Nevermind ik mag ook maanden wegblijven zonder excuusquote:Op vrijdag 21 mei 2010 23:52 schreef Hojdhopper het volgende:
Hahaha okeTof. Ik heb verder geen excuus.
Ehm.. Er is wat rivaliteit geweest tussen Berrege en Roosendaal, we hebben een straten-herkenspelletje speeld en ik heb een klacht over West-Brabant binnengekregen uit Delftquote:Op vrijdag 21 mei 2010 23:59 schreef Hojdhopper het volgende:
Haha gaan we het nou al hebben over 'mogen'.
Anyway, jij weet dus ook niet of er spannende dingen zijn gebeurd hier de laatste tijd?
Klopt he?quote:
Nope.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 23:28 schreef chewbacca_maatschappij het volgende:
Veel cooler zo full screen![]()
Ben jij dat?
quote:Op zaterdag 22 mei 2010 00:22 schreef teknomist het volgende:
[..]
Nope.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Speedy_J
Die is gewoon eng ja.quote:
Zware nacht gehad?quote:
quote:
Ik mag het niet zoquote:
Nee, eigenlijk niet hahaquote:
quote:
quote:
http://forum.fok.nl/user/history/862quote:Op zaterdag 22 mei 2010 11:22 schreef chewbacca_maatschappij het volgende:
Ik ben trouwens op zoek naar dat lijstje wat elke dag gemaakt wordt waar de users in staan die die dag het meest gepost hebbenWaar kan ik die vinden?
Wojooow jij staat gewoon op 23quote:Op zaterdag 22 mei 2010 11:24 schreef teknomist het volgende:
[..]
http://forum.fok.nl/user/history/862
Ja, qua overall totaal? Daar sta ik nummer 22 overigens. Een paar jaar moderator geweest en in het begin veel nachtelijke uurtjes in ONZ rondgehangen en ja, dan gaat het snel...quote:Op zaterdag 22 mei 2010 11:33 schreef chewbacca_maatschappij het volgende:
[..]
Wojooow jij staat gewoon op 23
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |