Zou ik alleen doen indien de familie zelf aangeeft dat op prijs te stellen.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 12:50 schreef EchtGaaf het volgende:
Mooi.
Kaartje naar Ruben sturen. Opportuun/gepast? Iemand?
doe wat je niet laten kan, maar echt gepast vind ik het niet. en daarbij komt, maak je liever druk om echt belangrijke dingen, als je zo graag iets goeds wilt doen voor de wereld.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 16:56 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Wat is er spaans aan om uit medeleven een kaart te sturen?
De romantiek is er wel een beetje af hoor. Veredelde buschauffeurs zijn het. Take-off, autopilot, 10 uur lang krantje lezen, touch-down. Het gemiddelde kantoorpikkie maakt nog meer mee bij het koffiezetapparaat.quote:
Yup.. ik ken een ex Transavia piloot die vroeger nog mensen uit het vliegtuig mocht gooien.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 23:41 schreef OEM het volgende:
[..]
De romantiek is er wel een beetje af hoor. Veredelde buschauffeurs zijn het. Take-off, autopilot, 10 uur lang krantje lezen, touch-down. Het gemiddelde kantoorpikkie maakt nog meer mee bij het koffiezetapparaat.
Tja... die piloten waren dan ook Noord-Afrikanen en dus te lui om actie te ondernemen. Allah verwelkomt ze toch wel..quote:Op dinsdag 18 mei 2010 23:51 schreef Fer het volgende:
Ja, maar altijd paraat staan voor een noodsituatie. Op het moment dat de automatiek er een potje van maakt. Dat maakt het verschil tussen een motorloos vliegtuig in de hudson landen, of een goed werkend vliegtuig de grond in vliegen.
Chesley "Sully" Sullenbergerquote:Op dinsdag 18 mei 2010 23:51 schreef Fer het volgende:
Ja, maar altijd paraat staan voor een noodsituatie. Op het moment dat de automatiek er een potje van maakt. Dat maakt het verschil tussen een motorloos vliegtuig in de hudson landen, of een goed werkend vliegtuig de grond in vliegen.
Murdockquote:Op dinsdag 18 mei 2010 23:52 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Yup.. ik ken een ex Transavia piloot die vroeger nog mensen uit het vliegtuig mocht gooien.
Zucht... the good old days
"Roger, Roger? "quote:Op woensdag 19 mei 2010 00:02 schreef OEM het volgende:
[..]
Murdock, dat was pas een piloot. Thank you for flying miracle airlines where lady luck is your co pilot!
Het tis wa heh?quote:Op woensdag 19 mei 2010 09:50 schreef Drassss het volgende:
[..]
Goh wat moet jij veel kerstkaartjes sturen als je alle mensen een steuntje in de rug wil geven die het moeilijk hebben in hun leven.
Ach ik hou je niet tegen om een mooie kaart te sturen waar een schildpad opstaat met wat bloemen naar de beste jongen. Ik denk alleen dat het nu genoeg is geweest en dat het jongetje nu eens rustig alles zelf eens moet gaan verwerken.quote:Op woensdag 19 mei 2010 10:37 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Het tis wa heh?
Mensen die een hart in hun donder hebben en bekommeren om anderen.
We leven niet voor niets in een tijd dat Sire hier nog een campagne over moet voeren. Dat we niet achterdochtig moeten zijn als mensen aardig tegen elkaar doen.
In wat voor maatschappij leven we in vredesnaam vandaag de dag![]()
Het is zo jammer, ik gooi een vraag in de groep. Ik stelde mij daarmee open naar andere meningen of het opportuun is om in deze situatie een blijk van medeleven te geven. Bewust dat er ook contra's kunnen zijn.quote:
Ik zal je gerust stellen, de kaart gaat de deur niet uit.quote:Prima, ga jij maar kaartjes schrijven dan begeef ik me ook niet meer in dit topic.
Even nog een laatste reactiequote:Op woensdag 19 mei 2010 10:59 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Het is zo jammer, ik gooi een vraag in de groep. Ik stelde mij daarmee open naar andere meningen of het opportuun om in deze situatie een blijk van medeleven te geven. Bewust dat er ook contra's kunnen zijn.
Dat er met respect daarop gereageerd kan woorden, laat Mula zien. Met steekhoudende argumenten en met respect opgeschreven. Die post was voor mij de aanleiding om terughouden te zijn.
Het kan dus wel. Is het zo moeilijk om je punt te maken zonder lullig te reageren?
[..]
Ik zal je gerust stellen, de kaart gaat de deur niet uit.
Dat over de VVD neem ik terug, had ik niet moeten zeggen. Maar ik vond het zeer ongepast dat een poster mijn voorgenomen actie te vergelijken met dat van de Telegraaf, want dat sloeg weer als een tang op een varken. Wat de Telegraaf deed, kon echt niet; bovendien deed de Telegraaf niet uit medeleven maar puur voor de sensatie om nog meer kranten te verkopen. Je kan mij onmogelijk verwijten, dat ik een dergelijk belang zou hebben.quote:Op woensdag 19 mei 2010 11:06 schreef Drassss het volgende:
[..]
Even nog een laatste reactieMisschien zie je mijn eerste grapje als lullig zoja dan was dat niet de bedoeling, maar meer om deze discussie uit te lokken. Ik respecteer de mensen die emotioneel meer met de ramp te maken hebben of voelen. Ik vind het alleen niet gepast om te denken dat de mensen die dat minder hebben meteen uit te maken voor "mensen zonder hart of VVD ( wat ik echt heel lachwekkend vindt ).
Natuurlijk kan je niet het leed van hele wereld aantrekken. Het is niet imo niet echt raar dat als iets dichter bij huis treft, dingen je meer zullen raken. Het voorbeeldje is dan wel wel erg triest.quote:Het is een verschrikkelijke ramp geweest alleen ken ik de personen in het vliegtuig niet. Ik ben niet zoals vele andere niet zo nationalistisch ingesteld dat het me meer doet omdat er Nederlanders inzitten. Nogmaals prima als sommige mensen hun verdriet ook kwijt willen en dat willen verwoorden in een kaart of op forums, alle respect ,alleen bedenk ook wel dat er mensen zijn die dit minder hebben.
Over de telegraaf was ik trouwens niet maar Woid, nu begrijp ik je reactie op mij die eigenlijk voor Woid wasquote:Op woensdag 19 mei 2010 11:15 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dat over de VVD neem ik terug, had ik niet moeten zeggen. Maar ik vond het zeer ongepast van je om mijn voorgenomen actie te vergelijken met dat van de Telegraaf, want dat sloeg weer als een tang op een varken. Wat de Telegraaf deed, kon echt niet; bovendien deed de Telegraaf niet uit medeleven maar puur voor de sensatie om nog meer kranten te verkopen. Je kan mij onmogelijk verwijten, dat ik een dergelijk belang zou hebben.
Vind je het erg dat ik daar kwaad om werd?
[..]
Natuurlijk kan je niet het leed van hele wereld aantrekken. Het is niet imo niet echt raar dat als iets dichter bij huis treft, dingen je meer zullen raken. Het voorbeeldje is dan wel wel erg triest.
Dat maakt al het andere natuurlijk niet minder erg, voor de goede orde.
Ik heb het al gecorrigeerd, net te laat voor je mij quotte.quote:Op woensdag 19 mei 2010 11:17 schreef Drassss het volgende:
[..]
Over de telegraaf was ik trouwens niet maar Woid, nu begrijp je reactie op mij die eigenlijk voor Woid was
Geen probleem.quote:Op woensdag 19 mei 2010 11:17 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ik heb het al gecorrigeerd, net te laat voor je mij quotte.
Helemaal met je eens.quote:Op woensdag 19 mei 2010 11:20 schreef Drassss het volgende:
[..]
Geen probleem.
Tja dat Telegraaf verhaal. Er zullen vast wel mensen zijn die zo denken/doen. Dat keur ik zeker niet goed, maar er zijn uiteraard ook gewoon mensen ( Jij bijvoorbeeld ) die graag hun medeleven willen tonen richting de slachtoffers. Prima, dat mag als het maar binnen de perken blijft lijkt me, zodat het geen overlast veroorzaakt.
hij wil zn medeleven tonen.., prima, heel goedzelfs.quote:Op woensdag 19 mei 2010 11:20 schreef Drassss het volgende:
[..]
Geen probleem.
Tja dat Telegraaf verhaal. Er zullen vast wel mensen zijn die zo denken/doen. Dat keur ik zeker niet goed, maar er zijn uiteraard ook gewoon mensen ( Jij bijvoorbeeld ) die graag hun medeleven willen tonen richting de slachtoffers. Prima, dat mag als het maar binnen de perken blijft lijkt me, zodat het geen overlast veroorzaakt.
Kul. Als ik die kaart zou sturen, maar ik doe het niet, dan zou ik het puur voor Ruben doen. ik begrijp niet hoe jij het in je hoofd durft te halen om mijn motieven gelijk te stellen aan die van de Telegraaf. (de redenen had ik eerder verwoord).quote:Op woensdag 19 mei 2010 12:10 schreef woid het volgende:
[..]
maar zoals hij het hier tentoonstelt is hij net als de telegraaf, hard aan het schreeuwen om te laten zien hoe goed ie wel niet is.
quote:Piloot raakte elektriciteitskabel
TRIPOLI - De Airbus van Afriqiyah Airways heeft vorige week vlak voor de crash in Tripoli een elektriciteitsleiding geraakt. De staart van het vliegtuig brak af door de botsing met de elektriciteitsdraad of meteen daarna toen het toestel met het achterste deel van de romp op de grond klapte.
Dit zegt een Europese veiligheidsinspecteur in Tripoli deze week in Elsevier. Bij de ramp kwamen 103 menen om het leven, onder wie zeventig Nederlanders.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |