Ze is al aardig hoog heurquote:Op dinsdag 11 mei 2010 11:41 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
De belofte dat ze hogerop zou komen denk ik eerder.
Een carriereslet dus.
			
			
			
			Denk dat dit haar carriere geen goed doet.quote:
			
			
			
			Onderofficier!quote:
			
			
			
			En zich dan aan die oren vast hebben gehouden?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 11:53 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Onderofficier!![]()
Heh-heh... Ik zei onder... officier! Zou ze ook bovenop gemogen hebben en zichzelf dan kirrend kapelmeester genoemd hebben?
			
			
			
			
			
			
			
			Nou...als ik haar profielfoto zo zie, kunnen ze elkaar wel eens gevonden hebben door die oren!quote:Op dinsdag 11 mei 2010 11:53 schreef yvonne het volgende:
[..]
En zich dan aan die oren vast hebben gehouden?
Yihaaaaaaaaaaaaaaa![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Het is natuurlijk ook zijn blanke duifje!quote:
			
			
			
			
			
			
			
			Hihihihihiquote:Op dinsdag 11 mei 2010 10:32 schreef Greys het volgende:
[..]
Huuuuuuuuu!
En ze hebben vast samen met vliegtuigjes gespeeld in bed.
Broemmm, broemmmmmmmmm!
[ afbeelding ]
			
			
			
			quote:Op dinsdag 11 mei 2010 12:04 schreef yvonne het volgende:
Had ik maar iemand om van te houden
2 zachte oren om me heen
die mij altijd verbergen zouden
ik voel me zo verdomd alleen
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ik vraag me af of ze die oren plat-tapen zodra hij in de buurt van een helicopter komt?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 14:30 schreef mariska87 het volgende:
Jack is ook ontzettend aantrekkelijk met zijn VTOL flappers. Zelfs als het JSF verhaal niet doorgaat is er in elk geval één iemand bij defensie die verticaal kan opstijgen.
Bronquote:Wat een verhaal van bewindsman Jack de Vries die er door zijn eigen vrouw uitgegooid is en nu moet slapen in de Frederikkazerne in Den Haag. Reden dat Jack er thuis uitgetrapt is heeft ermee te maken dat Jack al geruime tijd ook in het gazonnetje van adjudant Melissa Goede sproeit, en dat is natuurlijk niet netjes voor iemand die staat dat het gezin de hoeksteen is van de samenleving.
Melissa Goede zit ook op Twitter, maar heeft haar account snel op slot gezet, wat inhoudt dat alleen mensen haar Tweets kunnen lezen die haar toestemming hebben. Nu is daar natuurlijk die geweldige Google Cache en nu we weten dat zij en Jack het met elkaar doen komen haar Tweets toch in een heel ander daglicht te staan. Zoals “Zwaar vermoeid teruggekomen uit Hongarije, ‘t maximale uit de nacht gehaald in Budapest” of “Soms ken je iemand na een relatief korte tijd zo goed, dat je je afvraagt of je betrokkene in je vorig leven al vaak hebt ontmoet…”.
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ja, dat zou ik ook zeggen als ik in zijn schoenen stondquote:Op dinsdag 11 mei 2010 14:53 schreef RonaldV het volgende:
De relatie is inmiddels beëindigd. (Nu.nl)
			
			
			
			Zwak hoor.quote:De betrokken medewerkster is niet ontslagen maar heeft binnen Defensie versneld een andere functie gekregen, aldus een woordvoerster.
| 
 | 
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |