Waarom oversold?quote:Op vrijdag 21 mei 2010 13:46 schreef flyguy het volgende:
Markt is wel enorm oversold op het moment zeg.
Amerika kan de Europese bailout tegenhouden?quote:Op vrijdag 21 mei 2010 14:13 schreef RvLaak het volgende:
In hoeverre dat nog iets uitmaakt, is nog maar de vraag
WS eronder inmiddels.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 15:16 schreef M.Melandri het volgende:
we zitten nu rond het ''tradersbug'' low
Het leek er even op dat ik ze moest afnemen.. nu toch niet wss... anders had ik er direct calls boven geschreven.quote:
Wat je ook kan doen, terwijl je cash gelijk blijft, is ze meteen verkopen en de put opnieuw schrijven op de zelfde uitoefenwaarde. Krijg je nogmaals de verwachtingswaarde en heb je een nieuwe kans.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 16:41 schreef richbitch het volgende:
[..]
Het leek er even op dat ik ze moest afnemen.. nu toch niet wss... anders had ik er direct calls boven geschreven.
zou je dat wel doen zo voor het weekend, straks opent de AEX maandag roodquote:Op vrijdag 21 mei 2010 20:11 schreef edwinh het volgende:
Tering he check die put/call ratio 1.53ik heb een lading longs gekocht op Mittal
expiratie juli 2010quote:Op vrijdag 21 mei 2010 20:12 schreef stefan_s het volgende:
[..]
zou je dat wel doen zo voor het weekend, straks opent de AEX maandag rood
Flinke stijging nu juist weer.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:17 schreef iamcj het volgende:
En toch weer rood...
Fair value? Is dat het gemiddelde van de shiller p/e over x jaren?quote:Op vrijdag 21 mei 2010 22:05 schreef SeLang het volgende:
Een beetje droevig slot, maar het gaat de goede kant op.
Er hoeft nog maar zo'n 20% af voordat we op fair value zitten (exclusief crisis)
Mediaan. Er moet vanaf hier nog 21% af om op de mediaan te komen. En vanaf dat punt zou je dan daar bovenop nog ~40% korting willen hebben vanwege de crisis. Dan kom je dus rond 500 uit voor de S&P500.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 22:13 schreef JimmyJames het volgende:
[..]
Fair value? Is dat het gemiddelde van de shiller p/e over x jaren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |