Dit is niet echt een optie. Wij zijn een vriendinnengroep van 6, waarvan er eentje van te voren wél zo slim was om aan te geven dat ze niet mee kon vanwege financieële problemen.quote:
Voor 100 euro wel dus... maar met een excuusje van... jamaar... ik dacht dat ik het financieel wel zou redden telt de verzekering niet.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:32 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Maar je kunt helemaal niet annuleren?
Niet echt. Ik heb meerdere malen contact gehad met de provider, en zij hebben vanalles belooft wat ze niet na zijn gekomen, en daardoor zit ik met die hoge kosten.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:33 schreef Copycat het volgende:
Problemen als in 'meer gebeld dan ik kon betalen'?
Maar die annuleringsverzekering kun je niet gebruiken, dus dan zijn die kosten toch veel hoger dan 100 Euro?
Heb je teveel gebeld?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:31 schreef miss_poes het volgende:
[..]
Nee, die problemen met mijn telefoonprovider heb ik van te voren niet voorzien.
De vakantie kost 702 euro per persoon. Totaal. Voor alleen logies + vlucht. Dus daar moet ook nog gegeten/gedronken/gefeest e.d. worden.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:34 schreef zatoichi het volgende:
Joh je moet 100 euro annulering betalen, bent bereid 4x30 te betalen = 120 oftewel je moet 220 betalen om niet op vakantie te gaan wat je anders 400 euro had gekost... Nuo dat loont bijna al de moeite om toch nog te gaan...
En hoe in hemelsnaam krijg je dit voor elkaar:
"Maar door wat problemen met mijn telefoonprovider ben ik bijna 600 euro aan telefoonrekeningen kwijt, en daar ging mijn vakantie."
Als dat zo aan die provider ligt, dan kun je er toch wel uitkomen dat je dat niet hoeft te betalen, of maar een deel?
Vanwege wat dan? Want dit telt niet op tot een logische gevolgtrekking.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:36 schreef miss_poes het volgende:
Niet echt. Ik heb meerdere malen contact gehad met de provider, en zij hebben vanalles belooft wat ze niet na zijn gekomen, en daardoor zit ik met die hoge kosten.
Aansluiting van smsbundel. Ik sms nogal veel, en doordat die smsbundel niet werd aangesloten lopen die kosten hoog op. Dit is nu ook opgelost, maar neemt niet weg dat ik nog 300 euro heb moeten betalen aan telefoonrekeningen.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:38 schreef Copycat het volgende:
[..]
Vanwege wat dan? Want dit telt niet op tot een logische gevolgtrekking.
Ik ben zit op dit moment in mijn afstudeerfase op school, dus wil mij daar eerst op richten.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:39 schreef Simplicity het volgende:
Wat iemand hierboven al zegt... je bent zelf bereid om 100 + 4x30 = 220 euro te betalen...
En dan ga je nog niet eens op vakantie...
Ik weet niet rond welke tijd je de vakantie geboekt hebt, maar is het geen optie om ergens wat extra vakantie werkt te doen ofzo?
quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:37 schreef miss_poes het volgende:
[..]
De vakantie kost 702 euro per persoon. Totaal. Voor alleen logies + vlucht. Dus daar moet ook nog gegeten/gedronken/gefeest e.d. worden.
Op dit moment is alleen nog de aanbetaling betaald.
Dit kan, maar heb ik liever niet.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:43 schreef Copycat het volgende:
Kunnen je ouders of andere familie je het geld niet even voorschieten?
En was het nu 300 of 600 euro die je aan je provider moet betalen?
Ze heeft contact gehad met het reisbureau... zie eerste paginaquote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:44 schreef Karina het volgende:
En ik snap nog steeds niet waar die 100 euro voor jouw annulering vandaan komt.
Dat verklaard dan nog niet waarom die anderen 60 euro p.p. extra moeten betalen.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:48 schreef Simplicity het volgende:
[..]
Ze heeft contact gehad met het reisbureau... zie eerste pagina
ik denk dat ze een hotelplek hebben voor 5 personen incl. .quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:44 schreef Dennis101 het volgende:
Ik snap er nou nog geen bal van, van hoe die kosten zijn opgebouwd, die vakantie kost 700 p.p. maar als jij annuleert kost het hun 'maar' 60 euro p.p. meer, hoe zit dat dan?
Nu willen zij annuleren en dan moet je alleen de aanbetaling terug kwijt, hoeveel is dat dan?
Dus eigenlijk kom je 300 euro te kort om op vakantie te gaan...quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:46 schreef miss_poes het volgende:
[..]
Dit kan, maar heb ik liever niet.
Het was 600 euro, maar hiervan heb ik de helft terug gekregen als 'goedmakertje'.
Post hierboven denk ik ook jaquote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:49 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Dat verklaard dan nog niet waarom die anderen 60 euro p.p. extra moeten betalen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |