Ja, maar niet echt als het werk waar ze voor betaald wordtquote:Op woensdag 19 mei 2010 10:07 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Nou...dat klinkt al best actief voor 10uur hoor
klinkt gezellig.quote:Op woensdag 19 mei 2010 09:06 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
thanks, ik zou wel willen. ik kan hem wel een briefje sturen maar normaal praten gaat met hem niet. Mn baas kan dat ook niet. Hij schreeuwt altijd, luistert niet naar anderen en probeert vaak te stoken tussen collega's. Ik heb em nu wel door, maar toch haat ik het dat ie zo tegen me schreeuwt. Als ik teveel ga zeggen word ie agressief, en hij weegt 127 kg dus ik weet niet wat slim is
quote:Op woensdag 19 mei 2010 10:08 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Ja, maar niet echt als het werk waar ze voor betaald wordt
dat deed ik met schoolwerk, om vervolgens de volgende dag halfdood aan te komen op school. ik leerde t nooitquote:Op woensdag 19 mei 2010 10:10 schreef PdeHoog het volgende:
[..]![]()
Als ik thuis werk, verschuif ik mijn werktijden meestal
Ik werk liever 's avonds eigenlijk
Lekker rustig en zo
Ik spreid het dan ook vaak wat meer uit inderdaad.quote:Op woensdag 19 mei 2010 10:10 schreef PdeHoog het volgende:
[..]![]()
Als ik thuis werk, verschuif ik mijn werktijden meestal
Ik werk liever 's avonds eigenlijk
Lekker rustig en zo
is toch gewoon standaard ochtendritueel?quote:Op woensdag 19 mei 2010 10:06 schreef Tezz het volgende:
Ohohoh wat ben ik slecht in thuiswerken.
Ik heb de was al opgehangen, nu.nl gelezen, de vaatwasser uitgeruimd en nu zit ik op fok!.
Ik moest er toch om 7 uur uit want kind moest naar school. Dus vanaf half negen kon ik aan de slag. Ik heb nu al geen zin meer. Vooral omdat ik vanmiddag toch nog naar kantoor moet voor een vergadering met de OR. Nu zit ik hier de voorbereidende stukken uit te werken maar pff het is saaie kost. En ik ben sowieso snel afgeleid thuis....quote:Op woensdag 19 mei 2010 10:10 schreef PdeHoog het volgende:
[..]![]()
Als ik thuis werk, verschuif ik mijn werktijden meestal
Ik werk liever 's avonds eigenlijk
Lekker rustig en zo
cultuur-audit nodig?quote:Op woensdag 19 mei 2010 10:13 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
één en al gezelligheid in onze notenfamilie
Haha, nee, mijn standaardochtendritueel is zeven uur opstaan, douchen, aankleden, kind van ontbijt voorzien, kind wassen en aankleden en naar school brengen en dan doorrijden naar kantoor. En dan ben ik 's middags weer thuis en vrij.quote:Op woensdag 19 mei 2010 10:15 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
is toch gewoon standaard ochtendritueel?![]()
zolang je af krijgt wat je voor vandaag in gedachte had is er niks aan het handje
wel eerst met veel hulp vooraf want hiervoor behalen we géén certificaat!quote:
ik was er niet bij tijdens de audit (op vakantie), waarschijnlijk ging het daarom zo goedquote:
Meestal omdat ze er zelf niks van snappen en niet weten hoe hun eigen systeem werkt.quote:Op woensdag 19 mei 2010 10:39 schreef TAV74 het volgende:
Certificeringsaudits, altijd lachen. Hele management in paniek, en ik als directievertegenwoordiger als het om de kwaliteitssystemen gaat lig er echt geen seconde wakker van. Altijd leuk om je directeur gestresst te zien in een gesprek
jij ook al? had maandag nog een zwangere van die types aan de deur.quote:Op woensdag 19 mei 2010 10:40 schreef borisz het volgende:
*tring* zijn het weer eens van die hallelujahpersonen die langs de deur gaan
ik wilde juist dat mn baas zenuwachtig werd. hij was ontspannen en er was geen twijfel over mogelijk volgens hem dat we het zouden krijgen. ik was bang dat hij uit zn dak zou gaan als blijkt dat het toch niet gelukt zou zijn, omdat hij té makkelijk was.quote:Op woensdag 19 mei 2010 10:39 schreef TAV74 het volgende:
Certificeringsaudits, altijd lachen. Hele management in paniek, en ik als directievertegenwoordiger als het om de kwaliteitssystemen gaat lig er echt geen seconde wakker van. Altijd leuk om je directeur gestresst te zien in een gesprek
vraag ze op de thee, wedden dat ze niks meer durven te zeggen omdat ze geschokt zijn dat je niet gelijk de deur dichtslaat?quote:Op woensdag 19 mei 2010 10:40 schreef borisz het volgende:
*tring* zijn het weer eens van die hallelujahpersonen die langs de deur gaan
Het waren ditmaal twee heren, meestal zijn het ouwe omatjes. Ik zeg blijf gewoon in je kerk en val anderen er niet mee lastig.quote:Op woensdag 19 mei 2010 10:44 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
jij ook al? had maandag nog een zwangere van die types aan de deur.
zei je dat echt?quote:Op woensdag 19 mei 2010 10:48 schreef borisz het volgende:
[..]
Het waren ditmaal twee heren, meestal zijn het ouwe omatjes. Ik zeg blijf gewoon in je kerk en val anderen er niet mee lastig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |