TS is dom geweest.quote:
Politie zegt dat als ik hem vergeten was en hij de intensie had hem terug te geven dat het geen stelen is en ik geen aangifte kan doen hier van :")quote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:31 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Dat was dus na 1 Mei?
Even aangifte doen dus.
TS is een homoquote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:40 schreef TimKuik het volgende:
[..]
TS is dom geweest.
Hij heeft een "vriend" zijn pinpas + pincode gegeven.
Toen hij hem terug kreeg was er niks van zn rekening af, hij had z'n saldo gechecked.
Nu loopt de bank te zeiken dat ze 650 euro terug willen wat er onrechtmatig bijgeschreven is.
TS is waarschijnlijk genaait door die "vriend", die heeft nu 650 euro in de pocket.
Tuurlijk wel nerdquote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:41 schreef Nieloz het volgende:
[..]
Politie zegt dat als ik hem vergeten was en hij de intensie had hem terug te geven dat het geen stelen is en ik geen aangifte kan doen hier van :")
ja en jij zegt dat tegen de poliitie , je moet gewoon zeggen dat je pinpas ontvreemd is , je bent echt een stuk klophoutquote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:41 schreef Nieloz het volgende:
[..]
Politie zegt dat als ik hem vergeten was en hij de intensie had hem terug te geven dat het geen stelen is en ik geen aangifte kan doen hier van :")
Ik ga vanmiddag even langs het bureau, de mevrouw aan de telefoon vertelde mij in ieder geval dat ik hem strafrechtelijk niet kon aanpakkenquote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:43 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Tuurlijk wel nerd, als hij daadwerkelijk fraude gepleegd heeft met je pas.
wel hoor , je hebt hem ter goeder trouw je pinpas geleerd , hij heeft daar fraude mee geleend. Neem eens contact op met tussenpersoon van de vezekering . Leg de situatie uit en en vraag of je rechtsbijstand in je verzekering hebt.quote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:45 schreef Nieloz het volgende:
[..]
Ik ga vanmiddag even langs het bureau, de mevrouw aan de telefoon vertelde mij in ieder geval dat ik hem strafrechtelijk niet kon aanpakken
Thanks voor de tip, ik ga ook even overleggen met mijn ouders wat ik nu het beste kan doen enzo..quote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:48 schreef postmortum het volgende:
[..]
wel hoor , je hebt hem ter goeder trouw je pinpas geleerd , hij heeft daar fraude mee geleend. Neem eens contact op met tussenpersoon van de vezekering . Leg de situatie uit en en vraag of je rechtsbijstand in je verzekering hebt.
Maar je kreeg hem dus terug na 1 Mei?quote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:49 schreef Nieloz het volgende:
[..]
Thanks voor de tip, ik ga ook even overleggen met mijn ouders wat ik nu het beste kan doen enzo..
Ja, 11 mei heb ik hem terug gekregen..quote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:50 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Maar je kreeg hem dus terug na 1 Mei?
Waar ken je die vriend van?quote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:52 schreef Nieloz het volgende:
[..]
Ja, 11 mei heb ik hem terug gekregen..
Je weet waar hij woont dus enzo? Hoe oud is hij?quote:
Nou, en het is hem gelukt..quote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:54 schreef zomermuis het volgende:
Aangifte bij de politie doen, ze hebben waarschijnlijk onrechtmatig geld weten over te boeken van die rekening naar jouw rekening
en vervolgens met jou pasje eraf geprobeerd het er af te halen
lekkere vrienden heb jij
Zeewolde, hij is bijna 19 jaar nu..quote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:55 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Je weet waar hij woont dus enzo? Hoe oud is hij?
Hij woont bij zijn ouders nog?quote:
Nee, hij woont als het goed is op zichzelf.. Ik wist hier niks van.. Hij zei dat ik mijn pinpas heb laten vallen uit mijn portemonnee en hij hem wou teruggeven maar heeft dit niet gedaan, waarschijnlijk heeft hij gewoon al die tijd mijn pincode onthouden en met nu de intense mij voor deze praktijken te gebruiken..quote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:57 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Hij woont bij zijn ouders nog?
Je bent dus in ieder geval als katvanger gebruikt bekijk dit maar:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Katvanger
Mijn bank is maandag pas weer openquote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:59 schreef TimKuik het volgende:
Maar dat word dus even naar de politie gaan dus. Als ik jou was zal ik nu even gaan (maar eerst langs de bank voor die afschriften enzo). Misschien heeft ie wel meer misbruik gemaakt van je pas.
ik schreef dat , omdat ik het jammer vind , normaal gesproken speurden dit soort lieden opquote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:59 schreef TimKuik het volgende:
Doe ik ook niet, ik vroeg alleen of TS wist waar hij woonde, en wou even weten of de dader verantwoordelijk is voor zijn daden (lees: 18 jaar of ouder is).
is ts nu medeplichtig aan fraude eigenlijk? Aangezien hij ter goeder trouw gehandeld heeft lijkt mij dat niet , maar ik vraag me dat gewoon afquote:Op zaterdag 22 mei 2010 10:57 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Hij woont bij zijn ouders nog?
Je bent dus in ieder geval als katvanger gebruikt bekijk dit maar:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Katvanger
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |