Nee dat nietquote:
HAHA! Ik werk al een tijdje nietquote:Op woensdag 19 mei 2010 02:28 schreef Battlefan het volgende:
Lopen die garnalen bij jullie een beetje trouwens? Bij ons ging het echt niet, we hebben nog wel bitterballen en die gingen harder(Personeel niet meegeteld dan, dan gingen de garnalen veel harder
)
Meen je datquote:Op woensdag 19 mei 2010 23:35 schreef mstyle het volgende:
Voor de Flurry-Mix Stroopwafel hadden we een andere oplossing.
Mengen met Lion-Mix [1/3]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
Ja, maar ik moet het realistisch houden. En als je elke keer een loonsverhoging krijgt, zal het toch wel meer motiverend zijn dan niets extra's krijgen.quote:Op donderdag 20 mei 2010 16:12 schreef Remzz het volgende:
Leuk dat je meedoet, alleen denk je echt dat de crew harder gaat lopen om 1% loonsverhoging. Voor een 17 jarige is dat 3,29 i.p.v. 3,25 per uur.... Dat zie ik niet zo gebeuren. De incentives die wij houden voor gratis eten(scheelt toch 2/3 euro per dag) zijn vaak al niet boeiend voor het personeel omdat het zo weinig opleverd.
Nee, en daarmee worden de heren in de keuken nog niet gemotiveerdquote:Op donderdag 20 mei 2010 16:26 schreef Remzz het volgende:
Maar als de dames aan de kassa zoals jij ze noemt nu gewoon vragen of ze keukentraining mogen gebeurt dat dan niet?
quote:Op donderdag 20 mei 2010 16:03 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Hoi!
Ik heb een tijdje geleden al laten vallen hier dat ik een Essay ging schrijven voor die McStudiebeurs.
Nou heb ik mijn Essay eindelijk geschreven en ben benieuwd naar jullie mening hierover.Je systeem bestaat al in de CAO, er 3 zijn loonschalen voor medewerkers: Hulpkracht, aankomend medewerker en medewerker.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja, maar betekent nee
Alles wat je zegt zal verdraaid tegen je gebruikt worden
Maar dit zegt niets over de beloning van al bestaande medewerkers om deze te motiverenquote:Op donderdag 20 mei 2010 16:39 schreef HEvaRe het volgende:
[..]
Je systeem bestaat al in de CAO, er 3 zijn loonschalen voor medewerkers: Hulpkracht, aankomend medewerker en medewerker.
Dat noemen ze ook netjes genoemd 'Aces in their places'quote:Op mijn locatie merk ik dat er veel wordt gewerkt met ‘best man, best position’. Wat inhoud dat als iemand het beste is in de keuken, deze ook in de keuken gezet wordt
Ja, dat hebben we bij ons ook, maar er is NIEMAND die zich daarmee bezig houdt.quote:Op donderdag 20 mei 2010 16:43 schreef Yannick567 het volgende:
[..]
Dat noemen ze ook netjes genoemd 'Aces in their places'
En goeie essayWij hebben om personeel te motiveren ook crew incentives, wie de meeste garnalen verkoopt (bijv) krijgt zijn eten die dag gratis, krijgt een BOG'tje, o.i.d. Gewoon om crew wat te 'motiveren' of om bijverkoop te stimuleren. Werkt niet altijd moet ik zeggen, maar als er genoeg motivatie is nemen ze de rest vanzelf mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |