TS zou het graag in een andere volgorde willen doen als ik zo de OP lees.quote:
Er wordt wel geknuffeld, niet gezoend.quote:Op donderdag 6 mei 2010 12:07 schreef Seven. het volgende:
Raak je haar wel eens aan? Wordt er geknuffeld en gezoend enzo?
Nee, dat is precies waar ik het over had. In d'r smsjes is ze heel lief enz. (is natuurlijk een stuk makkelijker per sms) maar als ik d'r ontmoet lijkt ze wat 'afstandelijker'. Alhoewel dat nou wel meevalt want de laatste date leek ze een stuk minder verlegen. (een paraplu meenemen was een geweldige zet van mequote:Op donderdag 6 mei 2010 12:07 schreef Seven. het volgende:
Raak je haar wel eens aan? Wordt er geknuffeld en gezoend enzo?
Wat heb je met die paraplu gedaan????quote:Op donderdag 6 mei 2010 12:13 schreef Ultimatosoup het volgende:
[..]
(een paraplu meenemen was een geweldige zet van me)
Als hij het haar vraagt niet dan?quote:Op donderdag 6 mei 2010 11:49 schreef trovey het volgende:
Vraag het haar maar, als je meteen haar wilt kussen sla je wel een hele grote flater als dat haar bedoeling niet is en kan de sfeer wel heel onaangenaam worden.
Dat dus. Als je intiem wilt worden, dan zul je haar moeten aanraken. Rustig opbouwen natuurlijk. Als je "out of the blue" gaat bekennen dat je ontzettend verliefd op haar bent en meer wilt, dat maakt het natuurlijk niet spannend en romantisch meer voor haar.quote:Op donderdag 6 mei 2010 12:20 schreef Seven. het volgende:
Wat dacht je van tijdens het knuffelen een en ander een beetje opvoeren. Laat je vingers eens langs de zijkant van haar tieten glijden, geef haar massages, geef haar eens een kusje in d'r nek en dat soort dingen. Zit aan haar kont, ook een hele goeie.
Het bekennen is zeker a-romantischquote:Op donderdag 6 mei 2010 12:29 schreef Krullehoofd het volgende:
[..]
Dat dus. Als je intiem wilt worden, dan zul je haar moeten aanraken. Rustig opbouwen natuurlijk. Als je "out of the blue" gaat bekennen dat je ontzettend verliefd op haar bent en meer wilt, dat maakt het natuurlijk niet spannend en romantisch meer voor haar.
Precies, gewoon zoenen op een goed moment. Werkt altijd. Als ze je leuk vind dan zoent ze wel terug. Doet ze dat niets dan wil ze je sowieso niet.quote:Op donderdag 6 mei 2010 12:31 schreef Countess het volgende:
[..]
Het bekennen is zeker a-romantisch, het moet onverwacht zijn. En wat is er nou zo erg aan een zoen?
De enge optie is juist vertellen hoe je erover denkt. Dan geef je je meteen helemaal bloot. Als je gewoon op een goed moment zegt ik vind je leuk en haar zoent dan is het raak.quote:Op donderdag 6 mei 2010 12:42 schreef Ultimatosoup het volgende:
Meisjes plagen, kusjes vragen. Dat spreekt me nog het meeste aan.
Wat tegenstrijdige argumenten hier, allhoewel nu de meerderheid voor de 'enge' optie gaat. Gewoon zoenen.
Tja, moet er toch van komen dan. Het moet wel spontaan komen.
Voor mij in ieder geval niet.quote:
Het zit wel goed hoor. Maak je maar geen zorgen, zij vindt jou ook leuk.quote:Op donderdag 6 mei 2010 12:50 schreef Ultimatosoup het volgende:
En dan kunnen we nog steeds vrienden zijn, zonder dat het 'awkward' is iedere keer als ik met d'r op stap ga???
"Ik vind je leuk" klinkt trouwens heel goed. Niet zo'n zware uitspraak. Zal goed doen als het spontaan komt, al dan niet in combinatie met een kus/zoen.
Nog zo'n goed idee ! Je hebt er vandaag zin in Sevenquote:Op donderdag 6 mei 2010 12:51 schreef Seven. het volgende:
Stoeien is ook een prima idee. Smijt haar op de bank, pak d'r polsen stevig beet enzo..
Aah man, waarom stoeien mensen niet meer als ze ouder worden?
Jij snapt hemquote:Op donderdag 6 mei 2010 12:50 schreef Ultimatosoup het volgende:
En dan kunnen we nog steeds vrienden zijn, zonder dat het 'awkward' is iedere keer als ik met d'r op stap ga???
"Ik vind je leuk" klinkt trouwens heel goed. Niet zo'n zware uitspraak. Zal goed doen als het spontaan komt, al dan niet in combinatie met een kus/zoen.
Gewoon zoals hierboven wordt gezegd het moment afwachten en dat voel je zeker weten.quote:Op donderdag 6 mei 2010 13:03 schreef Ultimatosoup het volgende:
Yes! Komt ook goed, ben alleen een beetje nerveus omdat ik haar vanavond echt wil winnen. Anders vreet ik me heel de week op tot ik d'r weer zie.
Krijg hier wel een boost hoorthx!
Alleen sommige ideeën. Haha, ik zit te klagen dat we alleen knuffelen/omhelzen aan het eind van de avond en sommige posts adviseren hier een halve aanranding XD
Laat ik maar beginnen met een goede kus.
Laat ik dan maar even wat pessimisme er doorheen gooien. Ik denk dat ze je ziet als een goede vriend en verder niet. De seksuele spanning zou er in dit stadium al vanaf moeten spatten op de momenten dat jullie bij elkaar zijn. Ik zou je niet al teveel in je hoofd gaan halen.quote:Op donderdag 6 mei 2010 13:03 schreef Ultimatosoup het volgende:
Yes! Komt ook goed, ben alleen een beetje nerveus omdat ik haar vanavond echt wil winnen. Anders vreet ik me heel de week op tot ik d'r weer zie.
Krijg hier wel een boost hoorthx!
Alleen sommige ideeën. Haha, ik zit te klagen dat we alleen knuffelen/omhelzen aan het eind van de avond en sommige posts adviseren hier een halve aanranding XD
Laat ik maar beginnen met een goede kus.
Volgens mij vergeet je dat zij die lieve smsjes stuurt met erin ik vnd je leuk, ben blij met je etc.. aan de lopende band.. Dat is niet iets wat IK zomaar naar allerlei vrienden stuur, jij misschien...quote:Op donderdag 6 mei 2010 13:10 schreef Krullehoofd het volgende:
[..]
Laat ik dan maar even wat pessimisme er doorheen gooien. Ik denk dat ze je ziet als een goede vriend en verder niet. De seksuele spanning zou er in dit stadium al vanaf moeten spatten op de momenten dat jullie bij elkaar zijn. Ik zou je niet al teveel in je hoofd gaan halen.
Waarom niet ? Vanuit een platonische vriendschap kun je toch ook blij zijn dat je iemand hebt leren kennen ?quote:Op donderdag 6 mei 2010 13:16 schreef Yima het volgende:
[..]
Volgens mij vergeet je dat zij die lieve smsjes stuurt met erin ik vnd je leuk, ben blij met je etc.. aan de lopende band.. Dat is niet iets wat IK zomaar naar allerlei vrienden stuur, jij misschien...
Ze ziet je echt wel zitten!!
dat hoeft ook niet perse, tijdens de film sowieso iets van lichamelijk contact zoeken handen bijvoorbeeldquote:Op donderdag 6 mei 2010 13:16 schreef Ultimatosoup het volgende:
... Misschien kan ik wel niet tot het einde wachten
Oh het was kloteweer, en zij kwam meteen uit d'r stage. Stond ze als een verzopen kat op me te wachten.quote:Op donderdag 6 mei 2010 12:27 schreef Countess het volgende:
[..]
Wat heb je met die paraplu gedaan????
Nouja dat zou ik dan een keertje zeggen maar niet blijven en herhalen hoe leuk iemand is.. dan is zij degene die verkeerde signalen zou afgeven aan ts dus dan zou ze het hem nieteens kwalijk mogen nemen als hij een verkeerde move maakt. Ik zou ook denken dat iemand me wel zou zien zitten als ik constant die smsjes krijgt..quote:Op donderdag 6 mei 2010 13:20 schreef Krullehoofd het volgende:
[..]
Waarom niet ? Vanuit een platonische vriendschap kun je toch ook blij zijn dat je iemand hebt leren kennen ?
Wordt waarschijnlijk het station, niet de meest romantische plek, en we zijn niet alleen. Maar wel een plek waar we noodgedwongen afscheid van elkaar moeten nemen. Goede plek voor een eerste zoen?quote:Op donderdag 6 mei 2010 13:25 schreef HugoBaas het volgende:
Ga na de film naar haar huis of die van jou of ergens anders heen, maar zorg dat jullie alleen zijn en zoen haar dan als jullie lekker dicht bij elkaar zitten te praten.
Je denkt te veel na. Je wil haar toch gewoon hebben? Ga er dan ook gewoon voor.quote:Op donderdag 6 mei 2010 13:16 schreef Ultimatosoup het volgende:Heb net sms gekregen. Ze heeft ook heel veel zin in vanaaf, ik denk dat ze stiekem ook verwacht dat er 1 dezer dagen iets gebeurd. 't Is natuurlijk aan mij om wat te ondernemen, misschien dat het anders idd op niets uitloopt.
Ik ga van tevoren nog naar d'r pas geschilderde kamer kijken, en wellicht wat eten, winkelen. En s'avonds laat pas naar de bioscoop (Iron Man 2 wilde ze, wat een chick!). Dus het wordt wel een lange avond... Misschien kan ik wel niet tot het einde wachten
Wel veel tijd om naar een romantisch einde te bouwen.
Ugh... en nu nog 4 uur concentreren op werk? Dat kan toch niet?!![]()
Ik laat zeker wat weten. Ik kan sowieso uren over d'r lullen.
Nog extra tips anyone? Met welke moves KAN het gewoon niet mis gaan?
Ultimatosoup zegt in zijn OP dat ze net uit een relatie komt. Waarschijnlijk is ze gewoon uit op aandacht en dat krijgt ze op deze manier. Ook vindt ze het fijn hoe geweldig ze met hem kan praten over al haar problemen waarschijnlijk. Maar dat is slechts een aanname nu, omdat er nog niet echt verteld is wat voor soort gesprekken ze hebben.quote:Op donderdag 6 mei 2010 13:26 schreef Yima het volgende:
[..]
Nouja dat zou ik dan een keertje zeggen maar niet blijven en herhalen hoe leuk iemand is.. dan is zij degene die verkeerde signalen zou afgeven aan ts dus dan zou ze het hem nieteens kwalijk mogen nemen als hij een verkeerde move maakt. Ik zou ook denken dat iemand me wel zou zien zitten als ik constant die smsjes krijgt..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |