abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 22 mei 2010 @ 00:32:11 #51
268571 Ned_Bigby
2010jasper.blogabet
pi_81748294
quote:
Op zaterdag 22 mei 2010 00:26 schreef amarente het volgende:

[..]

Ik vind dat je dat feit even moet vergeten, omdat het hier niet gaat over haar leeftijd, maar over haar probleem.
Ja oke maar haar probleem is ontstaan doordat zij zo dom was om met een of andere vent van 18 het bed in te duiken. (Ja, ze is zeker heel volwassen voor haar leeftijd )

Het lijkt mij in ieder geval wel gewoon het beste om het kind weg te laten halen aangezien zoiets nog totaal niet geaccepteerd word in de huidige samenleving en ik aanneem dat het kind dan sowieso ter adoptie zal worden gesteld. Dan lijkt het mij, persoonlijk, beter dat je dat kind helemaal nooit leert kennen; oftewel; gewoon een abortus pleegt.

Natuurlijk zul je er later nog aan terugdenken en zo nu en dan spijt hebben maar kom op, dat heb je met zoveel dingen weleens. Daarnaast kan je altijd nog opnieuw proberen een kind te maken, he
Op zondag 23 mei 2010 15:06 schreef Crack_ het volgende:
Ned_bigby :~ :~ :~.
  zaterdag 22 mei 2010 @ 00:32:37 #52
94405 Tarak
Follow the white rabbit...
pi_81748306
quote:
Op zaterdag 22 mei 2010 00:27 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

En ze kiest voor abortus. Dat jij dan op zo'n belerend toontje haar er af probeert te praten vind ik ronduit stuitend.
Ja, moet ze maar niet posten op een openbaar forum. Niet iedereen is nu eenmaal van het "kusjekroel, goh wat ben je zielig geleuter".
If I had a world of my own, everything would be nonsense. Nothing would be what it is, because everything would be what it isn't. And contrary wise, what is, it wouldn't be. And what it wouldn't be, it would. You see?
  zaterdag 22 mei 2010 @ 00:34:26 #53
268571 Ned_Bigby
2010jasper.blogabet
pi_81748383
quote:
Op zaterdag 22 mei 2010 00:30 schreef Tarak het volgende:

[..]

Er zijn verschillende mogelijkheden:
1. Abortus

2. Adoptie van het kind door een dichtbij familielid (moeder / zus / tante) (ik ken zelfs van een situatie waarin de oudste dochter het kind van haar moeder adopteerde die onverwacht nog zwanger werd toen ze >50 was en dat emotioneel niet aankon)

3. Adoptie van het kind door onbekende ouders via een adoptiebureau

4. Het kind zelf opvoeden


Ik wil absoluut niet zeggen dat optie 4 de beste oplossing is, maar er zijn meer oplossingen dan optie 1.
Dit is "de bedenktijd periode" waarin TS claimt te zitten, dan moet je imho ook naar alle opties kijken.
Jij denkt serieus dat het verstandig is om de zwangerschap uit te dragen, ja?
Op zondag 23 mei 2010 15:06 schreef Crack_ het volgende:
Ned_bigby :~ :~ :~.
  zaterdag 22 mei 2010 @ 00:35:56 #54
268571 Ned_Bigby
2010jasper.blogabet
pi_81748446
quote:
Op zaterdag 22 mei 2010 00:27 schreef trovey het volgende:
Sterkte TS, toch maar aan de pil gaan...al zou ik persoonlijk liever zien dat 18 jarigen niet met 14 jarigen naar bed toe gaan maar ja
Ik weet ook niet wat ik erger vind. Een of ander naïef 14-jarig meisje dat zo met een vent die 4 jaar ouder het bed in duikte of een jongen van 18 die een 14-jarig meisje versiert en het vervolgens met haar doet.

Ik neem aan dat die jongen ook flink uitgelachen is door zijn vrienden
Op zondag 23 mei 2010 15:06 schreef Crack_ het volgende:
Ned_bigby :~ :~ :~.
  zaterdag 22 mei 2010 @ 00:36:45 #55
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_81748483
quote:
Op zaterdag 22 mei 2010 00:32 schreef Tarak het volgende:

[..]

Ja, moet ze maar niet posten op een openbaar forum. Niet iedereen is nu eenmaal van het "kusjekroel, goh wat ben je zielig geleuter".
Daar schiet niemand wat mee op.

Maar met jouw irrationele geblaat nog minder.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_81748503
Wel goed van je dat je de afloop nog even vermeldt, veel users hebben daar de ballen niet voor
Never regret anything, beacuse one time it was exaclty what you wanted.
Op donderdag 29 mei 2014 01:52 schreef Tamashii het volgende:
Aan Ado vraagt iedereen toestemmming
  zaterdag 22 mei 2010 @ 00:40:44 #57
94405 Tarak
Follow the white rabbit...
pi_81748646
quote:
Op zaterdag 22 mei 2010 00:34 schreef Ned_Bigby het volgende:

[..]

Jij denkt serieus dat het verstandig is om de zwangerschap uit te dragen, ja?
Het is een rotsituatie, en voor wat echt verstandig was ben je al te laat.
Het is nu kiezen tussen "kwaden". Ik ben serieus bang dat TS de emotionele implicaties onderschat.
En een hopelijk gezond kind ter wereld brengen ....tja...is dat echt het ergste wat je kan overkomen?
Daar heb ik inderdaad moeite mee om dat zo te zien.
If I had a world of my own, everything would be nonsense. Nothing would be what it is, because everything would be what it isn't. And contrary wise, what is, it wouldn't be. And what it wouldn't be, it would. You see?
  zaterdag 22 mei 2010 @ 00:42:49 #58
88561 Lotusss
Queen of Topic Kill
pi_81748726
quote:
Op zaterdag 22 mei 2010 00:18 schreef Tarak het volgende:

[..]

Ik zeg niet dat zij verantwoordelijk is voor het leven van kinderlozen, maar ze is wel degelijk verantwoordelijk voor iets wat in principe uitgroeit tot een kind.
Als je serieus denkt dat iedereen maar "Hoera een abortus" gaat roepen, dan is dat jammer voor jou. Abortus is nu eenmaal een ethische zaak waar de meningen ernstig over verschillen en ik wil graag dat TS daar goed over nadenkt.

De links die ik gaf zijn neutrale links, over dezelfde situatie waar TS ook mee worstelt.
[..]

Ja idem. Jij bent degene die serieus denkt dat je geen leven of opleiding zou hebben gehad als je je zwangerschap had uitgedragen. Wie is er nu pathetisch?
Iedereen heeft zijn of haar mening over het wel/niet abortus verhaal, maar het is een feit dat vrouwen in Nederland voor abortus kunnen kiezen.

Hoewel ik jou snap, snap ik haar ook, zeker als het gaat over iemand die zelf niet eens volwassen is.

Ik respecteer jouw mening, maar tegelijkertijd respecteer ik ook haar beslissing. Mocht ze er negatieve gevolgen van ondervinden, dan kan zowel jij als zij er niks meer aan doen om die beslissing terug te draaien.

Laat iedereen in zijn/haar waarde, dan is de wereld een stuk beter leefbaar.

Make love, not war.
-----------------------------------------------------
So happy to show us, I ate the lotus
... and I feel fine.
  zaterdag 22 mei 2010 @ 00:47:38 #59
268571 Ned_Bigby
2010jasper.blogabet
pi_81748928
quote:
Op zaterdag 22 mei 2010 00:40 schreef Tarak het volgende:

[..]

Het is een rotsituatie, en voor wat echt verstandig was ben je al te laat.
Het is nu kiezen tussen "kwaden". Ik ben serieus bang dat TS de emotionele implicaties onderschat.
En een hopelijk gezond kind ter wereld brengen ....tja...is dat echt het ergste wat je kan overkomen?
Daar heb ik inderdaad moeite mee om dat zo te zien.
Dan ben jij ook wel heel erg naïef zeg. Je kan toch wel begrijpen dat zij als 14-jarig meisje niet zomaar zwanger wil gaan rondlopen. De onvermijdbare ruzies met haar ouders en het gepest van medeleerlingen en zelfs vrienden en vriendinnen, zal voor veel meer emotionele implicaties zorgen, dan een ongewenst en ongeboren kind.

Nu kan je wel leuk roepen dat er genoeg stellen zijn die geen eigen kinderen kunnen krijgen maar dat is geen valide argument waarom TS haar zwangerschap zou moeten uitdragen en het kind ter adoptie laten afstaan. Ik denk dat je dan juist ook nog meer emotionele problemen krijgt aangezien je dan wel gewoon de geboorte en de eerste dagen meemaakt waarna het kind plots van je word weggenomen door vreemden.
Zij was
Op zondag 23 mei 2010 15:06 schreef Crack_ het volgende:
Ned_bigby :~ :~ :~.
  One tough cookie zaterdag 22 mei 2010 @ 00:51:51 #60
169210 liesje1979
pi_81749106
Ik denk dat TS moet doen wat het beste voor haar is. Sorry als dat overkomt als dat ik tegenstander zou zijn van abortus. Elke vrouw is daar vrij in om dat voor zichzelf te beslissen.
Ik zeg alleen dat ik daarvoor misschien niet gekozen had, maar geen idee, heb nooit voor die keuze gestaan.
En ik hoop dat TS geen spijt krijgt, van welke keuze dan ook.
pi_81753601
Uit: [Centraal] Zwanger? Pil vergeten? Condoom gescheurd? MAP?

Zwanger, en dan?
Maak een afspraak bij je huisarts of GGD! Hier zal nogmaals worden getest of je zwanger bent en de arts zal hier met je over praten. Deze mensen hebben een beroepsgeheim en zullen in geen geval contact opnemen met je ouders hierover.

Ben je zwanger, dan is het belangrijk dat je een beslissing neemt waar je zelf helemaal achter staat. Wat zijn je mogelijkheden?


  • Je kunt het kind krijgen en zelf opvoeden. Als je nog jong bent en je bent alleen hiertoe niet in staat, zijn er overal in het land zijn opvangmogelijkheden. Om te weten welke adressen er bij jou in de buurt zijn, kun je het beste het FIOM (073-6128821) of de VBOK (0900-2021088) bellen. Je kunt als je tiener bent ook op de site van tienermoeders.nl kijken.

  • Je kunt het kind krijgen en afstaan voor adoptie. Ook hiervoor kun je terecht bij het FIOM.

  • Je kunt je zwangerschap beëindigen door een abortus. Als je met iemand wilt praten over je beslissing wel of geen abortus te ondergaan, maak dan een afspraak bij het FIOM (073-6128821). Zeg dat het om een zwangerschapsgesprek gaat, want dan kun je meestal snel terecht.


    Tevens TT verduidelijkt.

    [ Bericht 1% gewijzigd door Adolecens op 22-05-2010 10:08:02 ]
  • Never regret anything, beacuse one time it was exaclty what you wanted.
    Op donderdag 29 mei 2014 01:52 schreef Tamashii het volgende:
    Aan Ado vraagt iedereen toestemmming
    pi_81753962
    Waarom maken toch zoveel mensen zo'n probleem van een abortus? Mijn inziens is dat in zo'n situatie als deze echt veruit de beste oplossing. En eerlijk gezegd vind ik een abortus in zo'n vroeg stadium echt niet zo heel veel anders dat het gebruik van bijv. een spiraaltje ofzo..
    pi_81754058
    quote:
    Op zaterdag 22 mei 2010 00:35 schreef Ned_Bigby het volgende:

    [..]

    Ik weet ook niet wat ik erger vind. Een of ander naïef 14-jarig meisje dat zo met een vent die 4 jaar ouder het bed in duikte of een jongen van 18 die een 14-jarig meisje versiert en het vervolgens met haar doet.

    Ik neem aan dat die jongen ook flink uitgelachen is door zijn vrienden
    Lijkt mij dat je als 18 jarige alleen maar sex kan denken, tja als er dan 1 beschikbaar is, kijk je ook nergens meer naar,
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
    Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
    pi_81754264
    Ik moet eerlijk zijn. Ik vind Tarak maar een vervelende user in dit topic.
    Ben je zelf ongewild kinderloos ofzo?

    In een topic als de deze moet je haar de keuzes voorleggen. Niet haar naar een bepaalde keuze doorsturen!
    Death solves all problems: no man, no problem.
      zaterdag 22 mei 2010 @ 11:24:16 #65
    267694 CAP.
    Child Approved Porn
    pi_81755365
    14, holy fuck. Het enige wat ik toen met mijn piemel deed was plassen.

    Succes trouwens, een kind is op dit moment het verprutsen van de toekomst van jou en je vriend. Goede keus, een keus dat je in dit topic echt niet hoeft te gaan verdedigen.
    pi_81755501
    quote:
    Op zaterdag 22 mei 2010 10:40 schreef Rechterbal het volgende:
    Ik moet eerlijk zijn. Ik vind Tarak maar een vervelende user in dit topic.
    100% mee eens, tenenkrommend is hij.
    Tarak klinkt overgens Turks, dus misschien is het een cultuurprobleem/verschil.
      zaterdag 22 mei 2010 @ 12:03:06 #67
    80443 snakelady
    ssss...ssss...
    pi_81756487
    Samantha, ik wil je als eerste enorm veel sterkte wensen.
    Ik weet hoe het is om onverwacht zwanger te zijn, ik was 17 toen ik zwanger raakte van mijn vriend ( nu mijn man).
    Mijn eerste ingeving was, ik hou het, alleen wist ik dat dat eigenlijk niet kon, we zaten beide nog op school, woonde thuis, ik had best wat problemen in die tijd, financien hadden we er niet voor enz.
    Dus gingen we ook voor een abortus, gelukkig was dat niet nodig aangezien ik een miskraam kreeg.

    Op mijn 23ste hebben we bewust gekozen voor een kind, ik was vrij vlot zwanger en op mijn 27ste gingen we bewust voor een 2de kind, was ik wederom vlot zwanger.

    De eerste zwangerschap verliep moeiteloos, de bevalling was erg zwaar en heftig, ging maar net goed.
    Bij de 2de zwangerschap heb ik een hormonale prenatale depressie gekregen.

    Sommige reageren hier alsof zwanger zijn en bevallen altijd maar iets makkelijks is, maar dat is niet zo, het kan zo zijn maar vaak is het ook een zware en moeilijk periode.

    Een baby afstaan voor adoptie is ook erg zwaar en moeilijk, niet alleen voor de ouders, maar ook voor het kind, veel kinderen die geadopteerd zijn krijgen in hun latere leven psychische problemen, ze voelen zich afgewezen ( mijn biologische ouders wilde me niet eens enz.) en zullen vaak opzoek gaan naar hun biologische ouders.

    Ik zeg niet dat een abortus maar een simpele oplossing is, het is een heftige ingreep, maar in sommige situaties is het wel de beste oplossing.
    Als jij denkt dat dat zo is voor jullie is dan moet je het doen, maar wel alleen als je er zelf 100% achter staat.

    Nogmaals veel sterkte.

    [ Bericht 0% gewijzigd door snakelady op 22-05-2010 12:08:10 ]
    "One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad."
      zaterdag 22 mei 2010 @ 13:06:05 #68
    166390 shifto
    Kirby Shizzle
    pi_81758214
    Tarak mauw nou eens niet zo. Zie jij dat kind al met een pens van hier tot tokyo lopen op haar 14e op de middelbare school? Dat is gewoon geen optie. Een kind houden als je 14 bent is geen optie. Al is het alleen al uit eigen behoudt van je lichaam want er anders op zijn 15e al helemaal aan toe is.

    Ik denk ook echt niet dat je er ooit spijt van hoeft te krijgen als je het weg laat halen. Nou, ..mss als je erna niet meer zwanger zou kunnen worden dan zou ik wel op een afstandje PWND roepen maar zo niet, zie ik geen probleem.
    Thinking about thinking of you.
      zaterdag 22 mei 2010 @ 13:58:25 #69
    240566 Chuck.Norris
    CN counted to infinity.. Twice
    pi_81759658
    pff 14
    dan keek ik nog pokémon, cs was heiligdom, 1 fuifje om de zoveel maanden
    maar zwanger worden
    When the Boogeyman goes to sleep every night, he checks his closet for Chuck Norris
    pi_81759824
    Ik haat 'het' weghalen. Het is verdomme je kind (Die je nu wilt vermoorden).

    Je kan wel zien dat je 14 bent ja. Als je mans genoeg bent om te neuken moet je ook mans genoeg zijn om ervoor te zorgen dat je niet zwanger raakt, raak je dat wel moet je er maar voor zorgen.

    Of hebben je ouders jou ook weg laten halen als het even allemaal te veel werd?
    quote:
    gelukkig was dat niet nodig aangezien ik een miskraam kreeg
    Je zegt dus eigenlijk 'Gelukkig is dat kind uit zichzelf dood gegaan'.

    Ik vind het echt kortzichtig allemaal hoor. Sommige uitspraken hier.
      zaterdag 22 mei 2010 @ 14:04:29 #71
    140414 Vandaag...
    overwegend zonnig
    pi_81759836
    quote:
    Op zaterdag 22 mei 2010 00:40 schreef Tarak het volgende:

    [..]

    Het is een rotsituatie, en voor wat echt verstandig was ben je al te laat.
    Het is nu kiezen tussen "kwaden". Ik ben serieus bang dat TS de emotionele implicaties onderschat.
    En een hopelijk gezond kind ter wereld brengen ....tja...is dat echt het ergste wat je kan overkomen?
    Daar heb ik inderdaad moeite mee om dat zo te zien.
    Ach hoepel toch een eind op. Emotionele implicaties Wat denk je dat de emotionele implicaties zijn van het krijgen van een kind op je 14e? Nog afgezien van de lichamelijke, psychische, financiële, opleiding, toekomst .etc-implicaties. En dan nog weer afgezien van de implicaties voor de baby van een 14 jarige moeder.

    Daarnaast, die emotionele implicaties vallen wel mee hoor, ikzelf en vriendinnen die ik ken die een abortus hebben gekozen hebben er nog geen nacht wakker van gelegen. Een klompje cellen van een paar weken zorgt echt niet voor een levenslang trauma. Hoe graag conservatieve mannen en christenen dat ook willen geloven.

    Overdrijven is ook een vak
      zaterdag 22 mei 2010 @ 14:04:29 #72
    245594 Pinterman
    Luis in de pels
    pi_81759837
    quote:
    Op zaterdag 22 mei 2010 11:24 schreef CAP. het volgende:
    14, holy fuck. Het enige wat ik toen met mijn piemel deed was plassen.

    Ik ook. Op naakte vrouwen.
    Ik wens je een dolfijne dag
      zaterdag 22 mei 2010 @ 14:57:52 #73
    166390 shifto
    Kirby Shizzle
    pi_81761169
    quote:
    Op zaterdag 22 mei 2010 14:03 schreef RooieHoed het volgende:
    Ik haat 'het' weghalen. Het is verdomme je kind (Die je nu wilt vermoorden).

    Je kan wel zien dat je 14 bent ja. Als je mans genoeg bent om te neuken moet je ook mans genoeg zijn om ervoor te zorgen dat je niet zwanger raakt, raak je dat wel moet je er maar voor zorgen.

    Of hebben je ouders jou ook weg laten halen als het even allemaal te veel werd?
    [..]

    Je zegt dus eigenlijk 'Gelukkig is dat kind uit zichzelf dood gegaan'.

    Ik vind het echt kortzichtig allemaal hoor. Sommige uitspraken hier.
    Pardon. Volgens mij is het nog zon 3 maanden weg van menselijk lijkend. Wat doen hippies toch altijd moeilijk over abortus. Flikker toch op, ik word daar zo moe van. Iedereen mag dat zelf weten. Zit dat je dwars omdat je zelf geen kinderen kan krijgen dan zie ik niet in waarom je dat iemand anders zijn probleem zou moeten maken.
    Thinking about thinking of you.
    pi_81761283
    We hebben het hier wel tegen een kind he. Een kind dat zichzelf oud genoeg vond en vindt om seks te hebben, maar nog steeds een kind. Dat is niet zoals hier gepost werd maar

    Het is al triest genoeg dat ze ook nog eens niet zo'n relatie heeft met haar ouders dat ze daarmee gaat praten in plaats van dat ze op een forum alles neerzet, dus in plaats van allemaal even ons Grote Gelijk te posten in de vorm van onze Heilige Mening over abortus lijkt het me handiger om alle opties voor te leggen zonder onze denigrerende drammerige uitspraken erbij en roepen dat ze een dom kind is of niet.

    Onder de 16 mag je zonder toestemming van je ouders geen abortus spreken. Dan moet ze via het FIOM waar ze er echt niet met één gesprekje en een afzuigafspraak vanaf komt. Dáár zitten dus mensen die hier enorm veel ervaring mee hebben en praktische info hebben om haar te begeleiden bij een keuze. Je komt daar onder andere via je huisarts. Dat zou aanstaande dinsdagochtend het eerste tussenstation moeten zijn.

    http://www.fiom.nl/Folders/18730fa0/0/Folders.aspx
    http://www.fiom.nl/files/Help..._ik_ben_zwanger.pdf
    If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
      zaterdag 22 mei 2010 @ 15:20:25 #75
    268571 Ned_Bigby
    2010jasper.blogabet
    pi_81761719
    quote:
    Op zaterdag 22 mei 2010 14:03 schreef RooieHoed het volgende:
    Ik haat 'het' weghalen. Het is verdomme je kind (Die je nu wilt vermoorden).

    Je kan wel zien dat je 14 bent ja. Als je mans genoeg bent om te neuken moet je ook mans genoeg zijn om ervoor te zorgen dat je niet zwanger raakt, raak je dat wel moet je er maar voor zorgen.

    Of hebben je ouders jou ook weg laten halen als het even allemaal te veel werd?
    [..]

    Je zegt dus eigenlijk 'Gelukkig is dat kind uit zichzelf dood gegaan'.

    Ik vind het echt kortzichtig allemaal hoor. Sommige uitspraken hier.
    - Dat kan ook normaal. -

    Laat TS eens in haar waarde, het is een hartstikke verstandige beslissing om abortus te plegen. Dan kan je wel leuk gaan roepen dat het moord is maar dat kind is nu niks meer dan een embryo, een fusie van een eicel en een spermacel, een wezen zonder nog enige vorm van intelligentie.

    Als je een foetus zou laten weghalen, dan zou ik het misschien nog erg kunnen vinden maar een embryo? Kom op zeg...
    quote:
    Op zaterdag 22 mei 2010 14:57 schreef shifto het volgende:

    [..]

    Pardon. Volgens mij is het nog zon 3 maanden weg van menselijk lijkend. Wat doen hippies toch altijd moeilijk over abortus. Flikker toch op, ik word daar zo moe van. Iedereen mag dat zelf weten. Zit dat je dwars omdat je zelf geen kinderen kan krijgen dan zie ik niet in waarom je dat iemand anders zijn probleem zou moeten maken.


    [ Bericht 13% gewijzigd door Adolecens op 22-05-2010 16:46:20 ]
    Op zondag 23 mei 2010 15:06 schreef Crack_ het volgende:
    Ned_bigby :~ :~ :~.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')