De kans ook dat jij geen kloon zal zijn.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 13:13 schreef spiderweb1 het volgende:
Ik word gezien als kloon door Potloodvis.
Vreemd hoor.
Wie is Seagal ?
Ook zo'n veteraan ?
quote:Op dinsdag 18 mei 2010 13:19 schreef Chuck_Norris het volgende:
Haha ik ben na maanden geen FIFA online te spelen echt een god geworden. Gister 10 potjes op rij gewonnen. Met Uruguay van Spanje winnen dit dat. Met Bordeaux 0-2 achter staan tegen Roma en dan 3-2 winnen
WIE IS DEZE BAUSSSS
Ik maak je af vriend.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 13:19 schreef Chuck_Norris het volgende:
Haha ik ben na maanden geen FIFA online te spelen echt een god geworden. Gister 10 potjes op rij gewonnen. Met Uruguay van Spanje winnen dit dat. Met Bordeaux 0-2 achter staan tegen Roma en dan 3-2 winnen
WIE IS DEZE BAUSSSS
Seagal is helemaal geen veteraan johquote:Op dinsdag 18 mei 2010 13:13 schreef spiderweb1 het volgende:
Ik word gezien als kloon door Potloodvis.
Vreemd hoor.
Wie is Seagal ?
Ook zo'n veteraan ?
Ja en ik vind ¤10,- in de maand toch wel een verschil met ¤2,50 in de maand.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 13:21 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Heb jij dat? Maar dat kost toch geld?
Haha jonge ik ben Barca ingame. Ik speel 5 min op balbezit in je eigen helft en dan BAM BAM BAM. 1-0.quote:
Sowieso op zo'n laag niveau FM' en.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 13:21 schreef Otis2.0 het volgende:
Mijn Nieuw-Buinen trouwens. Alle spelers hadden een aflopend contract (éénjarige contracten, amateurs enzow =$) dus ik heb alleen degenen verlengd die écht goed genoeg zouden zijn voor de Topklasse en eventueel Jupiler league. Zit ik daar nu met een selectie van 8 man.
Gister had die Bragi het over ene 'Z' en Noorsbloed ofzo.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 13:21 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Seagal is helemaal geen veteraan joh
Ik ga sowieso geen geld neerleggen om muziek te luisteren. Dan download ik wel.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 13:22 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Ja en ik vind ¤10,- in de maand toch wel een verschil met ¤2,50 in de maand.
Jij bent gewoon te slecht daarvoor.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 13:23 schreef Chuck_Norris het volgende:
[..]
Sowieso op zo'n laag niveau FM' en.
Die ¤2,50 leg ik ook alleen neer zodat ik ook in de trein en op vakantie via Last.fm mijn muziek heb, Spotify doet het niet voor mij hoor.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 13:24 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Ik ga sowieso geen geld neerleggen om muziek te luisteren. Dan download ik wel.
Valenciaquote:Op dinsdag 18 mei 2010 13:23 schreef Chuck_Norris het volgende:
[..]
Haha jonge ik ben Barca ingame. Ik speel 5 min op balbezit in je eigen helft en dan BAM BAM BAM. 1-0.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |