Je klinkt echt verbaasd dat mensen de studie zouden willen kiezen die jij nu doet. Waarom doe je het dan?quote:Op maandag 24 mei 2010 16:42 schreef Morthill het volgende:
[..]
Serieus? Ik bedoel, de studie stelt in Groningen echt geen kut voor. Ik haal het op mijn sloffen. Alleen nu beetje harder werken omdat er drie opdrachten afmoeten
:quote:
Ben ik ook.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:29 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
:
En ik maar denken dat je fries was!
Vanavond gaan de persberichten uit, dan pakt de pers het hopelijk morgen goed op na drie nieuwsarme dagenquote:Op maandag 24 mei 2010 17:42 schreef koei het volgende:
Gamebabe, heb je de aankondiging van je game al naar www.pspminis.com gestuurd? Ik zit al een hele tijd te kijken of er een game verschijnt die wellicht van jou kan zijn. Jouw game wordt toch ook een mini? Of een reguliere PSN-titel?
Dan blijf ik speuren!quote:Op maandag 24 mei 2010 18:01 schreef GameBabe het volgende:
[..]
Vanavond gaan de persberichten uit, dan pakt de pers het hopelijk morgen goed op na drie nieuwsarme dagenDus wellicht zie je het hier ook nog wel op fok langskomen.
En ik heb vriendjes met de marketingman van Sony gemaakt, dus we komen ook in de PSN nieuwsbrieven en bij what is new in de store als het goed is
Ja terecht ookquote:Op maandag 24 mei 2010 17:33 schreef koei het volgende:
Communicatie staat bekend als simpele studie die mensen kiezen als ze geen journalistiek kunnen studeren of niet weten wat ze dan moeten doen. Net zoals uitgelootte/slechte medicijnenstudenten psychologie gaan doen en iedereen die wel zicht wil hebben op een goede baan maar geen flauw idee heeft wat hij precies wil gaan doen bedrijfskunde of rechten gaat doen.
Binnen bedrijven staan communicatiestudenten trouwens wel ergens onderaan de studentenladder, dus je mag blij zijn dat je iig een propedeuse sterrenkunde op je cv hebt staan Morthill, daarmee kom je later waarschijnlijk ook nog wel makkelijker een andere bedrijfstak binnen.
Dat is overigens ook een van de redenen waarom ik voor supply chain als afstudeerrichting heb gekozen in plaats van marketing, wat ik eigenlijk interessanter vind. Supply Chain studenten hebben een veel beter imago en kunnen zonder veel problemen ook marketingfuncties vervullen. Marketingstudenten zullen echter veel moeite moeten doen om uberhaupt in aanmerking te komen voor een supply chain functie.
Tip 1: Persberichten werken vrijwel nooit.quote:Op maandag 24 mei 2010 18:01 schreef GameBabe het volgende:
[..]
Vanavond gaan de persberichten uit, dan pakt de pers het hopelijk morgen goed op na drie nieuwsarme dagenDus wellicht zie je het hier ook nog wel op fok langskomen.
En ik heb vriendjes met de marketingman van Sony gemaakt, dus we komen ook in de PSN nieuwsbrieven en bij what is new in de store als het goed is
We gaan het toch proberen, we zien welquote:Op maandag 24 mei 2010 18:04 schreef Morthill het volgende:
[..]
Tip 1: Persberichten werken vrijwel nooit.
Tip 2: Ga actief achter media aan als je wilt dat ze wat schrijven
Ja ok, maar ik heb inmiddels redelijk wat gepraat met studio's over het lanceren van games en achterover leunen en hopen dat het goedkomt werkt echt totaal niet. Media in NL zijn gruwelijk lui en arrogant en verwachten dat jij naar hen toe komt. Pas als je groot en belangrijk bent komen ze naar jou, maar dan vaak ook gelijk op hun knieën. Totdat ze uiteraard weer echt groot zijn, maar dan moet je niks met ze te maken willen hebbenquote:Op maandag 24 mei 2010 18:06 schreef GameBabe het volgende:
[..]
We gaan het toch proberen, we zien welEn door mijn tijd hier, heb ik wel een beetje een idee hoe het gaat natuurlijk
Yep, de eerste game (PSP mini) komt 2 juni op PSN en intussen zijn we een RPG aan het bouwen voor PC en mac en wellicht ook de PSP als dat de moeite waard blijkt.quote:
Dat klinkt veel belovend.quote:Op maandag 24 mei 2010 18:11 schreef GameBabe het volgende:
Yep, de eerste game (PSP mini) komt 2 juni op PSN en intussen zijn we een RPG aan het bouwen voor PC en mac en wellicht ook de PSP als dat de moeite waard blijkt.
Ja die arrogantie ken ik inmiddels wel een beetje. In het buitenland werd het vorige keer ook veel beter opgepakt dan hier, en dan met name bij de mac gerelateerde media.quote:Op maandag 24 mei 2010 18:10 schreef Morthill het volgende:
[..]
Ja ok, maar ik heb inmiddels redelijk wat gepraat met studio's over het lanceren van games en achterover leunen en hopen dat het goedkomt werkt echt totaal niet. Media in NL zijn gruwelijk lui en arrogant en verwachten dat jij naar hen toe komt. Pas als je groot en belangrijk bent komen ze naar jou, maar dan vaak ook gelijk op hun knieën. Totdat ze uiteraard weer echt groot zijn, maar dan moet je niks met ze te maken willen hebben
Wat verzuurd, ik? hoezo?
Media hier zijn bloedgeile (en dan bedoel ik dat ze op bloed geilen, niet dat ze botergeil zijn of zo) kneuzenpubers zonder enige vorm van professionele houding. Er zijn uitzonderingen, maar dat zijn ook echt de uitzonderingen. De meesten voelen zich als een soort halfgod voor wie publishers maar alles moeten doen, van het leveren van de nieuwste games drie jaar voor de launch tot volledig betaalde perstrips naar Las Vegas inclusief hoeren, chauffeur, penthouse en private table. Enige vorm van serieuze journalistiek bestaat hier echt nietquote:Op maandag 24 mei 2010 18:16 schreef GameBabe het volgende:
[..]
Ja die arrogantie ken ik inmiddels wel een beetje. In het buitenland werd het vorige keer ook veel beter opgepakt dan hier, en dan met name bij de mac gerelateerde media.
Dus ik hoop dat dat onze redding wordt, dat we het in het buitenland goed doen en dat Nederland daar dan achteraan komt. Ze gunnen hier nieuwe mensen/bedrijven echt helemaal niets, dat is wel frustrerend... Maar ja meer doen dan ons best kunnen we niet...
Dus ik moet gewoon in een kort rokje de media langsquote:Op maandag 24 mei 2010 18:19 schreef Morthill het volgende:
[..]
Media hier zijn bloedgeile (en dan bedoel ik dat ze op bloed geilen, niet dat ze botergeil zijn of zo) kneuzenpubers zonder enige vorm van professionele houding. Er zijn uitzonderingen, maar dat zijn ook echt de uitzonderingen. De meesten voelen zich als een soort halfgod voor wie publishers maar alles moeten doen, van het leveren van de nieuwste games drie jaar voor de launch tot volledig betaalde perstrips naar Las Vegas inclusief hoeren, chauffeur, penthouse en private table. Enige vorm van serieuze journalistiek bestaat hier echt niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |