het heeft in Engeland zeer goed gewerkt, daar zijn veel problemen verdwenen de afgelopen 15 jaarquote:
Ah, dus als je het niet direct meemaakt gebeurt er niks? Dat is dan ook precies de redenatie die mensen die voor de voetbalwet zijn gebruikenquote:Op maandag 24 mei 2010 20:49 schreef Ricard0j het volgende:
[..]
Woon je dan in Engeland? Of maak je het daar direct mee dan?
Ja daar zaten de kijkers op te wachten, aldus Johan.quote:Op maandag 24 mei 2010 21:13 schreef .Luidspreker het volgende:
WTF, moest heel Nederland die stakkers een potje zien voetballen?
Matigquote:Op maandag 24 mei 2010 22:01 schreef LosPollos het volgende:
Zometeen maareens terugkijken. Was het wat?
En ongetwijfeld ook over de zogenaamde voorbeeldige wedstrijdinstelling die hij hem zo aanspreekt in de havenarbeiders uit R'dam-Zuid.quote:Op maandag 24 mei 2010 22:10 schreef Roberto258 het volgende:
Wouter Bosdie gaat natuurlijk over Kuyt beginnen.
Op vrijdag zijn er al genoeg Ajacieden te gast geweest.quote:Op maandag 24 mei 2010 22:45 schreef DrDentz het volgende:
Dacht dat hij een Feyenoorder was
Maar geen die hard, hij denkt: laat toch lekker gaan, komt wel goed joh
Ik bedoel Van der Gijpquote:Op maandag 24 mei 2010 23:27 schreef wolferl het volgende:
[..]
Op vrijdag zijn er al genoeg Ajacieden te gast geweest.
Een Feyenoorder of iemand van een andere club vind ik wel oké.
nou gut gut, kwamen inderdaad erg veel spannende en boeiende teksten uit zn mondquote:Op dinsdag 25 mei 2010 01:20 schreef OmeCorn het volgende:
Vond het wel een vrij redelijke uitzending. Oké, lang niet zo goed als met Hansie erbij, maar Pot kon nog wel redelijk meekomen. Hij is niet zo intens door de mediatrainer aangepakt.
http://www.rtl.nl/compone(...)rnational_s4_a37.xmlquote:Op dinsdag 25 mei 2010 17:34 schreef Hamilcar het volgende:
Staat het weer niet online omdat Johan iemand boos heeft gemaakt?
Volkomen terecht natuurlijk.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 17:49 schreef MB23 het volgende:
Dat KIA toernooi kreeg er aardig van langs ja
Toch is het selectieve verontwaardiging van Derksen. 'Dat zeg ik' gaat ook helemaal nergens over en is totaal oninteressant, maar daar hoor je hem dan weer niet over.quote:
Vind ik ook.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 18:20 schreef LosPollos het volgende:
[..]
Toch is het selectieve verontwaardiging van Derksen. 'Dat zeg ik' gaat ook helemaal nergens over en is totaal oninteressant, maar daar hoor je hem dan weer niet over.
Bij Knevel en Van den Brink sprak hij het vorige week ook al 4 keer zo uit. Je hoort het ook maar 100 keer per week op de radio of tv uitgesproken worden en hij presteert het dan weer om er Al Kwaida van te maken.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 18:59 schreef heiden6 het volgende:
Al Kwaida.Toen JD dat zei schoot ik echt in de lach. Bijna net zo hilarisch als 'een speler van buiten de eu'.
En hij zou die manier van uitspreken ook met een stalen gezicht verdedigen.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 19:02 schreef LosPollos het volgende:
[..]
Bij Knevel en Van den Brink sprak hij het vorige week ook al 4 keer zo uit. Je hoort het ook maar 100 keer per week op de radio of tv uitgesproken worden en hij presteert het dan weer om er Al Kwaida van te maken.
Amaj, aan het begin van de uitzending van gister? Dat heb ik helemaal gemist, zit nu terug te kijkenquote:Op dinsdag 25 mei 2010 19:04 schreef heiden6 het volgende:
Sowieso moest ik al lachen aan het begin van de uitzending. Genee begint ff over de SGP en Johan begint meteen 5 minuten te preken. Ik heb een oom die dat ook doet, over elk willekeurig onderwerp uitgebreid op de meest zelfingenomen toon uit de doeken doen hoe de vork in de steel zit.
De uitzending met Alex Pastoor, volgens mij van afgelopen vrijdag.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 19:05 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Amaj, aan het begin van de uitzending van gister? Dat heb ik helemaal gemist, zit nu terug te kijken
Dat heeft hij ook lopen afkrakenquote:Op dinsdag 25 mei 2010 18:20 schreef LosPollos het volgende:
[..]
Toch is het selectieve verontwaardiging van Derksen. 'Dat zeg ik' gaat ook helemaal nergens over en is totaal oninteressant, maar daar hoor je hem dan weer niet over.
Of Heraaaaaaacles Heeeeeeeeracles. Waarna Genee in een geweldig lachen uitbarst.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 18:59 schreef heiden6 het volgende:
Al Kwaida.Toen JD dat zei schoot ik echt in de lach. Bijna net zo hilarisch als 'een speler van buiten de eu'.
Thanksquote:Op dinsdag 25 mei 2010 19:06 schreef heiden6 het volgende:
[..]
De uitzending met Alex Pastoor, volgens mij van afgelopen vrijdag.
Ik vond het wel leuk. Niet dat die Pastoor nou echt veel spannends te melden heeft of de sfeer erin brengt, maar verder was het gewoon ouderwets slap gelul, flauwe grappen en bot commentaar.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 19:30 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Thanks![]()
Is die het terugkijken waard?
"Als ik er zelf maar lol om heb."quote:
Saai dusquote:Voetbal International op tv heeft vanavond Frans Timmermans te gast in de studio. Tot de val van het kabinet Balkenende IV was Timmermans staatssecretaris van Europese Zaken. Hij geldt als verwoed voetballiefhebber, is supporter van Roda JC, maar tevens van AS Roma, omdat Timmermans als tiener enige jaren in de Italiaanse hoofdstad woonde waar zijn vader werkte voor de Nederlandse ambassade.
Frans Timmermans komt vanavond bij Voetbal International onder meer aan het woord over de 6 + 5 regeling, zijn ontmoetingen met UEFA-voorzitter Michel Platini, het Nederlands elftal, het WK en de verkiezingen, die beide voor de deur staan.
Bron: vi.nl
ja volgens mij heeft Johan een poster van die knakker boven zn bed hangen....die vent is 2 jaar terug ook al eens geweest als ik me niet vergis.quote:
ja maar johan heeft die vent hoog zitten dus de kans dat er iets spectaculairs gebeurt is nihil...quote:Op vrijdag 28 mei 2010 18:55 schreef Friesz het volgende:
Kan wel leuk worden hoor. Wordt weer eens tijd dat er weer eens wat gebeurt. Meestal bij die saaie gasten gebeuren de verrassendste dingen. Zoals Bert van Marwijk, Fons de Poel (ofzo) en John de Mol.
Johan is natuurlijk wel VVD-er, wie weet op dat punt een beetje vuurwerk. Ik ben eigenlijk wel blij met deze gast, ik verwacht zeker een discussie op niveau.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 19:05 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
ja maar johan heeft die vent hoog zitten dus de kans dat er iets spectaculairs gebeurt is nihil...
Riet Aerts uit Lienden.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 19:10 schreef Whiteguy het volgende:
Iemand nog inspiratie voor een naam+woonplaats om een vraag in te sturen?
John Marston uit Armadilloquote:Op vrijdag 28 mei 2010 19:10 schreef Whiteguy het volgende:
Iemand nog inspiratie voor een naam+woonplaats om een vraag in te sturen?
Precies dat is ook wat waardquote:Op vrijdag 28 mei 2010 19:08 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Johan is natuurlijk wel VVD-er, wie weet op dat punt een beetje vuurwerk. Ik ben eigenlijk wel blij met deze gast, ik verwacht zeker een discussie op niveau.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |