Gisteren in mijn eentje nog stukje snelweg gepakt.. Plankgasquote:
quote:Op zondag 23 mei 2010 12:09 schreef Mexicaantje. het volgende:
Oh wow ik ging natuurkunde toch nakijekn en ik heb zulke verschrikkelijke kutfouten. Maar maar maar maar ik heb precies het aantal punten dat ik nodig had voor een 5.5 THANK GOD.![]()
![]()
En hoe hard ging ie?quote:Op zondag 23 mei 2010 12:06 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Gisteren in mijn eentje nog stukje snelweg gepakt.. Plankgas
Bij 160 op de teller ben ik van t gas gegaan.. Denk dat ie nog wel wat harder kan.quote:
Hmm, er zal wel een aardige afwijking in zitten.quote:Op zondag 23 mei 2010 12:12 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Bij 160 op de teller ben ik van t gas gegaan.. Denk dat ie nog wel wat harder kan.
Optimaal zal die volgens het boekje 167 moeten halen. T ging iig best hard voor zo'n karretjequote:Op zondag 23 mei 2010 12:12 schreef mstr het volgende:
[..]
Hmm, er zal wel een aardige afwijking in zitten.
Negative Temperature Coefficient, dat weet ik zelfsquote:Op zondag 23 mei 2010 12:12 schreef Mexicaantje. het volgende:
Ik wist niet meer wat een NTC weerstand was en kon het niet vinden in BINAS. En daar gingen vijf vragen over en ik heb het dus precies fout gedaan. En dat is eigenlijk heel dom want het was best logisch.
Zo hard gaat de mijne ook.quote:Op zondag 23 mei 2010 12:14 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Optimaal zal die volgens het boekje 167 moeten halen. T ging iig best hard voor zo'n karretje, ook maar eens doen als het licht is dan kun je het veel beter inschatten.
Good for you.quote:Op zondag 23 mei 2010 12:15 schreef Ned_Bigby het volgende:
[..]
Negative Temperature Coefficient, dat weet ik zelfs
Wat ben jij nou weer?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |