Dat valt nog mee, ik had het idee dat je de kinderen permanent aan je vastgebonden hebtquote:Op woensdag 26 mei 2010 19:40 schreef Webkim het volgende:
Morris is 2 maanden en ik draag hem 3 tot 5 uur per dag zo'n beetje.
Foto! Ik vind hem ook zo mooiquote:Op donderdag 27 mei 2010 08:54 schreef sindell het volgende:
Nou ik heb uiteindelijk toch maar de knoop doorgehakt na weken zoeken naar een doek. Het is een Ellevill Zara Candy geworden, die gister is bezorgd. Vandaag maar eens even testen
Echt?! Vandaar!quote:Op donderdag 27 mei 2010 16:44 schreef texelonia het volgende:
Roze (doeken, maar ook andere dingen) kan prima voor jongens. Hartstikke hip zelfs! En Noah's lievelingskleur is al jaren rozeHij heeft ook allerlei roze (jongens)kleiding. Maar sommigen vinden het misschien nog steeds meer een meisjeskleur, of denken dat anderen dan denken dat hun zoon een meisje is? Hoewel Hannah ook al eens voor jongen aangezien is met knalroze jas aan en muts op
sindell als het goed is zit er een klein labeltje in het midden van de doek, de middenmarkering. Alleen is Ellevill zo eigenwijs om de middenmarkering iets úít het midden te doenZodat je aan de zijkant af kunt knopen (als ik aan de zijkant af kan knopen, zoek ik zelf wel het stuk iets uit het midden op...) Ik vouw altijd de doek dubbel en dan in de midden vast houden en beetje schuiven tot de punten ongeveer gelijk hangen.
Ik droeg in het begin net zoveel, maar nu ik weer aan het werk ben gaat dat niet meer.quote:Op donderdag 27 mei 2010 14:22 schreef Tan het volgende:
[..]
Dat valt nog mee, ik had het idee dat je de kinderen permanent aan je vastgebonden hebt
Ik draag Elyas al zijn overdagslaapjes plus als ik de kinderen van school haal, boodschappen doe, naar zwemles ga, etc., in totaal zo'n 5 tot 8 uur per dag. Best veel eigenlijk, besefte ik laatst. Maar ik vind het zo gezellig en hij is helemaal verknocht aan de draagdoek. Gelukkig slaapt hij van 19-7 uur gewoon in bed, hij kán het dus wel
Ik draag Emma (6 maanden) vrijwel iedere dag en dan verschilt dat van 1 tot 4 uur. Als we een dag weggaan dan langer. En mijn vriend draagt ook. Dus Emma hangt vaak langer in de doeken dan ik draagquote:Op woensdag 26 mei 2010 18:56 schreef Tan het volgende:
Wouw, mooie foto's
Vraagje uit nieuwsgierigheid: hoeveel uur per dag hebben jullie de kleintjes (welke leeftijd er ook graag bij vermelden) in de drager/draagdoek?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |