Ik denk dat dat geld voor lonen en allerlei andere belastingen.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 19:46 schreef ASroma het volgende:
geweldig die titanic scene in dat sportfondsenbad![]()
belastingen 25%dat schiet lekker op, wordt alles natuurlijk 3x zo duur.
dat snap ik, met haar plan hebben we binnen de kortste keren de infrastructuur van een bananenrepubliek. Waar denkt ze al die shizzle van te gaan betalen als de belastingen maar 25% zijnquote:Op dinsdag 11 mei 2010 22:00 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Ik denk dat dat geld voor lonen en allerlei andere belastingen.
Met de nieuwe Vreemdelingenwet van Cohenquote:Op vrijdag 14 mei 2010 23:20 schreef sneakypete het volgende:
Het is misschien niet erg politiek correct of weldenkend, maar ik vind het ten minste een spotje met helderheid en ik mag Rita Verdonk wel, dat is tenminste zo'n vrouw die het feminisme niet nodig heeft om haar ballen te tonen.
Ik ga zorgen dat het weer veilig wordt op straat.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 16:55 schreef GSbrder het volgende:
Vandaag bereikt de nederlandse politiek een nieuw dieptepunt met deze fantastische bangmakerij van mevr. R. Verdonk
..en Woubbrecht de hoefsmid, en Engelbertus de bellemanquote:Ik ben Rita en dit is Arthur onze financiele man, en Karel de arts, en Kees de politieman.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |