Waar zit van Messel? Ik ben geen van Messel tegengekomen.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 09:00 schreef Lienekien het volgende:
Heb je Van Messel ook op je lijstje staan, Vik? Is volgens mij een echte oude rot in het vak. Ik zou dan wel speciaal naar hem informeren.
quote:Op vrijdag 21 mei 2010 12:43 schreef de_nachtwacht het volgende:
Zo, Taco gaat woensdagochtend onder het mes en 's avonds hebben we 'm weer terug als alles goed gaat.
Super! Laat je weten hoe het woensdag is gegaan?quote:Op vrijdag 21 mei 2010 17:31 schreef Viking84 het volgende:
[..].
En niet eens het hele lijstje afgebeld, maar besloten het gewoon bij onze eigen kliniek te doen.
De raming komt op 400 euro.
Nou dat is nog niks. Hier kost het bijna 400 euro. Voor één keer dus.quote:Op woensdag 26 mei 2010 16:13 schreef oh-oh het volgende:
Veel beterschap voor Taco![]()
Wat een klap geld trouwens, ik heb bij mijn hond twee keer een tumor laten weghalen en dat was 100 euro per keer
Ja dat bedoel ik dus, dat het wel erg duur is daarquote:Op woensdag 26 mei 2010 16:42 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nou dat is nog niks. Hier kost het bijna 400 euro. Voor één keer dus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |