Denk aan jou, en realiteit. Dus geen fok of msnquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op FOK ja, maar in het echt is hij een door de maatschappij verworpen ex moslim die gehaat word door alle mensen om hem heenquote:gast o.us is een baas 1e klas
www.gefeliciteerd.nlquote:Hij heeft meer vrienden gemaakt op Fok! dan jij tot nu toe, hazengebit.
Wow! FOK vrienden, lekker hele dag op fok zitten praten over je virtueel leven. Wat een ideaal beeld van leven![]()
quote:Op vrijdag 7 mei 2010 02:19 schreef Nickdepick het volgende:
[..]
Denk aan jou, en realiteit. Dus geen fok of msn
Leer eens quoten. En als het geen ideaal beeld voor je is, waarom ben je dan nog niet opgekankerd? Wij zijn allemaal autisten hoor, wij wonen hier.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Op FOK ja, maar in het echt is hij een door de maatschappij verworpen ex moslim die gehaat word door alle mensen om hem heen![]()
[..]
www.gefeliciteerd.nl
Wow! FOK vrienden, lekker hele dag op fok zitten praten over je virtueel leven. Wat een ideaal beeld van levenBrabo creep (Kri) zingt Nights in White Satin voor mij.
quote:Op vrijdag 7 mei 2010 02:19 schreef Nickdepick het volgende:
[..]
Denk aan jou, en realiteit. Dus geen fok of msn
Geef jouw identiteit eens prijs in dit topic of PM. Kijken we of je dan nog zo kankerstoer bent.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Op FOK ja, maar in het echt is hij een door de maatschappij verworpen ex moslim die gehaat word door alle mensen om hem heen![]()
[..]
www.gefeliciteerd.nl
Wow! FOK vrienden, lekker hele dag op fok zitten praten over je virtueel leven. Wat een ideaal beeld van leven
[ Bericht 1% gewijzigd door o.us op 07-05-2010 02:21:14 ]Feyenoord Rotterdam
Ja. En hij is sexy hihihihihihih99hih9ih!@#)#)*#@*#)!*_!#*_!#%$*"e:
quote:
Wat ga je me doen, HACKEN?quote:Op vrijdag 7 mei 2010 02:20 schreef o.us het volgende:
[..]
Geef jouw identiteit eens prijs in dit topic of PM. Kijken we of je dan nog zo kankerstoer bent.
Zijn sletje pijpte o.us wel.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 02:23 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Maar dat is toch heel de schuld van o.us niet
Oke.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 02:23 schreef Nickdepick het volgende:
[..]
HAHAHAHAHA. weer zo iemand die geen vrienden heeft in het echt. Jullie verdedigen elkaar tegenwoordig ook nog eens, NICE!
Luister eens kankerlul, als je nu niet per PM vertelt wie je bent faal je nog harder dan iedereen hier en mij in dit topic. Vertel nou eens kankersnel wie je bent desnoods zeg je me waarvan je mij kent.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 02:23 schreef Nickdepick het volgende:
[..]
HAHAHAHAHA. weer zo iemand die geen vrienden heeft in het echt. Jullie verdedigen elkaar tegenwoordig ook nog eens, NICE!
Leuke grap!quote:Op vrijdag 7 mei 2010 02:25 schreef Nickdepick het volgende:
[..]
Ga je jouw USB stick in mijn computer steken ?![]()
quote:
Je komt niet over als iemand die er erg om kan lachen, je komt over als iemand met teveel opgekropte frustraties. Ik stel voor dat jullie dit gewoon uitvechten op het schaakbord, als echte mannen.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 02:24 schreef Nickdepick het volgende:
[..]
Geen frustratie ik vind het gewoon grappig dat jullie geen vrienden hebben
Oeff, de internet superman wordt boos!quote:Op vrijdag 7 mei 2010 02:25 schreef o.us het volgende:
[..]
Luister eens kankerlul, als je nu niet per PM vertelt wie je bent faal je nog harder dan iedereen hier en mij in dit topic. Vertel nou eens kankersnel wie je bent desnoods zeg je me waarvan je mij kent.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |