ik zou zeggen oranje... al moet je dat zelf inschatten natuurlijk...quote:Op woensdag 26 mei 2010 14:39 schreef _Calimero_ het volgende:
[..]
Hahaha het kwam inderdaad omdat ik het hier had gelezen, en ik nieuwsgierig was geworden. Maar trust me: het koekje was klef en het ijs weinig smaakvol. So not worth the calories![]()
En ik heb nog een kleine 1000 Kcal aan chocola naast me liggen, maar ben er klaar mee. Doe mij maar wat voedingsstoffen straks![]()
In het kader van mijn doelenlijstje: ik moet dus elke dag bijhouden of ik een eetbui had of niet en werk daarbij met groen (geen eetbui) oranje (wel wat gegeten wat niet goed voelde) en rood (definitely een eetbui).
Zou vandaag nog onder oranje kunnen vallen, indien optimistisch bekeken, of toch echt rood?
Maar kan goede seks dan ook vies zijn?quote:Op woensdag 26 mei 2010 15:21 schreef Vivi het volgende:![]()
. Quelle enthousiasme
.
Ik lig brakende op de bank naar plofkippen bij Oprah te kijken.
Ik ben het trouwens met je eensch Co, goede sex is vies.
'Tuuk.quote:Op woensdag 26 mei 2010 15:27 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Maar kan goede seks dan ook vies zijn?
Hang het keukenrekje boven je bed?quote:Op woensdag 26 mei 2010 15:26 schreef P.F het volgende:
De cappuccino was trouwens ook gratisbleh
Zit er nu nog en enorm de twijfelen over een keukenrekje en een bedplankje
De vragen des levens!quote:Op woensdag 26 mei 2010 15:27 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Maar kan goede seks dan ook vies zijn?
Ik twijfel of ik een hang ding moet nemen waar ik bloempotjes en een afdruip rek aan kan hangen.quote:
Whiiihihihihihihihiquote:Op woensdag 26 mei 2010 15:27 schreef Vivi het volgende:
[..]
'Tuuk.
Met je mond vol kan je toch niet spellen.
quote:Op woensdag 26 mei 2010 15:27 schreef Vivi het volgende:
[..]
'Tuuk.
Met je mond vol kan je toch niet spellen.
Oh my in het kader van het bovenstaande over vieze sex krijg ik nu allemaal beelden in mn hoofd van after-sex-penissen in afdruiprekjesquote:
Maria toch.quote:Op woensdag 26 mei 2010 15:34 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Oh my in het kader van het bovenstaande over vieze sex krijg ik nu allemaal beelden in mn hoofd van after-sex-penissen in afdruiprekjes
quote:Op woensdag 26 mei 2010 15:34 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Oh my in het kader van het bovenstaande over vieze sex krijg ik nu allemaal beelden in mn hoofd van after-sex-penissen in afdruiprekjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |