quote:Op woensdag 19 mei 2010 14:43 schreef Groofsken het volgende:
[..]
Mammietje, hoeveel kinderen heb jij?Ik dacht dat jij (ook) een babietje had, of vergis ik me nu?
sprookjesbos, ijsje eten, draaimolens, koekjes eten, carnaval festival, huilen en daarna appelsap, in de zwanenbootjes koekjes eten, speeltuin. koffie/gebak, land van laaf, appelsap drinken, naar de optocht van de ganzen kijken, in de trein zitten en uitrusten en park tussendoor park bekijken, naar de gekleurde duiven kijken, in de auto zitten (die bij de halve maen), daarna lekker met water spelen...quote:Op zaterdag 22 mei 2010 19:33 schreef ik80lll het volgende:
Sprookjeswonderland, zijn wij twee weken geleden ook geweest, Lotte wil elke dag weer!
De efteling, ik zit te twijfelen, wat vonden ze ervan, en wat mogen ze zoal al?
Plopsaland wil ik graag nog een keer heen.quote:Op zondag 23 mei 2010 21:15 schreef XXXKarinXXX het volgende:
o gaaf zeg, de efteling zo dichtbij! Wil er ooit nog wel een keer weer heen, maar het is zo'n takke-end rijden!
Maar woensdag gaan wij naar Plopsaland, dat is zo ongeveer in de achtertuin.
Gelijk heb je!quote:Op woensdag 26 mei 2010 10:53 schreef Memmel het volgende:
Dank je wel!
Voor vandaag niets bijzonders. Ze heeft haar K3 cd al geluisterd en is nu met oma en haar nieuwe skelter een blokje om.
Zondag is het groot feest voor zowel Morris als Anna. We doen het lekker in een keer!
We hadden die Thomas treinen ook meteen moeten pakken. Maar weten we dat voor de volgende keerquote:Op donderdag 27 mei 2010 13:39 schreef Deepfreeze het volgende:
Stiemie, dat is een makkelijke keuze dan
Helaas geen foto's.. Chris durfde sowieso pas na 30-45 minuten voorzichtig van de bank te komen. Maar heeft nog wel eventjes samen gespeeld met Mikael en de Thomas-treinen. Dat is al meer dan anders
Doe maar niet, dan zit Pepijn tot zijn 10de thuis ofzoquote:Op donderdag 27 mei 2010 20:33 schreef chacama het volgende:
Welkom Grijs!
Anna nog gefeliciteerd.
En school.... nee, daar doen wij niet aan. Ik ontken in alle toonaarde dat mijn jongste dochter na de herfstvakantie naar groep 1 gaat. Ze is nog te klein. Kunnen we daar geen regel over maken. Ze mogen pas naar school als ze minimaal 1 meter zijn. Dan heeft ze nog 7 centimeter te gaan. Dat lukt lekker toch nooit in een half jaar.
Ok, dan mag je als ouder kiezen. Of 4 jaar of 1 meter.....quote:Op donderdag 27 mei 2010 20:36 schreef p_iglet het volgende:
[..]
Doe maar niet, dan zit Pepijn tot zijn 10de thuis ofzo
ja hallo en ik dan!quote:Op donderdag 27 mei 2010 20:38 schreef chacama het volgende:
[..]
Ok, dan mag je als ouder kiezen. Of 4 jaar of 1 meter.....
quote:Op donderdag 27 mei 2010 20:40 schreef XXXKarinXXX het volgende:
[..]
ja hallo en ik dan!![]()
Mijn kind is al 1 meter, en wordt ook een keer 4...al duurt dat nog heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel lang
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |