zal dat niet ten koste gaan van hun fan base I wonderquote:Op dinsdag 4 mei 2010 23:31 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
ja, lijkt mij ook
heerlijk nummer dit ook:
tja de trailers zien er wat RENTerig uit, lekker rauw
and i would do anythíng for lovequote:Op dinsdag 4 mei 2010 23:57 schreef wonderer het volgende:
*kaartje voor Meat Loaf bestelt*
Hij komt hier (HIER!!) in de buurtTe idioot gewoon.
quote:Op dinsdag 4 mei 2010 23:11 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Was dat niet Hemelvaartsdag op 5 mei?zou zo maar kunnenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dit jaar Kerst in het weekend
weet nog wel dat een aantal gemeenten toen bij ons aanklopten hoe ze dit dan weer boekhoudkundig moesten verantwoorden om hun personeel voor dit ongerief te compenseren door ze 2 extra vrije dagen te schenken, nadat zich hier eerst de OR en gemeenteraad over gebuigd had![]()
zo moeilijk was die nietquote:Op dinsdag 4 mei 2010 23:45 schreef wonderer het volgende:
Stroekie, als je wil facebooken, moet je maar even goed zoeken
De meneer op de dam zei ook, bewust of onbewust, dat er iemand onwel was geworden. Maar goed ook, want daardoor ging de ceremonie wel snel(ler) door. Of ie trouwens alah-akbar riep dat heb ik nergens gehoord overigens.quote:Op woensdag 5 mei 2010 00:24 schreef creno het volgende:
een jood die alah akbar roept...:en dan die dranghekken die omgaan, dat was me in eerste instantie nog niet eens opgevallen. Maar op nos staan toch wel heftige filmpjes.
Ik geloof niet dat er veel overlap zit tussen de gemiddelde musicalfan en de gemiddelde greendayfan, dus het kan best zijn dat die weer gaan roepen dat dit een enorm commercieel gezeik is.quote:
Ja iiieeedereen heeft vrijquote:Op woensdag 5 mei 2010 08:46 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Oh je ben alleen aan het werk Ang3l
*tapt met voet op de grond*quote:
Ik ben elke 5 mei vrij.quote:Op woensdag 5 mei 2010 09:37 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ja iiieeedereen heeft vrij
Edit: O, je bedoelde vast "NIET alleeen" als in jij ook.
Awww... arme SAJ en ik. De werkende mannen.
Ik als ik wil ookquote:
Ja 1x in de 5 jaar is het een vrije dag.quote:
Nee, dan had je naar Den Bosch gekomen met Steve en mijquote:Op woensdag 5 mei 2010 09:50 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ja 1x in de 5 jaar is het een vrije dag.
Maar geen verplichte dus niet ieder bedrijf hoeft zich er aan te houden.
Philips dus niet. Ach ja. Anders zat ik toch maar thuis.
quote:Nationale feestdagen
Bij feestdagen kun je onderscheid maken tussen de religieuze feestdagen en de nationale feestdagen. In Nederland zijn er twee officiële nationale feestdagen: Koninginnedag (30 april) en Nationale Bevrijdingsdag (5 mei).
Moet ik mijn personeel vrij geven?
Voor de meeste bedrijven geldt Koninginnedag als een vrije dag, waarbij de medewerkers worden doorbetaald. Voor de 5e mei ligt dat iets anders. De overheid heeft 5 mei weliswaar aangewezen als nationale feestdag, maar heeft het daarbij aan de CAO-partijen overgelaten of een werknemer betaald vrijaf heeft op die dag. Om erachter te komen of je werknemers recht hebben op een vrije dag op 5 mei, is het aan te raden om de CAO te raadplegen.
Betaalde vrije dag in lustrumjaar
In de meeste CAO’s is afgesproken dat 5 mei alleen geldt als een betaalde vrije dag in lustrumjaren. Dat is dit jaar, in 2010, het geval. De Winkeltijdenwet staat overigens gewoon toe dat winkeliers hun deuren op Bevrijdingsdag geopend houden. Hou wel rekening met gewijzigde openingstijden in verband met festiviteiten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |