Haha, hoe herkenbaar. Maar een uurtje blijven liggen kan zo maar weer 100 gram schelen. Of het ligt aan m'n weegschaal.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 13:41 schreef uniekhoorn het volgende:
Ik weeg me alleen als ik lang heb geslapen, naar de wc ben geweest en mij goed voel
Oh saucijzenbroodjes! Evil bastards! Dan is een gezonde salade echt veel lekkerder he? Volgende keer beter!quote:Op dinsdag 4 mei 2010 13:47 schreef Phaidra het volgende:
Beterschap voor de zieken!![]()
Anna, wel vreemd hoor. Als je iets verkeerd gegeten zou hebben, moet dat je O geweest zijn, want het lijkt me te laat voor iets dat je gister hebt gegeten. Dat was er waarschijnlijk vanacht al wel uitgekomen (sorry voor de mental images). Buikgriepje?
DaD, da's dan wel weer een voordeel van alleen wonen! Ik vind die kleuren echt prachtig bij elkaar staan en zou ze zo zelf willen gebruiken, maar dat kan ik de meneer niet aandoen. Jij kan het lekker helemaal alleen uitmaken!
![]()
Ik moest onverwachts sneller lunchen dan gepland, dus heb ik een saucijzenbroodje gekocht in de mensa. Het was niet eens lekker... *Baal*
Ach ja, vanavond bestaat mijn D uit heul veul asperges met ham en eiquote:Op dinsdag 4 mei 2010 13:53 schreef anna82 het volgende:
[..]
Oh saucijzenbroodjes! Evil bastards! Dan is een gezonde salade echt veel lekkerder he? Volgende keer beter!
Buikgriepje kan best kloppen, want het werkt allemaal niet naar behoren vandaag. Volgens mij ben ik ook niet de enige in dit topic met klachtjes, dus misschien heerst het een beetje?
Je kunt hier eens posten wat je zoal eet, dan komen daar ongetwijfeld zinnige reacties op, maar ik denk dat je toch vooral bij je diėtist moet zijnquote:Op dinsdag 4 mei 2010 16:08 schreef Cat_Tank het volgende:
Hoi mensen![]()
Ik ben nu ongeveer een maand bezig met afvallen. Ik krijg hulp van een diėtiste hierbij die in de gaten houdt of ik niet te veel of te weinig binnen krijg.
De laatste keer dat ik bij haar was (2 week geleden), was ik 2 week aan het lijnen en mijn eetpatroon aanpassen, maar nog niks afgevallen, wel stabiel gebleven. Ze gaf me wat tips over tussendoortjes (die waren nog wat te veel) en avondeten tips. Nu houd ik me aan wat ze me aanraadde en verwachtte ik dat ik wel wat af zou vallen.
Nou, niet dus. Nog steeds niks. Nou ga ik wel nu wat meer sporten en zou het toch wel op gang moeten komen, maar toch maak ik me zorgen. Iemand anders die dit herkent?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |