I second thatquote:Op zondag 23 mei 2010 12:27 schreef Barcaconia het volgende:
Koffie
Zonder dat spul zou ik nooit meer wakker worden.
Maar dat heb je ook met bier toch?quote:Op zondag 23 mei 2010 12:40 schreef Alexxxxx het volgende:
Ik heb 8 jaar geleden een beker koffie gehad. Niet te zuipen.
'kwijt geworden'quote:Op zondag 23 mei 2010 12:44 schreef Anne het volgende:. Tim is zijn autosleutel kwijt geworden in het bos. Of ik ff een reservesleutel wil komen brengen.
Die raakt ook altijd alles kwijt.
ik had toen ik 12 was voor het laatst bier. nog wel kersenbier of zo gehad een paar jaar terugquote:Op zondag 23 mei 2010 12:41 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Maar dat heb je ook met bier toch?
Je bent gewoon apart
Zelfde hier.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
Ik hoor hier 0,0 aan herrie.. fluitende vogeltjes in de tuinquote:Op zondag 23 mei 2010 13:18 schreef BaraCuda het volgende:
Argh crap. Het was zo vredig, maar nu begint een of andere band te spelen hier op het plein![]()
Jaja, ik mag niet zeiken want ik ga zelf in de stad wonenMaar nu moet wel volume tv op maximaal
Kwijt geraakt danquote:Op zondag 23 mei 2010 12:49 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
'kwijt geworden'![]()
Zow lief he die accentjes
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |