingen van het UWV als excuus. Of krabbel je nu terug?
Maaruh met jou valt echt niet debatteren. Neem een voorbeeld aan StarGazer.
Op welk vlak kun je ze niet serieus nemen dan?quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:05 schreef AryaMehr het volgende:
Op de één of andere manier kan ik de mensen die op de VVD stemmen en de traditionele VVD'ers niet serieus nemen. Bobo's die in hun geruite broek elke dag op de golfbaan staan.
Op het vlak dat ik hun hele leefwijze veracht.quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:08 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Op welk vlak kun je ze niet serieus nemen dan?
Inderdaad. Laat iedereen maar zijn eigen gewicht dragen of er aan onderdoor gaan.quote:Op donderdag 27 mei 2010 11:16 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
VVD. Omdat de verzorgingstaat naar de klote moet.
Dat is wel helder. Maar staat de leefwijze van de stereotype VVD'er wel gelijk aan de leefwijze van de gemiddelde VVD'er vraag ik me dan af.quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:10 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Op het vlak dat ik hun hele leefwijze veracht.
Dat laatste heb ik nooit zo scherp gesteld, dat ze het niet goed doen wil niet zeggen dat ze beter hun best moeten doen en wel hun verantwoordelijkheid moeten nemen. Zal eens tijd worden.quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:03 schreef Chewie het volgende:
[..]
En waarom moet de overheid hier verantwoordelijk voor zijn? Je hebt zelf ook al meerdere malen toegegeven dat de overheid hier niet mee om kan gaan namelijk.
Dat laatste kan alleen als diegenen die het betreft eens een eerlijke kans krijgen. Het moet van 2 kanten komen. Zonder een wederpartij lukt het niet.quote:Buiten dat zeg je in deze reactie niet zo gek veel anders dan de VVD. Een fatsoenlijke uitkering is een uitkering die het aantrekkelijk maakt om wel te gaan werken, een onfatsoenlijke waar ik jou helaas continue voor zie pleiten maakt het niet aantrekkelijk om een baan te zoeken, hoe kan dat sociaal zijn?
*zucht*quote:[..]
Wat draai ik het om dan? Jij bent toch degene die in termen van winnaar en verliezer spreekt en jezelf tot de laatste categorie rekent?
Als ik zo eens in mijn omgeving kijk wel.quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:11 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Dat is wel helder. Maar staat de leefwijze van de stereotype VVD'er wel gelijk aan de leefwijze van de gemiddelde VVD'er vraag ik me dan af.
Heerlijk die frustratiequote:Op donderdag 27 mei 2010 13:05 schreef AryaMehr het volgende:
Op de één of andere manier kan ik de mensen die op de VVD stemmen en de traditionele VVD'ers niet serieus nemen. Bobo's die in hun geruite broek elke dag op de golfbaan staan.
Heb ook niet gezegd, je leest dingen die er niet staan. Wat is erger? Nog los hoe graag je weer op de persoon speelt.quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:06 schreef Chewie het volgende:
[..]
Is lezen nu zo moeilijk voor je? Dan snap ik wel dat je jezelf als loser bestempelt.
En hoe moet ik dat terugkrabbelen zien? Ik vraag je simpel hoe je erbij komt dat ik de volledige schuld bij het uwv neerleg, terwijl als je goed gelezen had ik duidelijk aangeef dat bedrijven gebruik of zoals je wil misbruik maken van de aan hun geboden regelingen.
Dat snap ik ook niet. Probeer het eens van je af te zetten.quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:16 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Waarom zal ik gefrustreerd moeten zijn?
Er worden teveel mensen zwak gehouden. Die kasplantencultuur gaat ten koste van degenen die het echt nodig hebben.quote:Op donderdag 27 mei 2010 11:23 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dat heb jij toch liever? Waarom zou je zwakkeren moeten sparen? Je kan ze toch beter wegstoppen?
Ik zie liever dat wij degenen zijn die de spelregels bepalen i.p.v. een overheid die voor elke euro die naar een hulpbehoevend persoon toegaat minimaal 2 euro uitgeeft. Bedrijven nemen nu geen gehandicapten aan omdat het niet nodig is en als ze ze wel kunnen gebruiken de overheid de loonkosten voor een groot deel overneemt terwijl ze er ook weer simpel vanaf komen. Dat maakt het juist zo vrijblijvend.quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:11 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dat laatste heb ik nooit zo scherp gesteld, dat ze het niet goed doen wil niet zeggen dat ze beter hun best moeten doen en wel hun verantwoordelijkheid moeten nemen. Zal eens tijd worden.
De overheid moet degene zijn die de spelregels bepaalt. Ondernemen is wel erg een spel zonder nieten geworden... Te vrijblijvend als het gaat om gehandicapten en ander achtergestelden een eerlijk kans te geven.
Sorry hoor maar jij hebt het niet over 2 partijen maar over minimaal 3.quote:Dat laatste kan alleen als diegenen die het betreft eens een eerlijke kans krijgen. Het moet van 2 kanten komen. Zonder een wederpartij lukt het niet.
Maar uitkeringen verhogen zet ook geen zoden aan de dijk. En je loopt nu wel heel erg moeilijk te doen over een marginaal gedeelte van de bevolking, die zeker recht heeft op een goed leven maar die krijgen ze zeker niet als we ze maar blijven pamperen.quote:Nogmaals mijn bezwaar tegen de VVD is de manier waarop ze problemen willen oplossen: alleen maar repressie an de zijde van de (zwakkere) werknemers. Dat alleen zal nooit kunnen werken. Iemand uitkering verlagen of afpakken betekent niet dat er ineens een baan beschikbaar is.
Inderdaad zucht, je begon aardig in deze reactie maar dit slaat werkelijk weer nergens op, dat zeg ik namelijk nergens. Overigens denk ik wel en dat baseer ik domweg op je reacties op dit forum dat jij graag zwelgt in zelfmedelijden en dat helpt je volgens mij niet echt verder.quote:*zucht*
suggereer je nu echt dat ik mensen niet worden aangenomen omdat ze zichzelf zwakker voelen?![]()
Denk je werkelijk dat mensne zich zwakker gaan noemen omdat ze het een leuk status symbool vinden en dat ze liever lui zijn
quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:17 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Heb ook niet gezegd, je leest dingen die er niet staan. Wat is erger? Nog los hoe graag je weer op de persoon speelt.
Je bent op een nare disrespectvolle manier bezig. En dat weet je goed.quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:24 schreef Chewie het volgende:
[..]
Waar speel ik op de persoon EG? Of is dit weer een poging om makkelijk onder de discussie uit te komen?
Ik heb alleen jouw eigen woorden gebruikt over winnaars en verliezers, als dat al op de persoon spelen is.
Nogmaals het zijn jouw eigen woorden, ik heb het over mensen jij over winnaars en verliezers.quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:25 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Je bent op een nare disrespectvolle manier bezig. En dat weet je goed.
Hier doe je het weer, jij geeft mij het stempel. Ik kom op voor de zwakkeren en jij geeft mij het stempel. Je bent niet zuiver bezig, maar dat is niet voor het eerst.quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:32 schreef Chewie het volgende:
[..]
Nogmaals het zijn jouw eigen woorden, ik heb het over mensen jij over winnaars en verliezers.
Wie is hier dan disrespectvol bezig? Naar geef ik graag toe maar nogmaals ik plaats mensen niet in een hokje jij wel.
En waarom zou ik respect moeten tonen voor iemand die zichzelf als loser ziet terwijl dit niet nodig is? Je hebt niet eens respect voor jezelf.
Sorry hoor maar ik geef jou geen stempel dat doe je helaas zelf, lees het maar terug in dit topic en vele anderen jij bent degene die onderscheid maakt ik niet. Het vervelende is denk ik wel dat jij oprecht denkt op te komen voor de zwakkeren maar ook helaas wil je daar zelf niks aan doen en moet alles je op een presenteerblaadje aangereikt worden en nee EG dat is niet sociaal.quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:37 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Hier doe je het weer, jij geeft mij het stempel. Ik kom op voor de zwakkeren en jij geeft mij het stempel. Je bent niet zuiver bezig, maar dat is niet voor het eerst.
ps. Vorige post is aangevuld.
Ik daag je uit: waar o waar heb ik de discussie in mijn eigen persoonlijke sfeer getrokken? Een postje en ik ben tevreden. Ik wacht wel even.quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:40 schreef Chewie het volgende:
[..]
Sorry hoor maar ik geef jou geen stempel dat doe je helaas zelf, lees het maar terug in dit topic en vele anderen jij bent degene die onderscheid maakt ik niet. Het vervelende is denk ik wel dat jij oprecht denkt op te komen voor de zwakkeren maar ook helaas wil je daar zelf niks aan doen en moet alles je op een presenteerblaadje aangereikt worden en nee EG dat is niet sociaal.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |