Okee, thnx, die popup is dus standaard bij elke extensie. Is er geen manier om dit te omzeilen? Op 'installeren' klikken voelt namelijk toch een beetje als je volkomen uitleveren aan Google (wat je door Chrome te gebruiken eigenlijk al doet, maar goed).quote:Op maandag 31 mei 2010 09:15 schreef Sander het volgende:
Omdat elke extensie dezelfde rechten heeft.
Ik weet niet wat jij leest, maar ik lees "deze extentie".quote:Op maandag 31 mei 2010 09:22 schreef Lkw het volgende:
[..]
Okee, thnx, die popup is dus standaard bij elke extensie. Is er geen manier om dit te omzeilen? Op 'installeren' klikken voelt namelijk toch een beetje als je volkomen uitleveren aan Google (wat je door Chrome te gebruiken eigenlijk al doet, maar goed).
Jep, ik ook. Maar jij stelt in je eerste reply dat 'elke extensie' dezelfde rechten heeft, vandaar mijn vervolgpost.quote:Op maandag 31 mei 2010 09:36 schreef Sander het volgende:
[..]
Ik weet niet wat jij leest, maar ik lees "deze extentie".
Omdat je die extensie niet kunt gebruiken als ie niet ook toegang tot die gegevens heeft.quote:Op maandag 31 mei 2010 09:06 schreef Lkw het volgende:
Wil ik muisgebaren installeren in Chrome, krijg ik deze popup:
[ afbeelding ]
Waarom zou een extensie 'muisgebaren' mijn privacy moeten schenden? Ik nie begrijp nie...
Waarom niet? Waarom zou een extensie voor muisgebaren volledige toegang moeten hebben tot mijn browsegeschiedenis en bijvoorbeeld ingevoerde wachtwoorden op bepaalde websites?quote:Op maandag 31 mei 2010 09:40 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Omdat je die extensie niet kunt gebruiken als ie niet ook toegang tot die gegevens heeft.
Google biedt een framework aan waar extensies tegenaan kunnen programmeren. Welk onderdeel je daarvan gebruikt moet je zelf weten, maar er zijn maar weinig beperkingen.quote:Op maandag 31 mei 2010 09:49 schreef Lkw het volgende:
[..]
Waarom niet? Waarom zou een extensie voor muisgebaren volledige toegang moeten hebben tot mijn browsegeschiedenis en bijvoorbeeld ingevoerde wachtwoorden op bepaalde websites?
Op het moment dat jij via een gesture terug gaat naar de vorige pagina (als in Back-functie) maakt ie gebruik van de history. Niet onlogisch toch?quote:Op maandag 31 mei 2010 09:49 schreef Lkw het volgende:
[..]
Waarom niet? Waarom zou een extensie voor muisgebaren volledige toegang moeten hebben tot mijn browsegeschiedenis en bijvoorbeeld ingevoerde wachtwoorden op bepaalde websites?
Hm, okee, idd, zo had ik er dom genoeg nog niet tegenaan gekekenquote:Op maandag 31 mei 2010 09:53 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Op het moment dat jij via een gesture terug gaat naar de vorige pagina (als in Back-functie) maakt ie gebruik van de history. Niet onlogisch toch?
Iddquote:
Die extensies worden geprogrammeerd door derden, toch? En Google voert daar wel of niet een soort centrale regie over? Want indien niet, dan lever je jezelf misschien wel uit aan een volstrekt malafide extensiebouwer..quote:Op maandag 31 mei 2010 09:50 schreef Sander het volgende:
[..]
Google biedt een framework aan waar extensies tegenaan kunnen programmeren. Welk onderdeel je daarvan gebruikt moet je zelf weten, maar er zijn maar weinig beperkingen.
Dit heb ik ook. Overal waar je kijkt staat dat je dan de plugin voor Firefox moet downloaden. Maar dat werkt niet.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 18:02 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Ik krijg steeds "Download Windows Media Player om dit te kunnen zien" als ik bij Ziggo.nl iets wil kijken, en bij Nederland.fm de melding "an additional plugin is required" etc. Maar ik heb die wmp plugin al geinstalleerd. Ook verwijderd en opnieuw geprobeerd, en de optie herstel geprobeerd. En Chrome opnieuw geinstalleerd. Maar niks werkt.. hoe kan ik dit oplossen?In IE werkt het wel gewoon.
Nee idd. Het heeft wel gewerkt trouwens, weet niet hoe het is gekomen dat het nu ineens niet meer werkt. Volgens mij sinds ik java heb geïnstalleerd, maar dat staat er eigenlijk los van.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 20:30 schreef EvilMarc het volgende:
[..]
Dit heb ik ook. Overal waar je kijkt staat dat je dan de plugin voor Firefox moet downloaden. Maar dat werkt niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |