quote:De arts liet de jongen enkele minuten met de verslaggeefster van deze krant praten. Bij het horen van zijn naam en de woorden 'Hallo Ruben, kun je me horen?' reageerde de jongen aanvankelijk emotioneel. Maar toen Ruben begreep dat hij geen familie aan de telefoon had, werd hij kalmer. Hij vond het overduidelijk prettig om weer zijn eigen taal te horen en vertelde dat het 'best wel goed' met hem ging. "Ik heet Ruben en kom uit Holland. Het gaat wel, maar mijn benen doen erg pijn", vervolgde het slachtoffertje, dat diverse gecompliceerde botbreuken opliep tijdens de ramp met de Airbus en woensdag een urenlange operatie onderging.
Ruben kon niet vertellen wat hem was overkomen en wist, hoogstwaarschijnlijk door de shock en bepaalde medicijnen, klaarblijkelijk niet dat zijn vliegtuig was neergestort. "Ik lig in een ziekenhuis. Er zijn hier mannen en vrouwen. Ik weet niet hoe ik hier ben gekomen, ik weet verder niets", zei hij. "Ik wil gewoon doorgaan. Ik wil me wassen, aankleden en dan doorgaan."
Ik kan mij overigens wel voorstellen dat dat jochie hardstikke blij was om een Nederlander aan de lijn te hebben...wat heeft dat kind aan de zoon van Gadaffi die gaat poseren naast zijn bed?quote:Zoon Gadaffi op bezoek bij Ruben TRIPOLI - Ruben kreeg gisteren in het ziekenhuis bezoek van Saif El-Islam Gaddafi, zoon van de Libische leider Muammar Gadaffi. Ook een medewerkster van vliegtuigmaatschappij Afriqiyah kwam mee
quote:
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:37 schreef Dagonet het volgende:
Is het nou al zeker dat het jongetje weet (dankzij de journaliste) dat z'n ouders dood zijn? Of leest iedereen gewoon het artikel verkeerd?
quote:http://www.telegraaf.nl/b(...)Hoofdredactie__.html
AMSTERDAM - In de afgelopen uren zijn er veel vragen gesteld over de berichtgeving rond de ramp in Tripoli in De Telegraaf van vanochtend.
Het spijt ons dat er onder onze lezers het gevoel is ontstaan dat De Telegraaf onzorgvuldig heeft gehandeld. Het is nooit onze bedoeling geweest om misbruik te maken van de situatie van Ruben.
De hoofdredactie van De Telegraaf hecht eraan te benadrukken dat verslaggeefster Van der Graaf in het onverwacht ontstane telefoongesprek met Ruben niets heeft gezegd over het ongeval en de ernstige familieomstandigheden van het slachtoffer.
De Telegraaf heeft tot publicatie besloten omdat Ruben symbool van leven is in deze enorme tragedie.
De hoofdredactie respecteert de oproep van het kabinet om terughoudendheid te betrachten in de contacten met nabestaanden.
Hoofdredactie De Telegraaf
Dat boek komt uit 1997...quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:33 schreef desiredbard het volgende:
Maar geen ramp zo groot of loesje moet er ook aandacht mee trekken
Als zelfs GS al vindt dat de Telegraaf te ver is gegaan dan weet je gewoon dat alle regels en grenzen mbt fatsoen overschreden zijn.... die grenzen liggen bij GS al op een heel ander punt dan voor een hoop mensen.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:31 schreef Disana het volgende:
http://www.geenstijl.nl/m(...)emoterreur_vp_t.html
Ze kunnen ook moeilijk anders met zoveel landelijke verontwaardiging.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als zelfs GS al vindt dat de Telegraaf te ver is gegaan dan weet je gewoon dat alle regels en grenzen mbt fatsoen overschreden zijn.... die grenzen liggen bij GS al op een heel ander punt dan voor een hoop mensen.
Dat zeggen ze ja.....quote:
mee eens waar het niet dat GS GS is...quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als zelfs GS al vindt dat de Telegraaf te ver is gegaan dan weet je gewoon dat alle regels en grenzen mbt fatsoen overschreden zijn.... die grenzen liggen bij GS al op een heel ander punt dan voor een hoop mensen.
Je bedoelt dat GS nu lekker op de hype meewaait door de Telegraaf te bashen?quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als zelfs GS al vindt dat de Telegraaf te ver is gegaan dan weet je gewoon dat alle regels en grenzen mbt fatsoen overschreden zijn.... die grenzen liggen bij GS al op een heel ander punt dan voor een hoop mensen.
Is dat de taak van een journalist? Lijkt me niet! Een oom en tante zijn bij 'm. Da's wel voldoende, dacht ik zo.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:36 schreef Loedertje het volgende:
[..]
[..]
Ik kan mij overigens wel voorstellen dat dat jochie hardstikke blij was om een Nederlander aan de lijn te hebben...
Of ze hebben het gehoord van de arts.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:41 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Maar de telegraaf, Jolande hoort wel van hem dat hij niks weet...
Logica?
Alsof ze zich daar wat van aan zouden trekken.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:40 schreef Disana het volgende:
[..]
Ze kunnen ook moeilijk anders met zoveel landelijke verontwaardiging.
Als zelfs GS het te ver vindt gaanquote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:41 schreef woid het volgende:
[..]
mee eens waar het niet dat GS GS is...
dus in deze een te slechte graadmeter
Wel een passende, ja.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:25 schreef Leandra het volgende:
Tjsa, dan moet er maar een BoycotTelegrof komen, lijkt me sterk dat ze rechten hebben op de merknaam "Telegrof".
Mwah... het blijft GS natuurlijk. Beetje alsof de dochter de moeder nu en plein public onderuit haalt, maar vanavond wel weer braaf op tijd bij mama aan tafel zit.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:40 schreef Disana het volgende:
[..]
Ze kunnen ook moeilijk anders met zoveel landelijke verontwaardiging.
Dat heb ik al drie keer eerder gezegd.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:36 schreef Loedertje het volgende:
[..]
[..]
Ik kan mij overigens wel voorstellen dat dat jochie hardstikke blij was om een Nederlander aan de lijn te hebben...wat heeft dat kind aan de zoon van Gadaffi die gaat poseren naast zijn bed?
Ja, denk ik wel. Gewoon de keuze maken een potje mee te bashen omdat het zo stoer is. Echt stoer was het geweest als ze eens bij hun grote zus waren gaan informeren waar die opmerking precies vandaan komt dat Ruben niet weet dat zijn familie is overleden. Maar nee, bashen is gemakkelijker.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:42 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Alsof ze zich daar wat van aan zouden trekken.
Ik denk dat zij dat opmaakt uit zijn stemming en zijn antwoorden, en dat hij het niet letterlijk gezegd heeft.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:41 schreef opgebaarde het volgende:
Maar de telegraaf, Jolande hoort wel van hem dat hij niks weet...
Logica?
Dat dus. GeenStijl geeft normaal gesproken ook geen reet om de privacy van deze of gene.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:41 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Je bedoelt dat GS nu lekker op de hype meewaait door de Telegraaf te bashen?
en daarom zeg ik het dus.., want GS vindt niets te ver gaan... ook dit nietquote:
net zoals al die linkse rukkers en aso's hier dus hun gal op een wat rechtser nieuwsblad kunnen spuienquote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:45 schreef gelly het volgende:
[..]
Dat dus. GeenStijl geeft normaal gesproken ook geen reet om de privacy van deze of gene.
dat ja of ze hebben het de arts gevraagd.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:44 schreef lezzer het volgende:
[..]
Ik denk dat zij dat opmaakt uit zijn stemming en zijn antwoorden, en dat hij het niet letterlijk gezegd heeft.
Alleen schrijft ze dat vervolgens niet zo op.
links dit rechts datquote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:46 schreef desiredbard het volgende:
[..]
net zoals al die linkse rukkers en aso's hier dus hun gal op een wat rechtser nieuwsblad kunnen spuien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |