Bij mij is het ook zo iets. Dat zou ik ook niet de moeite vinden, ware het niet dat ik ook andere redenen heb om over te stappen (zoals ook te lezen in mijn post).quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 10:16 schreef Blik het volgende:
[..]
Wat is voor jou het verschil tussen Leaseplan en Aegon? Bij mij maar 0,15%, en dat vind ik op jaarbasis niet voldoende om de moeite te doen om over te stappen.
Lijkt me wel he. Jij bent akkoord gegaan met de 'oude' voorwaarden.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 12:35 schreef tijdrenner het volgende:
Voorwaarden van de Royal Bank of Scotland 30 euro actie zijn veranderd. Ze willen nu een minimale inleg van 1000 euro. Dat was vorige week toen ik de rekening opende nog niet, dus hopelijk krijg ik die 30 euro gewoon..
M.a.w. je moet 1000 euro storten ter "bevestiging" van de rekening en om hem te kunnen openen, terwijl je pas na storting daadwerkelijk weer bij je geld kan. Beetje ongelukkig gekozen.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 12:35 schreef tijdrenner het volgende:
Voorwaarden van de Royal Bank of Scotland 30 euro actie zijn veranderd. Ze willen nu een minimale inleg van 1000 euro. Dat was vorige week toen ik de rekening opende nog niet, dus hopelijk krijg ik die 30 euro gewoon..
Volgens mij moet er 30 september minimaal 1000 euro op staan om de 30 euro te krijgen.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 13:36 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
M.a.w. je moet 1000 euro storten ter "bevestiging" van de rekening en om hem te kunnen openen, terwijl je pas na storting daadwerkelijk weer bij je geld kan. Beetje ongelukkig gekozen.
Dus als ik nu een rekening open en er ¤1000 opzet en deze oktober er weer af haal heb ik ¤30 verdient?quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 13:43 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Volgens mij moet er 30 september minimaal 1000 euro op staan om de 30 euro te krijgen.
Ja; nee; nee; http://www.bankofscotland.nl/nl/Help-Informatie.htmlquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 18:40 schreef Kadooosh het volgende:
[..]
Dus als ik nu een rekening open en er ¤1000 opzet en deze oktober er weer af haal heb ik ¤30 verdiend?
Of kost het weer geld om een terugboeking te doen of moet het geld er een jaar op blijven?
Hoezo? Moet je een mobiel nummer hebben?quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:07 schreef caroline88 het volgende:
Door de lezer van de kleine lettertjes. Verwerken van transacties kan 3 werkdagen duren.
Als je dus van plan ben 30 september te storten en 1 oktober op te nemen dan kun je de premie mislopen.
Al weer zo'n instituut dat je verplicht om een mobiel te hebben
Yep. In verband met de beveiliging krijg je af en toe een soort TAN code op je mobiel.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 21:17 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Hoezo? Moet je een mobiel nummer hebben?
Mensen die in 2010 geen mobiel hebben zitten ook vast niet achter rente/korting aan op internetspaarrekeningenquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 21:29 schreef caroline88 het volgende:
[..]
Yep. In verband met de beveiliging krijg je af en toe een soort TAN code op je mobiel.
Dus als je geen mobiel nummer hebt kun je geen rekening openen.
Mensen die in 2010 niet weten dat je ook sms kunt ontvangen op een vaste lijnquote:Op woensdag 11 augustus 2010 00:59 schreef apogee het volgende:
[..]
Mensen die in 2010 geen mobiel hebben zitten ook vast niet achter rente/korting aan op internetspaarrekeningen.
Dan nog, geen mobielquote:Op woensdag 11 augustus 2010 11:08 schreef James52 het volgende:
[..]
Mensen die in 2010 niet weten dat je ook sms kunt ontvangen op een vaste lijn
Vertel dat even aan Obama.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 12:33 schreef SeLang het volgende:
Echte bazen hebben geen mobielje
Altijd bereikbaar zijn is voor slaven.
Kijk niet achterom - je bent nu van je lijden verlostquote:Op woensdag 11 augustus 2010 20:07 schreef uniekhoorn het volgende:
Leaseplanbank... Nah, werkt perfect!
Verdorie dat had ik veel eerder moeten doen!
Banco Santander 12% of zo?quote:Op woensdag 11 augustus 2010 21:26 schreef flipsen het volgende:
Leuk topic waar mensen hun best doen om 0,2% meer rente (op jaarbasis!) te ontvangen. Als ik mijn geld in Argentinië op een renterekening vast zet (vanaf 30 dagen) zijn de getallen iets aantrekkelijker
http://www.dolarcito.com.ar/?ver=intereses_plazo_fijo
Helaas alleen in Argentijnse pesos, die soms harder devalueren dan de rente opbrengt
Of je leest mijn kleine lettertjes even *zucht*quote:Op woensdag 11 augustus 2010 21:28 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Zou het gewoon doen, dan ben jij de enige in Argentinie die liever zijn geld heeft in Argentinie dan in het buitenland en die Argentijnen zijn allemaal gek en jij slim
Jijquote:Op woensdag 11 augustus 2010 21:38 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Lekker nuttige posting dan
Het was te makkelijk om in te koppen dus ik heb het maar gelatenquote:
Zou sowieso 5 weken duren.quote:Op maandag 16 augustus 2010 23:47 schreef leolinedance het volgende:
Hebben jullie de 30 euro van Bank of Scotland al gehad?
Of je die premie krijgt of niet hangt af van je saldo op 30 september.quote:Op maandag 16 augustus 2010 23:47 schreef leolinedance het volgende:
Hebben jullie de 30 euro van Bank of Scotland al gehad?
Nee, ik heb me ingeschreven onder de 'oude' voorwaarden.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 07:11 schreef caroline88 het volgende:
[..]
Of je die premie krijgt of niet hangt af van je saldo op 30 september.
Dus niemand zal hem voor oktober krijgen.
Ik ook. Krijg ook maar 20 euro als het goed is.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 08:45 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Nee, ik heb me ingeschreven onder de 'oude' voorwaarden.
Sommige mensen hier kunnen daar anderhalve maand van op vakantie.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 21:26 schreef flipsen het volgende:
Leuk topic waar mensen hun best doen om 0,2% meer rente (op jaarbasis!) te ontvangen.
Sommigen kunnen er een leuke middenklasser van kopen.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 18:43 schreef SeLang het volgende:
[..]
Sommige mensen hier kunnen daar anderhalve maand van op vakantie.
Hier ook. Nu fijn daar laten staan en nooit meer inloggen, tenzij ze OF de rente verhogen, OF die achterlijke vragen bij inloggen verwijderen.quote:
Die vragen zijn suf ja. Je hoeft niet in te loggen als ze de rente verhogen, dan maak je toch gewoon een sloot geld over er naartoequote:Op woensdag 18 augustus 2010 22:45 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Hier ook. Nu fijn daar laten staan en nooit meer inloggen, tenzij ze OF de rente verhogen, OF die achterlijke vragen bij inloggen verwijderen.
Lokkertjes van banken in de hoop dat je blijft waarschijnlijk.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:44 schreef MrBadGuy het volgende:
Van 3% naar 0,5%? Ze willen gewoon dat klanten na een tijdje weggaan?
Zo werken bijna alle banken in Engeland. Ze hopen dat mensen het niet in de gaten houden. En toegegeven, Engelsen zijn gewoon geen goede spaarders die zoals Hollanders dat allemaal precies bijhouden. Hier heerst meer de Amerikaanse mentaliteit van boven je stand leven van geleend geld en "overwaarde" van je huizenbubble.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:44 schreef MrBadGuy het volgende:
Van 3% naar 0,5%? Ze willen gewoon dat klanten na een tijdje weggaan?
quote:Sinds de opening van LeasePlan Bank is gebleken dat zowel particuliere als zakelijke spaarders graag bij ons sparen, mede vanwege onze eerlijke en transparante spaarproducten. Samen met nog ruim 50.000 andere spaarders mochten we u de afgelopen maanden als klant van onze bank verwelkomen.
We trekken spaargeld aan om onze bedrijfsactiviteiten als internationale autoleasemaatschappij te financieren. Daarnaast doen we ook een beroep op de internationale geld- en kapitaalmarkten. Deze financieringsmogelijkheden moeten met elkaar in balans zijn. Vanwege de grote belangstelling voor ons spaarproduct is de doelstelling voor dit jaar in zicht.
Nu het aantal spaarders nog steeds fors groeit, hebben we weloverwogen besloten om een pauze in te lassen bij het aannemen van nieuwe klanten. De komende periode zullen we daarom nog maar 1.000 nieuwe klanten aannemen. Naar verwachting bereiken we dit aantal in de loop van de komende week.
Voor u als bestaande klant verandert er helemaal niets. U kunt spaargeld blijven inleggen en vanzelfsprekend uw bestaande tegoed opnemen. Meer informatie over de pauze kunt u vinden op onze
website. Met vragen kunt u terecht bij onze Klantenservice, via telefoonnummer 0900-8303 (10 cent per minuut) of stuurt u een e-mail naar
klantenservice@leaseplanbank.nl.
Tot slot danken wij u voor het vertrouwen in LeasePlan Bank en voor uw bijdrage aan onze succesvolle start. De inhoud van dit bericht is ook via een persbericht, inclusief de halfjaarcijfers van LeasePlan Corporation N.V. bekend gemaakt. Dit bericht is via
deze link te bekijken.
Met vriendelijke groet,
Rob Keulemans
Directeur LeasePlan Bank
Gefeliciteerd! Ik ben ook mijn zegeningen aan het tellen omdat ik die rekening al een paar maanden geleden geopend heb.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 09:04 schreef trekker25 het volgende:
[..]
inderdaad net op tijd geopend dus vorige week
Ben wel nieuwsgierig naar jouw kapitaalquote:Op donderdag 19 augustus 2010 09:14 schreef caroline88 het volgende:
[..]
Gefeliciteerd! Ik ben ook mijn zegeningen aan het tellen omdat ik die rekening al een paar maanden geleden geopend heb.
Een eurootje lijkt me voldoende.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 09:58 schreef Zinedinho het volgende:
Ik heb ook maar een rekening geopend. Hoeveel moet ik overmaken om mijn rekening te verifieren?
Ze kunnen het basistarief verlagen maar die euribor zullen ze er bij op moeten tellen want dat staat in hun eigen voorwaarden. Ik verwacht niet dat ze reden hebben om het nu in het lopende jaar te doen, en zie wel wat ze per 01-01-2011 voor basisrente kiezen.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 09:39 schreef RemcoDelft het volgende:
Als Leasebank teveel (!) klanten heeft, zullen ze de rente wel verlagen...
Bij LPB?quote:Op donderdag 19 augustus 2010 09:58 schreef Zinedinho het volgende:
Ik heb ook maar een rekening geopend. Hoeveel moet ik overmaken om mijn rekening te verifieren?
Had beter moet zoeken. Dank je wel!quote:Op donderdag 19 augustus 2010 10:19 schreef Aether het volgende:
[..]
Bij LPB?
Wat is de minimum inleg op een internetspaarrekening?
Voor een LeasePlan Bank internetspaarrekening geldt geen minimale inleg. Wel is een overboeking van ¤ 1,- nodig ter verificatie van uw identiteit. Dit is noodzakelijk om uw internetspaarrekening te activeren.
Ach ja, wat kunnen ze ermee als ze mijn bruto inkomen weten? Ik bepaal nog altijd zelf wel wat ik stort.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 10:55 schreef caroline88 het volgende:
Toch maar alvast een BoS geopend en meteen identificatiestorting gedaan.
Vond de vraag naar bruto inkomen wel brutaal en geloof geen steek van die wettelijke verplichting waar ze het over hebben. Ik heb al heel wat spaarrekeningen geopend in mijn leven maar ze hebben me nog nooit naar mijn inkomen gevraagd.
Komt waarschijnlijk omdat ze niet in Nederland gevestigd zijn. Nederlandse banken kunnen dit soort informatie opvragen.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 13:04 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ach ja, wat kunnen ze ermee als ze mijn bruto inkomen weten? Ik bepaal nog altijd zelf wel wat ik stort.
Wat ik veel vervelender vind zijn die identificatievragen. Dat heb ik nog nooit meegemaakt.
Gefeliciteerd, geluksvogeltje! Je bent nog net naar binnen gevlogen voor ze het hek dichtwierpenquote:Op maandag 23 augustus 2010 15:11 schreef sylvesterrr het volgende:
Heb woensdag een rekening aangevraagd bij LPB. Direct erna heb ik 1 euro overgemaakt. Vandaag mail ontvangen dat ik als klant ben geaccepteerd.
Die moet je iedere keer beantwoorden om in te loggen.quote:Op maandag 23 augustus 2010 21:20 schreef RIVDSL het volgende:
Zit er ook aan te denken om 30 euro te cashen bij BoS, maar wat is dat nou precies met die vragen?
En op 2/3 van de vragen weet ik niet eens zo 1,2,3 het antwoord...quote:Op maandag 23 augustus 2010 21:22 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Die moet je iedere keer beantwoorden om in te loggen.
- Wat is de geboorteplaats van je vader
- Welk merk was je eerste auto
- In welk merk auto heb je gerijlest
- etc.
Je hebt uiteraard wel eerst zelf de antwoorden in moeten vullen bij het aanmelden
Ik hoop wel dat je een rijbewijs hebt en al een auto hebt of hebt gehad. Anders mag je ook geen rekening openen blijkbaar.quote:Op maandag 23 augustus 2010 21:40 schreef RIVDSL het volgende:
Hmm, zal eens vragen aan me vader waar hij geboren is.
Echt niet! Ik verzin maar ter plekke dat hij in Urk geboren is. En mijn autorijlessen, haha daar moet ik ook een leuk merk kunnen bedenkenquote:Op maandag 23 augustus 2010 21:40 schreef RIVDSL het volgende:
Hmm, zal eens vragen aan me vader waar hij geboren is.
Tip: vul overal hetzelfde in! Iets van "ga weg met je vragen"...quote:Op maandag 23 augustus 2010 21:22 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Die moet je iedere keer beantwoorden om in te loggen.
- Wat is de geboorteplaats van je vader
- Welk merk was je eerste auto
- In welk merk auto heb je gerijlest
- etc.
Je hebt uiteraard wel eerst zelf de antwoorden in moeten vullen bij het aanmelden
Je moet alleen wel onthouden wat je hebt ingevuld want anders wordt je rekening geblokkeerd.quote:Op maandag 23 augustus 2010 22:12 schreef caroline88 het volgende:
[..]
Echt niet! Ik verzin maar ter plekke dat hij in Urk geboren is. En mijn autorijlessen, haha daar moet ik ook een leuk merk kunnen bedenken
Geluksvogeltje... Ik?quote:Op maandag 23 augustus 2010 19:29 schreef caroline88 het volgende:
[..]
Gefeliciteerd, geluksvogeltje! Je bent nog net naar binnen gevlogen voor ze het hek dichtwierpen
Zoals je een aantal posts boven je kon lezen, ja. Ik nog niet echter.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 09:25 schreef tijdrenner het volgende:
Heeft er iemand al geld gehad van BoS? Ik nog niet, 2 augustus geopend.
Zo lang je onder de 100k zit, niet drukmakenquote:Op zaterdag 28 augustus 2010 01:03 schreef RIVDSL het volgende:
Werd vanmiddag gebeld door een medewerkster van LeasePlan. Had het zelf nog niet door gehad, maar een storting die ik naar mijn rekening bij LeasePlan heb gedaan is niet bijgeschreven. Ze belden mij met de mededeling dat het geld wel ontvangen is, maar het door een technische storing niet bijgeschreven kon worden. Er wordt gewerkt aan een oplossing en ik zal er geen renteverlies op lijden.
Aan de ene kant erg netjes van ze dat ze dit even melden. Aan de andere kant, soms denk ik nog weleens terug aan die andere bank die een 'technische' storing had.
En kom je daarboven gewoon verdelen onder meerdere banken.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 13:45 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Zo lang je onder de 100k zit, niet drukmaken
Verdelen over meerdere banken (in NL) is toch geen optie? Ik zit helaas nog niet in de positie dat ik me hier druk om hoef te makenquote:Op zaterdag 28 augustus 2010 14:00 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
En kom je daarboven gewoon verdelen onder meerdere banken.
Of je hypotheek of andere schulden aflossen. of in een eventueel pensioengat storten.
Keuze zat
De ¤100.000 van de depositogarantieregeling is per persoon per instelling. Dus als je meer dan ¤100.000 hebt, dan moet je het gewoon verspreiden over meerdere (Nederlandse) banken en dan wordt je wel volledig gedekt. Wel is het verstandig om te controleren dat de banken wel elk hun eigen bankvergunning hebben, want ze kunnen wel onder verschillende namen opereren maar dat het feitelijk toch om dezelfde bank gaat.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 15:21 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Verdelen over meerdere banken (in NL) is toch geen optie? Ik zit helaas nog niet in de positie dat ik me hier druk om hoef te maken
Ik heb mijn rekening bij BoS geopend op 26-7, maar heb ook de 20 euro nog niet binnen. Volgens mij werd gezegd dat je binnen 5 weken het geld kon verwachten (weet iemand hiervan?), dus ik geef het nog een week en anders ook maar eens bellen.quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 15:21 schreef leolinedance het volgende:
Heb mijn geld van BoS nog niet gehad. Ik heb zo'n vermoeden dat ik er weer zelf achteraan zal moeten gaan...
Ik betwijfel het 1-maands euribor is alweer een paar weken aan het dalen.quote:Op zondag 29 augustus 2010 17:58 schreef MrBadGuy het volgende:
Na bijna anderhalf jaar van dalende spaarrentes lijkt het eindelijk wat stabieler te worden (de top 10 van spaarbanken iig), maar we zitten nog wel in een dieptepunt sinds iig 2003. Zou dan nu eindelijk de trend keren?
[ afbeelding ]
Bron: www.spaarinformatie.nl
Ik heb een rijbewijs maar geen eigen auto. Ik begrijp dat die vragen slechts ter beveiliging zijn dus ik kan daar gewoon die 30 eurie cashen?quote:Op maandag 23 augustus 2010 21:44 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik hoop wel dat je een rijbewijs hebt en al een auto hebt of hebt gehad. Anders mag je ook geen rekening openen blijkbaar.
Jaquote:Op zondag 29 augustus 2010 19:25 schreef -jos- het volgende:
[..]
Ik heb een rijbewijs maar geen eigen auto. Ik begrijp dat die vragen slechts ter beveiliging zijn dus ik kan daar gewoon die 30 eurie cashen?
Leaseplan heeft wel een aardige rente, vallen ze onder het depositogarantiestelstel?
Het ziet er naar uit dat we nog lager gaan. Maar eigenlijk is de spaarrente momenteel helemaal niet slecht gezien de deflatie. Het verschil tussen NL staatsobligaties en de beste spaarrekeningen is ook enorm (2-yr NL staatsobligatie geeft slechts 0,6%, de beste vrij opneembare spaarrekeningen zitten daar maar liefst 2% boven).quote:Op zondag 29 augustus 2010 17:58 schreef MrBadGuy het volgende:
Na bijna anderhalf jaar van dalende spaarrentes lijkt het eindelijk wat stabieler te worden (de top 10 van spaarbanken iig), maar we zitten nog wel in een dieptepunt sinds iig 2003. Zou dan nu eindelijk de trend keren?
[ afbeelding ]
Bron: www.spaarinformatie.nl
quote:Wij hebben goed nieuws voor u! Met ingang van 1 september 2010 verhogen wij het rentetarief van onze RentePlús Rekening.
Het nieuwe rentetarief bedraagt 2,6% effectief per jaar.
Een toprente voor een spaarrekening zonder beperkende voorwaarden.
Tja echt onbetrouwbaar bestaat niet, dus ga gewoon voor leaseplanbank.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 19:44 schreef Qwea het volgende:
Oke, zouden jullie mij kunnen vertellen zo 1,2,3 voordat ik de weg weer kwijt raak, welke betrouwbare bank de meeste rente geeft? Ik krijg maar 1,8 bij de rabobankEn bij de ing moet je voor een toprekening weer een salaris rekening openen
Zie de post boven je???quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 19:44 schreef Qwea het volgende:
Oke, zouden jullie mij kunnen vertellen zo 1,2,3 voordat ik de weg weer kwijt raak, welke betrouwbare bank de meeste rente geeft? Ik krijg maar 1,8 bij de rabobankEn bij de ing moet je voor een toprekening weer een salaris rekening openen
Zijn allemaal betrouwbaar, gewoon zorgen dat je rekening gedekt is door het depositogarantiestelsel.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 19:44 schreef Qwea het volgende:
Oke, zouden jullie mij kunnen vertellen zo 1,2,3 voordat ik de weg weer kwijt raak, welke betrouwbare bank de meeste rente geeft? Ik krijg maar 1,8 bij de rabobankEn bij de ing moet je voor een toprekening weer een salaris rekening openen
Niet eens. Ik keek namelijk bij bv bank of scotland, en die valt niet onder het NL dgs.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 21:10 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Zijn allemaal betrouwbaar, gewoon zorgen dat je rekening gedekt is door het depositogarantiestelsel.
Dat zegt hij toch ook, zorg dat je geld gedekt is. Verder staat er een lijst met hoogste rentes op rekeningen zonder voorwaarden in de OP (en iets actueler op spaarinformatie.nl).quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 21:35 schreef Qwea het volgende:
[..]
Niet eens. Ik keek namelijk bij bv bank of scotland, en die valt niet onder het NL dgs.
En ohra kun je enkel maandelijks sparen en niet heel je spaargeld storten.
Dan ben je in een ander land weer gedekt.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 21:35 schreef Qwea het volgende:
[..]
Niet eens. Ik keek namelijk bij bv bank of scotland, en die valt niet onder het NL dgs.
Of genaaid, natuurlijk.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 22:38 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Dan ben je in een ander land weer gedekt.
die kun je alleen telefonisch openen zie ik??quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 14:18 schreef RemcoDelft het volgende:
Opvallende renteverhoging van Centraal Beheer (nu 2.3%):
[..]
Same here! Ben benieuwd naar de reactie, laat je het even weten?quote:Op woensdag 1 september 2010 09:45 schreef Casp505 het volgende:
Ik heb mijn 20 euro van de actie van BoS nog steeds niet ontvangen. Vandaag maar even een mailtje de deur uit.
Hier wel al een tijdje. Gewoon laten staan, staat nu 21 euro op, te wachten tot OF hun rente beter wordt, OF ze die achterlijke login-vragen opdoeken.quote:Op woensdag 1 september 2010 09:45 schreef Casp505 het volgende:
Ik heb mijn 20 euro van de actie van BoS nog steeds niet ontvangen. Vandaag maar even een mailtje de deur uit.
Dat 2e kun je vergeten denk ik.quote:Op woensdag 1 september 2010 19:41 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Hier wel al een tijdje. Gewoon laten staan, staat nu 21 euro op, te wachten tot OF hun rente beter wordt, OF ze die achterlijke login-vragen opdoeken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |