Eiwitjes en (gezonde) vetjes voor de verzadiging. Broodje avocado en kipfiletquote:Op donderdag 6 mei 2010 12:58 schreef MevrouwPuff het volgende:
Hoera voor loze vullingVreetbui aan het hebben, maar ik bedwing het door een bleekselderij al op te hebben en nu te lunchen met twee grote witloffen met yoghurtsaus.
Daarnaast heb ik vandaag al 5 boterhammen op, een appel, wat snoepjes en wat dadels. Gek dat je zo snel weer kan vervallen in een slecht patroon, was pas eind januari weer goed begonnen
Moet je ze per se uit die database halen? Anders kun je misschien iets vinden via google scholar.quote:Op donderdag 6 mei 2010 12:11 schreef Viking84 het volgende:
Even eenen
: ik ben met een opdracht bezig waarvoor ik artikelen moet zoeken in een gegeven database. Maar die artikelen zijn allemaal van minimaal 10 jaar terug en in geen enkel artikel staat überhaupt wat ik zoek
Oh, het zijn niet eens artikelen maar samenvattingen van artikelen. De artikelen zelf zijn niet eens online raadpleegbaar
.
Ben ongepland alleen thuis, ben ik echt niet gewend! Dan ruim ik wat op en doe ik aan m'n studie, maar tussendoor ben ik steeds op zoek naar wat lekkersquote:Op donderdag 6 mei 2010 13:22 schreef Mini_rulez het volgende:
Puff: kun je er een aanleiding voor bedenken, of komt die bui echt uit het niets? Wel vervelend, knap dat je er weerstand aan biedt!
Ja, dat moetquote:Op donderdag 6 mei 2010 13:26 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
[..]
Moet je ze per se uit die database halen? Anders kun je misschien iets vinden via google scholar.
Viking tochquote:Op donderdag 6 mei 2010 12:11 schreef Viking84 het volgende:
Even eenen
: ik ben met een opdracht bezig waarvoor ik artikelen moet zoeken in een gegeven database. Maar die artikelen zijn allemaal van minimaal 10 jaar terug en in geen enkel artikel staat überhaupt wat ik zoek
Oh, het zijn niet eens artikelen maar samenvattingen van artikelen. De artikelen zelf zijn niet eens online raadpleegbaar
.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iedere droom moet je in een potje vangen.
Ik vind dat alle wetenschappelijke publicaties online raadpleegbaar moeten zijn (en dat vindt de_nachtwacht ookquote:Op donderdag 6 mei 2010 13:39 schreef imago het volgende:
[..]
Viking tochKom op zeg, je wilt je toch niet beperken tot online bronnen?
Natuurlijk is de studie die ik heb gedaan niet vergelijkbaar, maar ik zat dagelijks in de bibliotheek in bóéken te snuffelen, kasten vol ingebonden tijdschriften nalopen op zoek naar dat ene citaat, niks gedigitaliseerd en alles minstens vele tientallen jaren oud. Online is lekker makkelijk natuurlijk, maar juist dat duiken in die oude boeken gaf me zo'n echt wetenschappelijk studiegevoel
quote:Op donderdag 6 mei 2010 13:42 schreef imago het volgende:
Lijstje:
O - overgeslagen
L - bruin pistoletje filet americain met een hardgekookt eitje, kop mostersoep, beker melk, glas jus
T - beker milk & fruit, banaan, sinaasappel
D - weet ik nog niet, iets goedkoops, ik ben blutSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.lief!
![]()
Ik vind journal artikels vaak ook veel informatiever en to the point dan wetenschappelijke boeken. En inderdaad, erg fijn dat ze online beschikbaar zijn!quote:Op donderdag 6 mei 2010 13:46 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik vind dat alle wetenschappelijke publicaties online raadpleegbaar moeten zijn (en dat vindt de_nachtwacht ook). Ik heb echt een hekel aan in bibliotheken rondsnuffelen, ontdekken dat het boek dat ik nodig heb niet in het bezit is van de bieb of uitgeleend is etc etc. Er is gewoon altijd wel wat. Ik wil alles lekker van achter mijn pc'tje kunnen raadplegen, dat is het meest efficiënt
.
Worteltaart!quote:Op donderdag 6 mei 2010 13:57 schreef Syrena het volgende:
Mijn buik is weer kalmBen nu alleen aan het dubben wat ik moet koken straks. Wortels, maar met wat?
Aardappels heb ik niet meer. Ik ga maar eens googlen
Nouja, dat hebben we niet hardop uitgesproken, maar het is wel gewoon zo. Gisteren moest hij spreken tijdens een publiek event en toen ben ik ook gewoon meegeweest. En zonder dat ik nou echt als "de vriendin" werd voorgesteld was voor iedereen wel duidelijk wat ik daar deed. Voelt wel goed, ook al is het zo snelquote:Op donderdag 6 mei 2010 13:51 schreef AKnynke het volgende:
oh, en Merel! Wat leuk zeg. Het is dus ook officieel al wat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |