1 een van allesquote:Op woensdag 12 mei 2010 05:31 schreef Chokeme het volgende:
Hoeveel van die med/ammo kits kan je eigenlijk in de rondte strooien ? Ze blijven wel liggen na je dood, maar soms gaan ze ook direct weg als ik er een tweede naast gooi.
En met anti-tank mijnen weet iemand of die allemaal blijven liggen ?
Speel alleen Rush en Conquest... Heb 1 keer SDM gedaan en wel gewonnen (pin binnen) dus die doe ik niet meer... Squad Rush nog niet echt gedaan...quote:Op woensdag 12 mei 2010 11:29 schreef 67Impala het volgende:
Zo weer een Battlefield verslaafde meld zich! Even een korte vraag iemand al beetje bekend met de SQD deathmatch en Rush? Dat lijkt me echt super dik!
Ik speel het meestal samen met een vriend en hebben dus geen team van 4, en met ze tweeën spelen werkt wel maar niet helemaal
Ik speel ook voornamelijk Rush, gaat lekker snel. Momenteel wat minder omdat ik helemaal op aan het gaan ben in me Recon rolquote:Op woensdag 12 mei 2010 11:51 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Speel alleen Rush en Conquest... Heb 1 keer SDM gedaan en wel gewonnen (pin binnen) dus die doe ik niet meer... Squad Rush nog niet echt gedaan...
SDM is gewoon fraggen zonder nadenken... (MW2)
Oprotten Wookiequote:Op woensdag 12 mei 2010 12:05 schreef 67Impala het volgende:
[..]
Ik speel ook voornamelijk Rush, gaat lekker snel. Momenteel wat minder omdat ik helemaal op aan het gaan ben in me Recon rolMeesterlijke sniper spot gevonden op 1e basis van attackers in Port Valdez
.
Zowieso wil ik het hele concept van squad samenwerking een keer proberendus ik zoek nog PSN vriendjes
Zeker bij de pijpen, waar altijd alle recons zitten.... Beginnen er steeds meer te worden bij BC2quote:Op woensdag 12 mei 2010 12:05 schreef 67Impala het volgende:
[..]
Ik speel ook voornamelijk Rush, gaat lekker snel. Momenteel wat minder omdat ik helemaal op aan het gaan ben in me Recon rolMeesterlijke sniper spot gevonden op 1e basis van attackers in Port Valdez
.
Zowieso wil ik het hele concept van squad samenwerking een keer proberendus ik zoek nog PSN vriendjes
Aghquote:Op woensdag 12 mei 2010 12:25 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Zeker bij de pijpen, waar altijd alle recons zitten.... Beginnen er steeds meer te worden bij BC2
Meer kans dus om te murderen!quote:Op woensdag 12 mei 2010 12:25 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Zeker bij de pijpen, waar altijd alle recons zitten.... Beginnen er steeds meer te worden bij BC2
Nou wie weet als ik mij vanavond verveel.quote:Op woensdag 12 mei 2010 13:43 schreef 67Impala het volgende:
Nee niet bij de pijpen... zit je zo in het zichten ook niet op die rots waar je altijd volgas gewhackt wordt door van die klote engineers
Als je direct naar links me je parachute zit je aan de rand van het veld . Dan achter een boom, want dan zien ze je niet in je wookie outfitDaar heb je goed zicht op B en dat hoge gebouw enige nadeel is dat je A niet kan zien. Ik ben er iig nog nooit gekilled
misschien moet je het maar eens proberen!
Dat worden negatieve scoresquote:Op woensdag 12 mei 2010 14:04 schreef RudyCarell het volgende:
Ik ben er denk vanavond laat nog even... Met een slok op waarschijnlijk, dat dan weer wel...
Ik ben denk ik de enige die die modus totaal niet boeiend vind... Oude mappen, Co-op met 4 man... Yeahquote:
Leuk toch dan kan je snipen zonder dat mensen zeurenquote:Op woensdag 12 mei 2010 15:21 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Ik ben denk ik de enige die die modus totaal niet boeiend vind... Oude mappen, Co-op met 4 man... Yeah
Ja maar 4 man... tegen de computer...quote:Op woensdag 12 mei 2010 15:34 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Leuk toch dan kan je snipen zonder dat mensen zeuren
Lijkt me wel leuk met 4 man ouwehoeren tegen de computerquote:Op woensdag 12 mei 2010 16:06 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Ja maar 4 man... tegen de computer...
Ik zal hem kopen hoor, daar niet van(moet alles in me collectie van Battlefield).
Maar het zal geen favorietje worden...
Het ligt nooit aan je K/D ratioquote:Op woensdag 12 mei 2010 20:01 schreef BeeKneus het volgende:
Ik heb sinds gisteren het spel gehaald en ik heb nog maar 3 keer gewonnen (8 uur speel tijd). Het lijkt me sterk dat het elke keer aan mij ligt (Ik heb 1.0 k/d ratio.) Dus zo heel leuk is dit spel niet meer.
Dat ik van de ongeveer 80 potjes maar 3 keer heb gewonnen, dat hoort niet lijkt me. Ik word ook telkens in een kut team geplaatst. Vijandelijk team blijft bij elkaar, geneest elkaar, gooit ammo pakketjes en maakt iemand weer tot leven. In mijn team nog nooit gebeurd.quote:Op woensdag 12 mei 2010 20:03 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Het ligt nooit aan je K/D ratioDe mensen met de hoogste K/D zijn juist de reden dat je verliest want zij pakken de punten niet. Naast dat vind ik het raar dat je nu al zegt dat het geen reet aan is.
Maar goed wat is er mis mee?
Heb jij al geld los gepeuterd bij die verzekering????quote:
edit via PMquote:Op woensdag 12 mei 2010 20:06 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Heb jij al geld los gepeuterd bij die verzekering????
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |