we have a winnerquote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:42 schreef RooieHoed het volgende:
Een tractor die met 50km/h mijn frontaal aanrijdt op de motor (Ik met dezelfde snelheid). Hij had geen motors verwacht.
Resultaat: Na anderhalf jaar revalideren toch nog een nieuwe heup (4 weken geleden) en een lam pootje (Zenuwschade).
Da's dan weer het nadeel van een motor.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:42 schreef RooieHoed het volgende:
Een tractor die met 50km/h mijn frontaal aanrijdt op de motor (Ik met dezelfde snelheid). Hij had geen motors verwacht.
Resultaat: Na anderhalf jaar revalideren toch nog een nieuwe heup (4 weken geleden) en een lam pootje (Zenuwschade).
Wiel, stuur, en voorvork stonden allemaal een verschillende kant op.quote:
quote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:48 schreef invine het volgende:
Blij dat je in een 4 (of 5?) NCAP renault zat?
Sorry hoor, maar dan zit je toch gewoon te ver naar rechts?quote:Op dinsdag 25 mei 2010 21:47 schreef Palomar het volgende:
Paar jaar geleden met mn pa's auto met 30-40km/u in het donker op een uitstekende stoeprand geknald. Gaf 2 gigantische klappen (rechter voorwiel en achterwiel) en was even bang dat de hele wielophanging e.d. kapot was. Gelukkig was alleen de voorband licht beschadigd, die voor de zekerheid wel vervangen moest worden (zat een bobbeltje op).
Heb er later nog wel eens aan gedacht om de gemeente hiervoor aansprakelijk te stellen, omdat die rand in het donker best slecht zichtbaar is als je rechts moet houden voor een tegenligger, maar verder nooit iets mee gedaan... (de betreffende stoeprand, zie google streetview link)
Met mn eigen auto gelukkig nog geen klappers gemaaktVerder met de mountainbike nog wel een aantal, maar hoogstens met schaafwonden als gevolg.
Ja uiteraard (anders knal je er niet tegenaan), maar de weg wordt na dat kruispunt iets smaller, dus die rand zit precies op je 'ideale lijn'... Rij er nog wel eens langs en die rand zit gewoon op een raar punt... Je ziet ook wel hoe afgebrokkeld dat ding al is van alle auto's die er ook op geknald zijn.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 21:53 schreef Sobraine het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar dan zit je toch gewoon te ver naar rechts?
Beter de auto total loss dan jij total loss.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:55 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]Doodsklap, maar de schade hield echt op bij de voorruit. Nog geen scheur erin. Auto wel total loss, dat dan weer wel
Hehe, en dan was jij zeker ook nog schuldig, omdat je achterop iemand reed?quote:Op dinsdag 25 mei 2010 22:22 schreef Sounddragon het volgende:
Achterop een dom trutwijf met oprijden van een kruising; mevrouw dácht dat ze wat zag
Ook dát nog jaquote:Op dinsdag 25 mei 2010 22:25 schreef Palomar het volgende:
[..]
Hehe, en dan was jij zeker ook nog schuldig, omdat je achterop iemand reed?
Punt van ergernis, mensen die zonder in de spiegels te kijken de deur opengooien.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 22:40 schreef Niek. het volgende:
50km u auto in zijkant van mijn auto gehad (ik gaf geen voorrang en keek niet), beide auto´s total los. Ik was even doof en had een brandwond op mn arm, beiden van de zij airbag... Ben nogal lang dus zat met mn oor zo ongeveer direct naast die airbag.
20km u met fiets langs een rij auto´s racen, gaat ineens een portier open waarna ik vol tegen de rand van de deur opklapte. Zwaar gekneusd borstbeen waardoor voor lange tijd ademen nogal pijn deed, enorm irritant.
Ik rijd stapvoets en optrekkend een kruising op briljantje; ik houd altijd 2 seconden afstand als ik bijna stil staquote:
Zolang pappa het maar niet weet.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:52 schreef Sobraine het volgende:
Ik ging vol op de rem maar reed nog ruim 100, eerst omlaag, en ik hoorde een klap. Toen weer omhoog en omlaag. Het was een harde klap en ik kwam zo ongeveer los van mij stoel evenals een pen, telefoon en een portomonee die op het dashboard lagen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |