Gefeliciteerd Anna! In mijn beleving was ze ook al even 3, maar dat komt vast omdat het gewoon een wijsneusje is.

Gaat alles goed met Meike?

Dat angstige is wel herkenbaar hoor Karin, Damian had het laatst ook in de Efteling. Ik denk dat ze nu op een leeftijd komen waarop alles wat realistischer is en ze wat meer besef hebben van hoe 'eng' en 'groot' dingen zijn.
Naar hoeveel scholen gaan jullie kijken Stiemie? Doen jullie dat voor de zekerheid of is er nog veel twijfel?
Wij hadden vanmorgen een afspraak op een school voor een rondleiding en een gesprek. Het was zo fijn! Het is een klein schooltje. Er zijn maar 5 klassen (combinatieklassen) en er is veel persoonlijke aandacht voor de kinderen. Ook schoolzwemmen in groep 4! En de visie van de school sloot ook precies aan bij wat we zoeken. Ik zag Damian al helemaal zitten in de klas.

Nu twijfel ik ook of ik nog wel naar andere scholen wil gaan kijken..
Deepfreeze, als dat meer dan anders is, dan is dat super. Toch weer een kleine vooruitgang. Maar wel sneu dat hij het zo spannend vindt.