Toch maar even een kloon aangemaakt aangezien ik niet weet of mijn vriendin op FOK! Rondkijkt.
Ts is 19 en heeft relatie van bijna 3 maanden.
Samenvatting onderaan!
TS is voor zijn werk naar een hotel gemoeten. Ik heb daar erg leuke mensen ontmoet waaronder een mooie blonde dame van 23, je zou zeggen ja mooi geen probleem toch?
Ja toch wel. Het volgende speelde zich gister af(voor het gemak is de blonde dame: I en mijn vriendin S):
Gister na de eerste dag introductie zijn wij met een groep van zeker 12 man waaronder 1 meisje de blonde dame in kwestie dus. Het klikte al erg goed en besloten wat te gaan drinken in de lobby met 4 man. Een persoon vertrok waardoor ik opperde zo ook een film te gaan kijken die op kwam. I vond dit een goed idee en vertrok samen met mij naar de lift. Ik drukte op mijn verdieping zij op die van haar (3&7) ik liep naar mijn kamer en kreeg voordat ik al uberhaupt binnen was een smsje met de vraag welke film er dan op kwam. (Ja we hebben elkaars nummer nodig voor het werk

)
Ik antwoorde met het volgende: "Ocean's Twelve komt, ik ga f douchen sms maar als je wakker bent morgen ofzo

"
Tot dat punt ben ik dus erg correct en doe ik niks fout. Nu het volgende:
Ze smste dit terug(toen stond ik inmiddels dus al onder de douche was rond kwart voor 8 savond's): "Oh dat is wel een leuke film ja is goed doucheze schat X I..."
Toen ik onder de douche uit kwam las ik dit dus. Toen heb ik zonder na te denken gesmst: "Ah vindt je dat ook een leuke film?

samen kijken dan?" Dus kleede ik mij aan en net toen ik bezig was met mijn haren kreeg ik een sms terug: "Ja is goed! Leuk kom maar gouw X I..."
Vervolgens verveelde het allemaal een beetje en begon ze mijn te kietelen hier kan ik tegen en deed ik dat dus op mijn beurt ook bij haar. Daardoor draaide ze zich naar mij en lag ze op een gegeven ogenblik in mijn armen met mijn gezicht boven die van haar. Toen keek ze mij aan, vroeg mij wat er was, en toen zoende ik haar.
We hebben uiteindelijk geen sex gehad maar heb haar wel eigenlijk overal betast etc.. (door haar princiepens, want ze voelt echt iets voor mij) Ik wil haar natuurlijk geen pijn doen, en het is echt een geweldige meid, ik zou echt mij met haar gelukkig kunnen zien. Een probleem, Mijn huidige vriendin S..... ze is leuk, totaal mijn type. Maar ze doet zo afstandelijk, neemt nooit initatief voor wat dan ook(ja ook. Niet in sex of kussen etc) dit zit mij erg dwars, ook doet ze vrij afstandelijk, en ben zelf wel echt een knuffelbeer. Wat ik meegemaakt heb van I... merk ik dat ze in veel hetzelfde is ook daar in, en ja in de sex neemt ze dus wel initatief aangezien zij zelf haar bovenstukje uit trok.
Wat nu?

Kort samengevat:
Ts heeft vriendin.
Ts was voor werk naar een hotel met collega's van andere vestigingen.
Ts vond een blonde dame erg aantrekkelijk en andersom.
Ts heeft klik met blonde dame die er niet is met huidige vriendin.
Ts heeft nog net
geen sex gehad.
Ts wilt blonde dame niet teleurstellen maar stiekem vind ts het erg moeilijk om afscheid van huidige vriendin te nemen.
Ts vraagt zich af wat nu te doen.