Dit dusquote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:08 schreef donroyco het volgende:
TS probeert stoer te zijn, maar rijdt zelf in een Fiat Multipla_!
omdat marokkanen gewoon werken voor hun geld en in het algemeen goed hun best doen en dus VW kunnen betalen.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:08 schreef Elmostyle het volgende:
"Zoals we allen weten is proletenmerkje audi voor de mensen die net geen VW kunnen betalen. "
Waarom rijden alle marokkanen dan in Golfjes, en niet in Audi A3'tjes? Volgensmij moet je maar eens naar de prijslijst gaan kijken, een audi is duurder dan een VW in de meeste gevallen
Ja hoor en daar issie weer.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:06 schreef S1nn3rz het volgende:
De tering zeg, wat heb ik daar een hekel aan.
En dan helemaal die so called managers in blauw pak met bruine schoenen (dat is in 1986 een seizoen in geweest!) die uit een Audi A3 stappen bijvoorbeeld.
Zoals we allen weten is proletenmerkje audi voor de mensen die net geen VW kunnen betalen. Maar dan de mannen die in een A3 (Adrie, snap je het Bassie?_! ) rijden. Kunnen ze echt niks beters betalen?
Maar eigenlijk lieve mensen, eigenlijk is er nog 1 soort erger. De man die een BMW 1 serie in de lease heeft.De ultieme kappersauto waar je dan met je pak in gaat zitten. En dan net doen of de auto van jezelf is. Alsof je trots moet zijn op een auto die gemaakt is voor vrouwen.
![]()
Oh, en dan willen ze op de snelweg ook nog de bink uithangen door mij in mn Touareg aan de kant te duwen als ik op de linkerbaan zit. Vaak is een subtiel trapje op de rem voldoende om de kappersauto weer rechts te krijgen, anders trap ik op het rechterpedaal om mijn 313 volbloed friese paarden aan het werk te zetten, om de manager in de damesauto op zijn plaats te zetten.
Mannen die in vrouwenauto's rijden
Nee, wat moet daar heftig aan zijn dan? Ik loop niet te patsen op de snelweg hoor. Dat doen die mannetjes in een vrouwenauto vooral.quote:
Haha troll, marokkanen die werken voor hun geldquote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:10 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
omdat marokkanen gewoon werken voor hun geld en in het algemeen goed hun best doen en dus VW kunnen betalen.
Als zelfs een turk al niet in een Audi gezien wil worden is er toch echt iets aan de hand hoor!
Ja hoor daar issze weer.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:11 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ja hoor en daar issie weer.
Wanneer kom je nou eens uit die fantasiewereld van je?
Ja maar dan voelt de TS zich zielig omdat hij geen Audi kan betalen.quote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:12 schreef Elmostyle het volgende:
[..]
Haha troll, marokkanen die werken voor hun geld.. Audi is duurder dan een Golf'je, kijk de prijslijsten er maar op na.
quote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:11 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
Nee, wat moet daar heftig aan zijn dan? Ik loop niet te patsen op de snelweg hoor. Dat doen die mannetjes in een vrouwenauto vooral.
Precies!quote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:09 schreef beetotheizzo het volgende:
Ik geloof er niks van dat je Touareg rijdt, plus dat mensen die VW rijden net geen Audi kunnen betalen.
Je weet wat ik heb gekocht?quote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:13 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ja maar dan voelt de TS zich zielig omdat hij geen Audi kan betalen.
Ja, so? Leg uit?quote:Op zaterdag 15 mei 2010 19:14 schreef .ZilveR. het volgende:
Sowieso de verdeling mannen-/vrouwenauto's, wtf gast
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |