Het is dus wel mogelijk?quote:Op donderdag 13 mei 2010 01:13 schreef Regal het volgende:
[..]
Het verschil is dat je tot het Christendom en Islam kan bekeren. Dat is bij het Jodendom niet zo. Althans, zeker voor de invloedrijke Joden is dit uit den boze.
Welk ras?quote:Nee, Joden behoren tot een ander ras.
Waarom willen ze dat zo graag? En waarom zijn er dan allemaal herkenbare Joodse instituten, is er een orthodox-Joodse klederdracht, enz. ?quote:In allerlei rassen komen ze welliswaar voor, maar dat heeft een reden. Joden willen graag een aparte groep zijn die verspreid over verschillende soorten rassen zijn en dus op die manier op de achtergrond blijven.
Deze zin klopt grammaticaal niet eens.quote:Men denkt dat ze het over blanken, zwarten etc. hebben, maar hebben het helemaal fout.
quote:Ze willen overal de touwtjes in handen hebben, ze willen overal repect verdienen, en ondertussen verspreiden ze hun multikul en maken ze mensen zoals jij en ik armer.
Nou, niet volledig zoals bij Islam of Christendom. Het staat ook ergens in het heilige boek van ze; als de gojim wist wat we ze allemaal aan hebben gedaan, dan zullen ze ons vermoorden. Oftewel, niet-Joden zullen nooit volledig geaccepteerd worden als (nieuwe) Joden en zal altijd onthouden worden van belangrijke informatie.quote:
Zoals ik al vaker in dit topic zei heb ik het over een ras/groep. Dus je kunt het niet helemaal een ras noemen. Je kunt ze niet identificeren zoals je dat bij een Europeaan, Afrikaan, Chinees etc. wel kan. Een jood die blank is, zal zich eerst een jood vinden, en daarna een blanke man. Dit kun je ook toepassen op zwarte joden, arabische joden enzovoorts.quote:
Tuurlijk zijn er veel Joden herkenbaar, maar er zijn een hoop ook niet herkenbaar.quote:Op donderdag 13 mei 2010 16:22 schreef TitusPullo het volgende:
Waarom willen ze dat zo graag? En waarom zijn er dan allemaal herkenbare Joodse instituten, is er een orthodox-Joodse klederdracht, enz. ?
[..]
Sorry, maar ik ben echt geen nazi-figuur hoor als je dat denkt.quote:
WTFquote:Op vrijdag 14 mei 2010 12:37 schreef Regal het volgende:
Zoals ik al vaker in dit topic zei heb ik het over een ras/groep. Dus je kunt het niet helemaal een ras noemen. Je kunt ze niet identificeren zoals je dat bij een Europeaan, Afrikaan, Chinees etc. wel kan. Een jood die blank is, zal zich eerst een jood vinden, en daarna een blanke man. Dit kun je ook toepassen op zwarte joden, arabische joden enzovoorts.
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 12:37 schreef Regal het volgende:
Tuurlijk zijn er veel Joden herkenbaar, maar er zijn een hoop ook niet herkenbaar.
quote:Op donderdag 13 mei 2010 01:13 schreef Regal het volgende:
Het verschil is dat je tot het Christendom en Islam kan bekeren. Dat is bij het Jodendom niet zo. Althans, zeker voor de invloedrijke Joden is dit uit den boze. Nee, Joden behoren tot een ander ras. In allerlei rassen komen ze welliswaar voor, maar dat heeft een reden. Joden willen graag een aparte groep zijn die verspreid over verschillende soorten rassen zijn en dus op die manier op de achtergrond blijven. Men denkt dat ze het over blanken, zwarten etc. hebben, maar hebben het helemaal fout. Ze willen overal de touwtjes in handen hebben, ze willen overal repect verdienen, en ondertussen verspreiden ze hun multikul en maken ze mensen zoals jij en ik armer.
Hopelijk is dit weer niet te extreem...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |