Yep, het was een toestel met een Vodafone-abonnement, en met mijn huidige T-Mobile abonnement kan ik er ook mee bellen.quote:
Jahoor, dat is geen probleem met Android. Het punt is hier dus wel dat ik geen headset bij heb, maar dat hoeft ook geen tientallen euro's te kosten natuurlijk.quote:Op donderdag 13 mei 2010 20:42 schreef enforcermoh het volgende:
Is multi-tasken mogelijk met dit toestel? Ik wil namelijk muziek kunnen luisteren en op msn chatten maar dat is helaas niet mogelijk met mijn huidige telefoonAls dat mogelijk is bied ik die 100euro wel
Let wel op de aansluiting, dit is geen 3,5mm jack.quote:Op donderdag 13 mei 2010 20:48 schreef enforcermoh het volgende:
Dat is geen probleem die heb ik zelf wel.
Dat is wel balen want ik heb oordopjes van 50euro met prima geluidquote:Op donderdag 13 mei 2010 20:59 schreef Man_Made_God het volgende:
[..]
Let wel op de aansluiting, dit is geen 3,5mm jack.
Voordeel is dan weer dat er prima tussenstukjes te koop zijn.quote:Op donderdag 13 mei 2010 21:14 schreef enforcermoh het volgende:
[..]
Dat is wel balen want ik heb oordopjes van 50euro met prima geluid
Hmm, die aansluiting lijkt verdacht veel op de aansluiting van de psp dus mischien heb ik nog zon tussenstukquote:Op donderdag 13 mei 2010 21:17 schreef Man_Made_God het volgende:
[..]
Voordeel is dan weer dat er prima tussenstukjes te koop zijn.
Aldus HTC.com:quote:Op donderdag 13 mei 2010 21:22 schreef enforcermoh het volgende:
[..]
Hmm, die aansluiting lijkt verdacht veel op de aansluiting van de psp dus mischien heb ik nog zon tussenstukEven rondzoeken dan maar.
Edit: Mijn psp tussenstukje is toch wat anders. Maar dat geeft niks ik koop wel ergens anders zon tussenstukje dan. Weet jij de naam van die aansluiting?
Je kunt altijd nog meer biedenquote:Op donderdag 13 mei 2010 21:21 schreef Modjopower het volgende:
Net te laat zie ik..Mocht enforcermoh afvallen stuur me dan een PM!
Goed dat je het zegt, dat had ik niet in de gaten. Thanks!quote:Op donderdag 13 mei 2010 21:48 schreef Devolution het volgende:
Let op: het is dus géén mini-USB aansluiting. Je kunt er wel een mini-USB kabel op aansluiten om de telefoon op te laden of om data over te sturen, maar als je er een audioapparaat (zoals een headset) op aan wil sluiten, moet het een ExtUSB kabel zijnDe ExtUSB kabel heeft namelijk een extra pinnetje ten opzichte van een mini-USB kabel die zorgt voor de audio-overdracht.
Thanks, ik zie dat die ook maar 5euro zijn dus ik zou deze telefoon graag over willen nemen voor 100euro. Maar als ik het goed lees wil de TS nog wachten op een hoger bod?quote:Op donderdag 13 mei 2010 21:48 schreef Devolution het volgende:
Let op: het is dus géén mini-USB aansluiting. Je kunt er wel een mini-USB kabel op aansluiten om de telefoon op te laden of om data over te sturen, maar als je er een audioapparaat (zoals een headset) op aan wil sluiten, moet het een ExtUSB kabel zijnDe ExtUSB kabel heeft namelijk een extra pinnetje ten opzichte van een mini-USB kabel die zorgt voor de audio-overdracht.
Haha, nee, my bad. Het is inderdaad een T-mobile toestel, en ik heb 'm getest met een Vodafone simkaart (wat dus werkte). Onder aan de streep: simlock-vrij.quote:Op donderdag 13 mei 2010 22:02 schreef Tarabass het volgende:
Gekocht met een vodafone-abonnement, maar met t-mobile voorop de telefoon
Ik heb een vraagprijs geplaatst omdat dat hier verplicht is. Als er mensen zijn die meer willen bieden dan 100 euro dan is dat logischerwijs mogelijk. Ik wil sowieso wachten tot zaterdag. Het toestel staat ook op andere plekken te koop (zoals ook in de op staat), en ik voel er weinig voor om het toestel na 2 uurtjes voor de vraagprijs te verkopenquote:Op donderdag 13 mei 2010 21:54 schreef enforcermoh het volgende:
[..]
Thanks, ik zie dat die ook maar 5euro zijn dus ik zou deze telefoon graag over willen nemen voor 100euro. Maar als ik het goed lees wil de TS nog wachten op een hoger bod?
Hou me dan maar op de hoogte, ik heb sowieso geen haast met het halen van een nieuwe telefoon dus.quote:Op donderdag 13 mei 2010 22:26 schreef Man_Made_God het volgende:
[..]
Haha, nee, my bad. Het is inderdaad een T-mobile toestel, en ik heb 'm getest met een Vodafone simkaart (wat dus werkte). Onder aan de streep: simlock-vrij.
[..]
Ik heb een vraagprijs geplaatst omdat dat hier verplicht is. Als er mensen zijn die meer willen bieden dan 100 euro dan is dat logischerwijs mogelijk. Ik wil sowieso wachten tot zaterdag. Het toestel staat ook op andere plekken te koop (zoals ook in de op staat), en ik voel er weinig voor om het toestel na 2 uurtjes voor de vraagprijs te verkopen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |