Klopt, dat was in jouw slijmtijd toch?quote:Op maandag 24 mei 2010 00:54 schreef Crack_ het volgende:
Wacht, Lamon was toch van 33 naar 28 gegaan?
Ohja, en ook nog naar 17?
quote:Op maandag 24 mei 2010 01:01 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Klopt, dat was in jouw slijmtijd toch?
Weet je wel, die tijd dat je nog vond dat mensen lief moesten zijn enzo, en je zo volwassen was, en je me volgde naar dit topic, om vervolgens populair te gaan doen bij je medepubertjes?
Niet dat ik daar mee zit overigens, dat is ook veel gezonder voor je, koop in iig die Yamaha, want hij is echt geweldig qua geluid, en verder zoek je het maar uit.. (hihi, dat rijmt en is een quote van "laat me" tegelijkertijd...)
quote:Op maandag 24 mei 2010 01:04 schreef Allure_ het volgende:
Jullie zijn ook te kankerdom voor woorden dat jullie toch weer iedere keer de discussie me hem aangaan.
Fascinerend vind ik hem.quote:Op maandag 24 mei 2010 01:04 schreef Allure_ het volgende:
Jullie zijn ook te kankerdom voor woorden dat jullie toch weer iedere keer de discussie me hem aangaan.
Kan je 15x dat plaatje posten, maar je bent een flapdrol als je nu nog met hem in discussie wilt gaan.quote:
Mijn woorden jatten.quote:
Ik hoor net dat ik niet meer wil dat mensen lief zijn, das toch gekquote:
Houd eens op met dat gekankerquote:Op maandag 24 mei 2010 01:04 schreef Allure_ het volgende:
Jullie zijn ook te kankerdom voor woorden dat jullie toch weer iedere keer de discussie met hem aangaan.
Mijn plaatje jatten.quote:Op maandag 24 mei 2010 01:07 schreef Chuck_Norris het volgende:
[..]
Mijn woorden jatten.
[ afbeelding ]
Haha thanks daarvoor jonge die ga ik nog vaak gebruiken.quote:Op maandag 24 mei 2010 01:09 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
Mijn plaatje jatten.
[ afbeelding ]
huh wat?quote:Op maandag 24 mei 2010 01:08 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ik hoor net dat ik niet meer wil dat mensen lief zijn, das toch gek
Omdat jij over mij begon misschien?quote:Op maandag 24 mei 2010 01:03 schreef Crack_ het volgende:
[..]![]()
. Waarom wist ik dat je over mij zou gaan beginnen.
Ligt wel lekker in de mond.quote:Op maandag 24 mei 2010 01:10 schreef Devvie het volgende:
[..]die krachttermen zijn nergens voor nodig
Mis ik iets, gast uit Leiden?quote:Op maandag 24 mei 2010 01:10 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Omdat jij over mij begon misschien?
Ik was niet die gek uit Leiden waar je zoveel gezeik mee had, hoor, ik ken je niet eens. Om even aan te geven dat je hatelijke gedrag best even een stapje minder zou mogen zijn.
Beetje bashen is prima, ik kan smakelijk lachen om Otis en Skylark, die jongens hebben hun eigen problemen en ventileren dat graag op internet,, maar jij neemt dingen veel te persoonlijk, terwijl ik je feitelijk niets misdaan heb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |